Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hondo View Post
    Oklahoma City Thunder će pocepati Miami Heat kao svinja masan džak.
    Je l' može tako?
    Daj čoveče smiri se. Miami uzima titulu lagano.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Steta za ovaj poraz. Morace Velika trojka da igra na jacem nivou ako misle do pobede. Lebron nije pogodio nijedan sut. Vejd se glupira nekim nemogucim potezima. Bosh pogodio par suteva i to je to...
      edit: @hondo - Majami uzima titulu, samo opusteno ;)

      Comment


      • Kako Collison fintom tela izbaci Bosh-a..da l' je moguce?
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Emil_LBJ View Post
          Steta za ovaj poraz. Morace Velika trojka da igra na jacem nivou ako misle do pobede. Lebron nije pogodio nijedan sut. Vejd se glupira nekim nemogucim potezima. Bosh pogodio par suteva i to je to...
          Igraće. Neće Miami ostati na ovako jadnom nivou.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Od onih poraza Wizardsa (kada su ispustali prednost od 20 razlike) nisam osecao ovoliku gorcinu posle tekme. Jednostavno sam ubedjen da bi Heat ovo dobio da su igrali u odbrani sa bar 70% svojih mogucnosti i da su imali vise zelje. Stvarno im hebem mater zbog ovoga Imam ispit sutra,a oni igraju ko pizde.

            Durant i James jedini odigrali.

            Cestitke navijacima Oklahome.

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Daj čoveče smiri se. Miami uzima titulu lagano.
              Ovakva prilika im se neće ponoviti. OKC stegnuto zbog mladosti, 7 promašenih slobodnih 29% za tri.
              Sada znaju da mogu. Predviđam: OKC u 5 ili 6.

              Comment


              • Nisam gledo cijelu utakmicu, a interesuje me ko je cuvao Jamesa, odnosno Duranta? Koliko vidim Sefaloša Jamesa citavo vrijeme, a James Duranta?
                San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                Comment


                • E moja picko, sta ti dozvolis, da sutiras 11 od 24 protiv ovakve odbrane, ne mozes da pogodis sa posta protiv Sejfolose picketino jedna. Naravno da od Wadea i Meksika nisam nista bolje ocekivao ali moronu jednu kako te nije sramota.

                  Comment


                  • Originally posted by cornix View Post
                    Nisam gledo cijelu utakmicu, a interesuje me ko je cuvao Jamesa, odnosno Duranta? Koliko vidim Sefaloša Jamesa citavo vrijeme, a James Duranta?
                    Battier je uglavnom cuvao Duranta. Sto mi je nonsens.

                    Comment


                    • Originally posted by cornix View Post
                      Nisam gledo cijelu utakmicu, a interesuje me ko je cuvao Jamesa, odnosno Duranta? Koliko vidim Sefaloša Jamesa citavo vrijeme, a James Duranta?
                      Durant je jedno vreme bio na Jamesu u prvom poluvremenu.

                      Comment


                      • Koliko se meni cini, samo je Lebron sjeban zbog poraza. Ostali se smiju i ponasaju kao da su oni dobili.

                        Comment


                        • Westbrook igra sve pametnije. Večeras kao Rondo. Skoro triple double.

                          Comment


                          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                            Koliko se meni cini, samo je Lebron sjeban zbog poraza. Ostali se smiju i ponasaju kao da su oni dobili.
                            I ja sam sjeban zbog tvojih 30 evrića i mogućih 100 evrića.

                            Nema tugovanja. Biće sve ovo bolje. Naći će Miami svoj ritam i uzeće titulu.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • I zbog cega nije igrao Dexter?!

                              Opusteno momci, tek je pocetak. Nadajmo se da cemo napraviti brejk u sledecoj. Da je Majami od prosle godine igrao ovo veceras, dobili bi ih preko 20 razlike.

                              Bane, 30 evrica ode ko da ih nije ni bilo, jebiga

                              Comment


                              • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                                I zbog cega nije igrao Dexter?!

                                Opusteno momci, tek je pocetak. Nadajmo se da cemo napraviti brejk u sledecoj. Da je Majami od prosle godine igrao ovo veceras, dobili bi ih preko 20 razlike.

                                Bane, 30 evrica ode ko da ih nije ni bilo, jebiga
                                E da znaš da je i meni najveća enigma i bedak što Dexter nije igrao? I mnogo sam ljut zbog toga.

                                Vratićeš ti 30 evrića 10 puta više.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X