Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obicno mi bude zao svakog ko izgubi, pa cak i od Majamija, ali kad vidim Garneta i Pirsa pokunjene postanem srecan covek.

    Comment


    • Јок. Фали ми зарез, сад сам ставио.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Sale usao
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Jel Mac i Sone navijaju za Majami u finalu?

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Prisustvovali smo verovatno poslednjoj epizodi u prici dva velika tima. Legendarna tima. Puna Hall of Famera. Salut
            Sto? Sa Rose-om koji propusta 80% naredne sezone (mada on som radi kao konj da se vrati ranije, ne bi li se opet povredio) i Knicks-ima koji nece preterano napredovati, sto ne pokusati potpisati ih na jos godinu dana?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Eto ga Doc sledece sezone da trenira. Lebron ga zove

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jel Mac i Sone navijaju za Majami u finalu?
                Nope. Navijam da bude Game 7, i da se resi sa manje od 3 poena. Drazi mi OKC ali ono. Posle preksinocne utakmice LeBrona nece mi biti zao da osvoji.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Move over for Chris Bosh.

                  Comment


                  • Za koga navijati u finalu sad u pm , ni jedne ni druge nimalo ne gotivim
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nope. Navijam da bude Game 7, i da se resi sa manje od 3 poena. Drazi mi OKC ali ono. Posle preksinocne utakmice LeBrona nece mi biti zao da osvoji.
                      Moguce i da sam te zamenio sa nekim...sa Maric mozda

                      Meni ce biti zao da Wesbrook osvoji.

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Sto? Sa Rose-om koji propusta 80% naredne sezone (mada on som radi kao konj da se vrati ranije, ne bi li se opet povredio) i Knicks-ima koji nece preterano napredovati, sto ne pokusati potpisati ih na jos godinu dana?
                        Cak i da ostanu na okupu Kelti (a Spursi ce sigurno) ovo je bio poslednji trzaj, ne lazimo se.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Za koga navijati u finalu sad u pm , ni jedne ni druge nimalo ne gotivim
                          Navijamo za Durantulu, posto ovde mnogi navijaju za Lebrona samo.

                          Comment


                          • Ипак ћу за Оклахому. Превише би било да навијам за Мајами, превише...

                            Мек, очекујем неку лепу анализу финала.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Ma nema teorije da ostanu zajedno , ako jedan od trojice ostane bice super , doduse nekako se tripam da bi mogao Pirs ostati najpre pa mozda i Alen ostane ali Garnet je zavrsio 99%
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ja cu navijati da Lebron uzme prsten sa game winning buzzer beater trojkom u poslednjoj sekundi gm7 i da onda prestanu da smaraju sa njim.

                                Comment

                                Working...
                                X