Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam rekao da jos ima da se igra, da samo imamo prednost domaceg terena i to je to. ali svugde je Boston vec vidjen u finalu i svi su to govorili kao da je 10000000% sigurno i zbog toga sam se plasio ovog sto se sada desilo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Iako bih sad najradije kicmu slomio sam sebi moram da primetim jednu stvar. Prosle prosle utakmice je Boston bio u finalu, posle ove Miami. WTF!?
      Paljevine ce uvek biti paljevine, sto cekatikonacni ishod kada ga svi vec znamo.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Bolje da budem pesimista pa se mozda i obradujem, ovako bar necu dodatno da se razocaram. To je moja taktika kod takvih stvari i verujte da jeste tako.
        sigpic

        Comment


        • Nije nista gotovo, to je svima jasno.
          Imao je Boston sansu da stize ovo, ali Pirs nije davao ono sto je trebalo.
          Lebron je bio maestralan, da je igrao sa friziderom i njega bi ubacio.
          sigpic

          Comment




          • Jeste da je off,ali mi je za kraj veceri nekako najbolja slika

            Laku noc raja

            Comment


            • Isto je bilo i za SA. Prvaci, titula, "šetanje"...

              Ovo je velika pobeda za Miami i značiće prednost domaćeg terena ali i dalje tvrdim kao i na početku finala konferencija da su svima šanse 50-50.

              James mora da ponovi vrhunsku partiju, ostatak tima mora obavezno da se priključi, Wade bi morao od početka da igra dobro jer Boston neće doći u AAA da bi izgubio niti će ponoviti ovako lošu partiju.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Nije nista gotovo, to je svima jasno.
                Imao je Boston sansu da stize ovo, ali Pirs nije davao ono sto je trebalo.
                Lebron je bio maestralan, da je igrao sa friziderom i njega bi ubacio.
                Da je davao i da je Boston poveo i preokrenuo, ne verujem da bi Lebron bio ovako suterski raspolozen cele veceri, jednostavno mislim da bi mu opalo samopouzdanje.

                Comment


                • Originally posted by Paradox91 View Post
                  Ne pali vatru sinak.
                  Nije mi stvarno bila namera da provociram, skroz je dobronameran post bio. Znam koja se prasina dize ovde dovoljno je bilo. Samo kazem da je meni koji nisam toliko ,,strucan'' za kosarku vidljivo iz aviona da je LBJ trenutno najbolji... Jos sam i + u post-u od malopre napisao u ovom trenutku... Niti sam govorio najbolji svih vremena itd itd. Rekoh da ti odgovorim da se razumemo, nije bilo trunke provociranja ;)
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Nije mi stvarno bila namera da provociram, skroz je dobronameran post bio. Znam koja se prasina dize ovde dovoljno je bilo. Samo kazem da je meni koji nisam toliko ,,strucan'' za kosarku vidljivo iz aviona da je LBJ trenutno najbolji... Jos sam i + u post-u od malopre napisao u ovom trenutku... Niti sam govorio najbolji svih vremena itd itd. Rekoh da ti odgovorim da se razumemo, nije bilo trunke provociranja ;)
                    Ne znam, ali bolje je reci svako ime svoje misljenje, moje je takvo i takvo. Priznajem da je Lebron fantastican, ali ja sam za Durenta vise. Necu da razglabam o tome, imam sta da kazem o obojici. Ipak, da ne spamujemo i da ne nastavljamo o tome, novi sam clan i primetio sam da je bilo svega i svacega na tu temu, bolje da stanemo. Necu da me admini vide kao negativca, imam ja svojih granica.

                    Comment


                    • Niko iz suprotog tabora ne rece nijednu rec o najboljoj PO utakmici nekog coveka jos od 64te. Kakvi ste tragedija likovi.

                      Comment


                      • Boston je imao ovu utakmicu. Nisu hteli da je dobiju. Wade opet katastrofa, suteri nista, jedan jedini covek je igrao na terenu. 30% za 3 da su imali veceras bismo znali imena finalista. Ma kakvih 30, 25 sasvim dovoljno. Da ne pricam o izgubljenim loptama na nivou mladjih pionira, smusenost, lose zagradjivanje skoka itd. Boston je odigrao utakmicu na nivou srpskoligasa, Heat je bio prosecan. Ma, ni toliko. Mislite o tome.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Boston je imao ovu utakmicu. Nisu hteli da je dobiju. Wade opet katastrofa, suteri nista, jedan jedini covek je igrao na terenu. 30% za 3 da su imali veceras bismo znali imena finalista. Ma kakvih 30, 25 sasvim dovoljno. Da ne pricam o izgubljenim loptama na nivou mladjih pionira, smusenost, lose zagradjivanje skoka itd. Boston je odigrao utakmicu na nivou srpskoligasa, Heat je bio prosecan. Ma, ni toliko. Mislite o tome.
                          Ma da brate, po meni bi bilo dovoljno da su ubacivali polovinu od onih kontri na -10.
                          sigpic

                          Comment


                          • Imao je Pierce dve trojke cini mi se da sece ispod 10, jednu ili dve Pietrus i imali su dve hendikep situacije u kontrama koje nisu iskoristili. Plus, u prvom poluvremenu ona dodavanja Rondo-a, promaseni ziceri itd. Imali su ih i trebali su da zavrse ovo veceras. Miami kada se sagleda timski i iz sireg ugla, uopste nije podigao nivo igre. Kad kazem timski, mislim bez vrednovanja pojedinacnih ucinaka, vec ekipe kao ekipe. Lebron je dao 40 i kusur poena, ali to je bila samo zamena za poene Miller-a, Wade-a i sta ja znam koga vec. Nadam se da me shvatate sta hocu da kazem. Mislio sam da ce na Pierce-a pozitivno uticati sto je rano zavrsio prvo poluvreme i da ce se sabrati na klupi, medjutim, ono potpuno obrnuto.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • I ona kontra Bostona sto nisu iskoristli da se opasno priblize, a umesto toga izgubili loptu i popili tricu i posle toga jos vise pali. Tako blizu, a tako daleko. Bice zanimljivo u sedmoj, to je sigurno.

                              Comment


                              • Samo hocu da vam skrenem paznju da ovo veceras nije realno stanje stvari i da Lebron mora dobiti pomoc ako zele u finale, nece Boston ovo ponoviti, nema teorije.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X