Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post
    nema sumnje tony igra jednu od onih utakmica.
    ono sto je dobro za sparse je da imaju manu-a u rezervi.

    prvih 5-6 minuta 3/4 izdrzati pritisak, spreciti tranziciju,
    i praviti faulove pri pokusaju nekih spektakularnih poena
    okc-ja. drzati publiku tamo gde je i bila prvo poluvreme.
    Kao i uvek kod ovakvih utakmica, prvih 5-6 minuta trece ce nam pokazati u kom ce se pravcu kretati utakmica do kraja. Ako ostane manje-vise na ovom nivou, mislim da je najvise cemu OKC moze da se nada spustanje razlike kao u drugoj utakmici na nekih 5-6 i da ce to biti to. Medjutim, ako brzo spuste ispod 10, then we have a ball game.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Добродошао. Баш ти пристаје име овом делу форума.
      Ne sumnjam da je moj avatar kumovao tome Dobrodosao Insomnia.

      Po xti put presdna treca cetvrtina, ako padne na jednocifreno ima smisla gledati.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • KD veceras celu tekmu igra, idemo majstore, razvali ih!

        P.S. Dobrodosao Insomnia, uzivaj na forumu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nadam se da hoću..
          Ne gubim nadu do poslednjeg trena

          Comment


          • Ne znam zasto Timmy ne uzima ove suteve u ritmu, nego konstantno razmislja i trazi neko drugo resenje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Dobrodošao Insomnia. I ja se nadam da će OKC do kraja ipak uspeti bar donekle da prizemlji stvarno savršeni SA i da bar uđe u neizvesnu završnicu.
              Večeras centri nikako ne fukcionišu,srljanje u prazno i mašenje zicera kao da loptu nikad u ruke nisu uzeli..

              Comment


              • ap-201206062058755291900.jpg

                4-4 from 3?! You can ****ing do better.

                Comment


                • Trener.

                  Comment


                  • Kako se Pop iznervirao...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Insomnia. View Post
                      Večeras centri nikako ne fukcionišu,srljanje u prazno i mašenje zicera kao da loptu nikad u ruke nisu uzeli..
                      Da, skroz su bili van ritma prvo poluvreme. Ali izgleda da se polako sređuju.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ne sumnjam da je moj avatar kumovao tome Dobrodosao Insomnia.

                        Po xti put presdna treca cetvrtina, ako padne na jednocifreno ima smisla gledati.
                        Nesanica u letnjem periodu,pa odatle i taj nick..
                        Lagano hvataju priključak,kao da sam im ja bio 'amajlija'

                        Comment


                        • Ovo nista ne valja, sta im se desava Ajde Greg, trazi time out.

                          Comment


                          • sparsi kao da je neka druga ekipa izasla na parket

                            nigde pomoci, nigde zatvaranja

                            okc odlicno otvaranje. punjenje reketa.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by Insomnia. View Post
                              Nesanica u letnjem periodu,pa odatle i taj nick..
                              Lagano hvataju priključak,kao da sam im ja bio 'amajlija'
                              Ma zezam se bre covece, nema sta da se pravdas ili objasnjavas

                              OKC stvarno fenomenalan. Ako pobede veceras, ovaj mec cemo pamtiti kao pocetak dinastije ubedjen sam.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • why je visoko bio krenuo, jbg
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X