Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tony je maestralan u prvom poluvremenu, dabl-dabl, 22 poena..Jednostavno savrseno. Sa takvom lakocom covek podeli deset asistencija, zaista fascinantno. Nadam se ipak da ce OKC da se sastavi u drugom poluvremenu. KD opet moze da poludi, pa da ne promasi nista u celom drugom poluvremenu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • ono sto su sparsi dobro uradili jeste da su zatvorili suteve
      iz skracenog kornera. zato i nema raspolozenog ibake.

      odlicno pokrivanje osnovne linije, i na drugom obrucu je
      uvek visoki igrac, jedino je jedanput ostao manu dole i okc
      je dala lagan kos.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Оно кад знаш да ће да убоде тројку пре него што је кренуо напад. И онда кад видиш да шутира преко играча и и даље знаш да ће да уђе... Најјачи је, свака му част.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Paradox91 View Post
          Ibaka totalno neraspolozen veceras.
          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Jednom u 100 godina. Vec veceras ce baciti 5 cigli sa 16-22 foot daljine i nece vise ni sutirati.
          Ne moram opet?

          Comment


          • Originally posted by cornix View Post
            Znam da je, al' jbt ko da je skocio prsa o prsa sa Jacksonom i opet pogodio -.-"
            kod izbacaja kakav ima KD nema prsa u prsa. ista stvar kao kod dirka,
            moras biti 6-10cm vislji da bi mogao da blokiras sut, ili makar da mu
            malo zasmetas.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Verovao sam pre godinu dana u preokret Portlanda protiv Dalasa u utakmici br. 4 i tada zahvaljujuci Roju su uspeli da u poslednjoj cetvrtini smanje veliki deficit koji je u jednom delu meca iznosio 18 poena, a mozda i vise.
              Neka sam najveci idiot na svetu, ja i dalje verujem u preokret.Samo da slome tu barijeru od 13-14 poena zaostatka koliko su najvise uspeli da se priblize SA, jer ce se posle svakako lakse disati.

              Comment


              • In 20 minutes and sixteen seconds, Tony Parker scored or assisted on 45 points.

                Wow...
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Pozdrav svima..
                  Odavno vas pratim,al' do ovog trena nikako da se ulogujem...

                  Savršen šut Spursa,ma da nadam se da OCT može ovo preokrenuti..

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Wow...
                    To ni Rondo ne moze.

                    Comment


                    • Dobrodosao Insomnia
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • nema sumnje tony igra jednu od onih utakmica.
                        ono sto je dobro za sparse je da imaju manu-a u rezervi.

                        prvih 5-6 minuta 3/4 izdrzati pritisak, spreciti tranziciju,
                        i praviti faulove pri pokusaju nekih spektakularnih poena
                        okc-ja. drzati publiku tamo gde je i bila prvo poluvreme.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by Insomnia. View Post
                          Pozdrav svima..
                          Odavno vas pratim,al' do ovog trena nikako da se ulogujem...

                          Savršen šut Spursa,ma da nadam se da OCT može ovo preokrenuti..
                          Dobrodosao, nadam se ces biti sa nama redovno u daljem komentarisanju. Nego odmah da ti kazem, prekokret otpisi, nema od toga nista.

                          Comment


                          • Добродошао. Баш ти пристаје име овом делу форума.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Dobrodošao Insomnia. I ja se nadam da će OKC do kraja ipak uspeti bar donekle da prizemlji stvarno savršeni SA i da bar uđe u neizvesnu završnicu.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • i od mene dobrodoslica
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X