Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ono sto je najgore (bar po mene kao nekog kome se jebe za hype i ostale gluposti) je sto ako ispadnu u sledecoj utakmici, opet ce ceo offseason biti u znaku Miami-a, Lebron-a i Wade-a. Da li ce se rastaviti, da li dolazi novi trener, bla bla bla bla bla. Al' dobro, valjda s tim moramo ziveti.
    World is a stage, world is a circus.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Everyone cool down now! Ima jos da se igra, daleko je ovo od gotovog. Jedina stvar koju znamo je da Boston igra kuci i da ima malu prednost, to je to, samo opusteno.
      Daj malo da uzivamo u brejku

      Comment


      • Jebe se vama sto sam ja iskrvario jebem ti dan i NBA vise, zarazio sam se toliko da vise ne zivim normalno. Dorucka nema vise, smrso sam 5kg najmanje, kasno mi mrsko pravit ista da jedem, ustajem popodne, nemam vremena ni za sta drugo, fax cu obnovit godinu ako ovako nastavim, svaki dan, svaku noc, govorim sebi jebem ti hljeb i Miami i Boston, pa ako volim Spurse ne moram i njih gledat, a onda ae samo prvi cetvrtinu, ae samo drugu, ma ae kad sam poluvrijeme mogu i citavu i tako svaki jebeni dan ...

        Ukinite play off, ukinite internet, volim ovo gledat iako veze nemam sta je zona i te picke materine, proklet sam, jebes ga!

        JEBES drogu sta je ovo ...
        San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Netacno, Bullsi su bez Rosea imali najbolji skor u ligi. Tek kada su Noah i Deng otisli u out ispali smo.
          Zavisi sta si hteo da kazes. Ako se odnosi samo na regularnu u pravu si, ako mislis na celokupnu sezonu, gresis. Ne bismo uzeli vise od jednog meca Sixers-ima, ni da je Noah bio zdrav.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Svaki tim zavisi od najjaceg igraca. Skloni Pierce-a iz ekipe pa da vidimo kako bi Boston igrao. To je normalna stvar da najvise ekipa zavisi od vodje, a ostali su tu da odradjuju svoje zadatke i zajednu odrade posao sto bolje mogu. To u Miami-u ne rade. Igraju samo Lebron, Wade, Bosh, a ostatak je katastrofa u stvarnom smislu te reci.
            Last edited by colke995; 06-06-12, 04:51.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by cornix View Post
              Jebe se vama sto sam ja iskrvario jebem ti dan i NBA vise, zarazio sam se toliko da vise ne zivim normalno. Dorucka nema vise, smrso sam 5kg najmanje, kasno mi mrsko pravit ista da jedem, ustajem popodne, nemam vremena ni za sta drugo, fax cu obnovit godinu ako ovako nastavim, svaki dan, svaku noc, govorim sebi jebem ti hljeb i Miami i Boston, pa ako volim Spurse ne moram i njih gledat, a onda ae samo prvi cetvrtinu, ae samo drugu, ma ae kad sam poluvrijeme mogu i citavu i tako svaki jebeni dan ...

              Ukinite play off, ukinite internet, volim ovo gledat iako veze nemam sta je zona i te picke materine, proklet sam, jebes ga!
              Welcome to our world. Jesmo zaraza, sta da ti kazem.



              Sto se tice zone i ostalih stvari, naucices vremenom, ne brini. ;)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by cornix View Post
                Jebe se vama sto sam ja iskrvario jebem ti dan i NBA vise, zarazio sam se toliko da vise ne zivim normalno. Dorucka nema vise, smrso sam 5kg najmanje, kasno mi mrsko pravit ista da jedem, ustajem popodne, nemam vremena ni za sta drugo, fax cu obnovit godinu ako ovako nastavim, svaki dan, svaku noc, govorim sebi jebem ti hljeb i Miami i Boston, pa ako volim Spurse ne moram i njih gledat, a onda ae samo prvi cetvrtinu, ae samo drugu, ma ae kad sam poluvrijeme mogu i citavu i tako svaki jebeni dan ...

                Ukinite play off, ukinite internet, volim ovo gledat iako veze nemam sta je zona i te picke materine, proklet sam, jebes ga!

                JEBES drogu sta je ovo ...
                Post veceri
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • pichiz je preuzeo stejdz, ou jea!
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Neso udelu coveku sad reputejsn

                    Comment


                    • Originally posted by cornix View Post
                      Jebe se vama sto sam ja iskrvario jebem ti dan i NBA vise, zarazio sam se toliko da vise ne zivim normalno. Dorucka nema vise, smrso sam 5kg najmanje, kasno mi mrsko pravit ista da jedem, ustajem popodne, nemam vremena ni za sta drugo, fax cu obnovit godinu ako ovako nastavim, svaki dan, svaku noc, govorim sebi jebem ti hljeb i Miami i Boston, pa ako volim Spurse ne moram i njih gledat, a onda ae samo prvi cetvrtinu, ae samo drugu, ma ae kad sam poluvrijeme mogu i citavu i tako svaki jebeni dan ...

                      Ukinite play off, ukinite internet, volim ovo gledat iako veze nemam sta je zona i te picke materine, proklet sam, jebes ga!

                      JEBES drogu sta je ovo ...
                      Ma brate uzivaj dok traje, jebes sve to, uskoro se zavrsava, a nacekacemo se do drugog PO-a, tako da..

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Zavisi sta si hteo da kazes. Ako se odnosi samo na regularnu u pravu si, ako mislis na celokupnu sezonu, gresis. Ne bismo uzeli vise od jednog meca Sixers-ima, ni da je Noah bio zdrav.
                        Ne mislim na celokupnu. Da se Rouz nije povredio, garantujem da bi Cikago osvojio istok, to ne mogu da prezalim nikako, tragedija i za tim i za njega, ma katastrofa!!

                        Comment


                        • hoce li pietrus nesto reci


                          evooooo ga


                          ovo je prva postgame konferencija za pichiza. ou jea!
                          Last edited by apacrow; 06-06-12, 04:57.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Nadoslo mi ba, sestra ustala, hoce na pos'o, kaze ae da je odvucem, posto je nesto kasnije ustala da moze fino da se spremi. 4/4 ... ostalo jos jedno 1:59 do kraja, ja joj govorim evo sad cu, evo sad cu, samo sekund, samo minuta, samo tren. Ona ceka, govori pa proslo je 10 minuta, a ja opet govorim cekaj jos samo minutu.

                            Sta biva na kraju? Pa posvadjam se sa rodjenom sestrom zato sto ne mogu da odvojim oci od monitora samo da bi vidio hocel' ko od ovih preplacenih papaka pogodit vise jednom i preokrenut rezultat iako ni sam ne znam za koga navijam u ovoj seriji Miami - Boston.

                            Al' ovo je samo trenutno, ne sumnjam da cu sutra opet u ista doba ovdje pisat gluposti, a sa sestrom cu se valjda pomirit ...
                            San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                            Comment


                            • Eh pa drugari, dosta druzenja za veceras, odo da vidim Veneru, treba i sutra ovo izdrzati i pisati radove za fax i to.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Eh pa drugari, dosta druzenja za veceras, odo da vidim Veneru, treba i sutra ovo izdrzati i pisati radove za fax i to.
                                Tebi je tek poremecen bioritam, MVP je mala maca za tebe.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X