Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by FresHMaN91 View Post
    On je za mene vec velicina... A sto se tice najboljeg defanzivca ne mora da znaci, ako ovaj bude imao 4 blokade po mecu u sezoni zajebace i Olajdzuvona i nema sanse da nece dobiti titulu najboljeg defanzivca, 8 blokada bre eejjj...
    Bez zelje da umanjim taj ucinak, ali 8 blokada na jednom od nizih timova lige kojem je centar Kwame Brown (koji ja i pored toga simpatisem, da ne bude zabune) i nije bas toliko spektakularno, bar po standardima NBA, plus je samo jedna utakmica, prva u sezoni.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      Zivot je lep ponovo! Znate koliko me briga sto spamujem toliko sam srecan mogu ceo dan da kenjam

      Comment


      • #33
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Bez zelje da umanjim taj ucinak, ali 8 blokada na jednom od nizih timova lige kojem je centar Kwame Brown (koji ja i pored toga simpatisem, da ne bude zabune) i nije bas toliko spektakularno, bar po standardima NBA, plus je samo jedna utakmica, prva u sezoni.
        Ma dobro i ja malo prenagljujem... Ali da vidimo sledecu tekmu Deandrea, ja sam uveren da ce imati barem 4 blokade... U pravu si ti, sve ja to razumem, ali ce se Dwight dobro pomuciti da osvoji tu cetvrtu titulu najboljeg defanzivca, a mozda opet bude neko treci...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #34
          Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Ma dobro i ja malo prenagljujem... Ali da vidimo sledecu tekmu Deandrea, ja sam uveren da ce imati barem 4 blokade... U pravu si ti, sve ja to razumem, ali ce se Dwight dobro pomuciti da osvoji tu cetvrtu titulu najboljeg defanzivca, a mozda opet bude neko treci...
          LBJ i Deng mogu da ih naprave.

          Comment


          • #35
            Lebron je vredno radio preko leta,nema covek vise sta da ceka...

            Comment


            • #36
              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              LBJ i Deng mogu da ih naprave.
              Neverovatno je to sto od 97 pa do danas samo jedan krilni igrac je osvojio nagradu za najboljeg defanzivca u ligi a to je bio Svetski Mir aka Ron Artest... Sve sami centri i krilni centri su osvajali nagrade...;)
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #37
                Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Neverovatno je to sto od 97 pa do danas samo jedan krilni igrac je osvojio nagradu za najboljeg defanzivca u ligi a to je bio Svetski Mir aka Ron Artest... Sve sami centri i krilni centri su osvajali nagrade...;)
                Pa glupost, ono sto njih dvojica, Wade, Toni Alen, Marion igraju u odbrani to je za mene mnogo teze od onoga sto igraju centri al dobro.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Pa glupost, ono sto njih dvojica, Wade, Toni Alen, Marion igraju u odbrani to je za mene mnogo teze od onoga sto igraju centri al dobro.
                  Cak sta vise od kako nagrada postoji samo sedam krila/bekova je osvojilo ovu nagradu... Ali ipak ne mozes reci da je teze to sto Wade i ostali dobri defanzivci igraju u odbrani od toga sto centri igraju...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #39
                    Dzaba kada je do blokada lakse doci nego do ukradenih (a Ameri su statisticki freakovi) i na centru nema toliko ofanzivnih ludaka kao na 1, 2, 3. Samim tim su centri u prednosti.

                    Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Cak sta vise od kako nagrada postoji samo sedam krila/bekova je osvojilo ovu nagradu... Ali ipak ne mozes reci da je teze to sto Wade i ostali dobri defanzivci igraju u odbrani od toga sto centri igraju...
                    I to uglavnom u pocetku tokom 80ih kada je NBAom vladala finesa. Otkako su se pojavili ovi mutanti toliko nabiju statistiku da ih je nemoguce dobiti ako si na nekim nizim pozicijama.
                    Last edited by Nebojsa; 26-12-11, 14:48.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Cak sta vise od kako nagrada postoji samo sedam krila/bekova je osvojilo ovu nagradu... Ali ipak ne mozes reci da je teze to sto Wade i ostali dobri defanzivci igraju u odbrani od toga sto centri igraju...
                      Mnogo je kompleksnije, oni pokrivaju u 90% situacija i prostor i coveka uvek jure double team, weakside help, moraju da misle da li contain da li tight coverage... Mnogo kompleksnije od centarskog stila odbrane.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Dzaba kada je do blokada lakse doci nego do ukradenih (a Ameri su statisticki freakovi) i na centru nema toliko ofanzivnih ludaka kao na 1, 2, 3. Samim tim su centri u prednosti.
                        A nekada ih je bila gomila 90-ih... A slazem sa MVP-em kompleksniji zadatak imaju bekovi, ali to ne mora uvek da znaci i tezi zadatak... Sto Nesa kaze ipak su Ameri statisticki freakovi i kod njih se sve kroz statistiku gleda, a bekovi rade posao koji se u statistici ne vidi i to je ok... Ali i centrima nije lako kad protiv sebe imaju Dwighta treba njega izgurati iz reketa, a jos kad nalete neki brzi bekovi iz PnR... Tako da ja cenim oba tipa odbrane...
                        Last edited by Freshman; 26-12-11, 14:55.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #42
                          Pjetrus nece igrati ni protiv Majamija posto tek danas ide na medicinski pregled ako sam dobro razumeo.

                          Comment


                          • #43
                            Niko ne prica o Kobeovom ocajnom pasu i promasenom sutu Sta je sa protekcijom?

                            Comment


                            • #44
                              Izgleda da Veseli nece igrati veceras protiv Netsa

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Niko ne prica o Kobeovom ocajnom pasu i promasenom sutu Sta je sa protekcijom?
                                Gasol je kriv,mogao je resiti utakmicu.
                                A Kobe je samo pogresio sto nije sutao trojku,pa da je i promasio...al' jbg.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X