Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidis da mozes da pricas sam sa sobom

    Mogu samo da se nadam da J-Smoove nece obrukati Blatche-a. I da ce Flip dati vise vremena Singletonu koji moze da cuva sve igrace iz protivnicke ekipe.

    Eto ti neko misljenje za veceras
    Last edited by Ljuba90; 28-12-11, 22:59.

    Comment


    • Je l' gledao neko mozda sinoc GS i NY?





      I, koji je car zakljucao temu nakon sto sam je ja jutros otvorio.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • jel zna neko gde moze da se skine mec GS-NY.?

        Comment


        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
          jel zna neko gde moze da se skine mec GS-NY.?
          Postoji jedna mala stvar zvana League Pass, pricamo o njoj 5 puta dnevno poslednjih 2 meseca. Mozda ti to pomogne u trazenju.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Postoji jedna mala stvar zvana League Pass, pricamo o njoj 5 puta dnevno poslednjih 2 meseca. Mozda ti to pomogne u trazenju.
            jao da ja skroz zaboravio da tamo moze da se gleda snimak...hvala ti puno..

            Comment


            • Ja sam gledo GS-NY malo sinoc a danas kompletnu na pass-u,utakmica je bila uzasna do zadnje cetvrtine.U zadnjoj cetvrtini Monta se raspucao(12 pts) iako nije nista mogo da pogodi u prve tri.
              GS sada igra mnogo sporije u odnosu na predhodne sezone ovaj Jackson ih tera da igraju odbranu,odusevio me je onaj mali plej sto je startovo umesto Curry-a Smith brz ko munja a i Rush dobija solidnu minutazu i za sad je dobro koristi.
              Knicks-i su mi delovali nekako rastimovani malo poena za njihove standarde 78,Amare i Melo su se propisno ispromasivali.NY fali pravi plej da bi D`Antoni-jev sistem licio na ono iz predhodnih godina u Phoenix-u.

              Comment


              • Vidim Bibi je nesto igrao i da mu je to bio prvi mec posle povrede, imaju oni ''tog'' pleja(Beron Dejvis) u ekipi, samo je problem sto njega nece biti jos neko vreme na parketu, a i verujem kad se vrati da ce Niksi malo da poboljsaju skor.

                Comment


                • Beron Davis je zadnji put bio dobar dok je igro u GSW i to jos 2008,sad je non stop povredjen ako se budu u njega i Bibby-a uzdali daleko ce da doguraju.

                  Comment


                  • Indiana igra veoma fino, Derozan je sjajan, ali fali mu podrska, Barnjani sutira ko blesav, bzvz trosi napad nekad.. Kad sam video da je Rasual Butler u prvoj... Sjajna tekma Majamija i Sarlota, odlicna igra Bobcats-a u prvom poluvremenu, malo su pali posle, Miami dodao gas, i na kraju neizvesna zavrsnica, ali ipak Sarlot nije izdrzao "Vrelinu"... James se bas napalio, Wade bio ocajan, ali takav je slucaj u utakmicama da najlosiji na terenu resavaju... Hawks-i imaju veoma lep i dobar tim, ali kao i prosle godine, oni jednostavno zaseru u PO... Marvin je toliko zahvalan za ekipu, svugde ga ima na terenu, sjajan igrac... Durant opet preko 30p, Boston treci poraz od Hornetsa, koji su bez Gordona igrali...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nije to bas da propusta pola sezone(tako zvuci kada ti kazes), al opet moze da da veliki doprinos ekipi.Ipak njego prosek poena i asistencija nisu tako drasticno pali i moze se ocekivati neka korist od njega kad se vrati na teren.
                      Evidentno je to da iz sezone u sezonu propusta sve vise i vise utakmica, i da ce u ovoj propustiti mozda i pola sezone.

                      Comment


                      • Haj sad bar znamo da GS ne igra više R&G pa se nećemo tako lako zeljetati na over
                        Šišarike je brala...

                        Comment


                        • Sta ste se svi primili na Bullse veceras 2,mozda i ne bude tako...

                          Comment


                          • Originally posted by papekings View Post
                            Sta ste se svi primili na Bullse veceras 2,mozda i ne bude tako...
                            Osecam krvoprolice u Arko Areni. Toliko su sporo i nikako odigrali prve dve da mislim da ce da se najruznije izive veceras.

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Da potvrdim ono sto je Monta napisao, Michael Redd je novi igrac Phoenix Suns-a. Nadam se da ovo implicira da se vracaju staroj filozofiji kosarke.
                              Ja bih se slozio u sustini sa svakim oko ovih komentara R&G kosarke ,treba da bude razlicitih stilova za nas gledaoce bolje ali licno mrzim taku kosarku
                              mislim ne bi voleo da neki tim sa takom kosarkom u plejofu dogura dalje od polufinala konfferencije
                              GIFSoup

                              Comment


                              • hahaha isto i ja ocekujem da posle portlanda deckici iz Sacramenta odigraju odlicnu utakmicu,a cisto da znas Arko je otisao u legendu sada je njihov dom Power Balance Pavilion!!! ista dvorana samo drugi naziv a uskoro bi trebali da dobiju novu dvoranu,i nadam se siguran ostanak u Sacramentu!

                                Comment

                                Working...
                                X