Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
    Hoce covek u Miami.
    Ma nek ide. Kaman je izrazio zelju da igra u Bostonu tako da nam on ne treba..

    EDIT: Sta radi ovaj Griffin

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post

      i jos odlazi Walton
      https://twitter.com/#!/JasonLloydABJ...47176730370049
      so much win
      i jos da dodje B-eazy za Blejka i pika, i spremni smo za plej of. ;)
      Last edited by LejkerBoy; 15-03-12, 18:10.

      Comment


      • With less than hour before trade deadline, source says GS in advanced discussions about dealing Stephen Jackson to SA for Richard Jefferson.
        Barem nesto uradismo prije kraja deadline-a odlican posao Lakersa.
        why not? We don't need u!!!“@kevinlove: BREAKING NEWS: Wolves decide not to trade me. #unitedwerun”
        Da li je moguce da je ovo istina tweet od Rubia.
        The Nets send Okur, Shawne Williams and a 2012 draft pick protected thru No. 3, sources tell Y! Nets trying to surround Deron Williams now.
        Woj
        Last edited by stefan12; 15-03-12, 18:15.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Taj trejd za B-Easy-ja moze uspeti samo ako tri tima ucestvuju, tj i Portland, nikako drugcije, a i tu bi Blejzeri najvise stradali... Osim ako Jezerasi nemaju bolju ponudu od raspalog Blejka, a nemaju bolju ponudu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Odlican posao si obavio Monta (clan sa foruma,ne igrac Bucksa ).

            Znaci Dvajt ostaje,Wallace dosao kod D-Willa,Lakersi dobili pouzdanog plejmejkera,a Pacersi odlicnog role igraca.

            Da li ce jos nesto zanimljivo da se desi?

            Comment


            • The Rockets will send Jonny Flynn and Hasheem Thabeet to the Blazers, source tells Y! Sports
              Woj yahoo

              Comment


              • E jesu se Lakersi namucili da dodju do vrlo dobrog plejmejkera. Dali su najgoreg igraca u istoriji lige-Waltona i Kapona,kao i kasni pik prve runde.

                Dobili su i Eyengu,koji zna da igra kosarke. Bolji je od Metta World Debila

                Comment


                • Na NBA.com pise da su dali samo Waltona i pik prve runde,oni uvek najbolje prodju majku im jos ako dovedu i Beasleya....
                  Jel postoje neke sanse da Kaman stvarno dodje u Boston?

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Woj yahoo
                    Za Camby-a, ne vidim da je napisano...
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      E jesu se Lakersi namucili da dodju do vrlo dobrog plejmejkera. Dali su najgoreg igraca u istoriji lige-Waltona i Kapona,kao i kasni pik prve runde.

                      Dobili su i Eyengu,koji zna da igra kosarke. Bolji je od Metta World Debila
                      Mitch u svom elementu... Ali stvarno kakvi trejdovi prolaze Lejkersima, strasno... Ali dobro za Ramona, ne bi se taj naigrao pored buduceg superstara.
                      Sada Lejkersi imaju sta da traze, bar su resili rak ranu na poziciji pleja...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Na NBA.com pise da su dali samo Waltona i pik prve runde,oni uvek najbolje prodju majku im jos ako dovedu i Beasleya....
                        Jel postoje neke sanse da Kaman stvarno dodje u Boston?
                        Navodno postoji mogucnost, cak je i on izrazio zelju da dodje kod nas, ali videcemo sta ce od toga biti. Dosta stvari se jos tu pominje, prvo da za Allena neki contenderi nude pikove sa prve runde drafta ili neke dobre mlade igrace. Pominje se takodje da pokusavamo da dovedemo JJ Hicksona iz Kingsa, kao i da postoji mogucnost da vratimo Powe-a i Erden-a..
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo mi nije jasno sta ce sad Lakers-i sa silnim PG-ovima. Imaju Fish-a, Blake-a, malog Morris-a, a sad i Sessions-a... mora da je onaj trade Blake za B-Easy-a i dalje u igri...
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Stvarno bi bilo bolesno da Minnesota pristane na trejd za tu matoru olupinu. Jeste da i ja zelim da Beasley ide sto pre,ali moze to i za boljeg igraca.

                            Comment


                            • Yahoo! Sports story: Warriors agree to deal to send forward Stephen Jackson to Spurs for forward Richard Jefferson.
                              Marc J Spears
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Trade deadline je u 15h, odnosno u 20h po nasem (+5 je razlika, posto su se oni vec prebacili na letnje vreme)...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X