Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo neznam koga bi mogli lejkersi da daju za feltona? ali bilo bi ekstra za njih kad bi dosao...

    Comment


    • Originally posted by te-ko92 View Post
      samo neznam koga bi mogli lejkersi da daju za feltona? ali bilo bi ekstra za njih kad bi dosao...
      Blake za Felton-a (bila je vec prica ranije) i B-Easy za trade exception.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Memphis zainteresovan da dovede Arenas-a,samo im on jos nedostaje....

        Comment


        • pa zar nije blejk ukljucen u moguci trade za bizlija u LA,craford u minesotu,a blejk u portland...??

          Comment


          • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
            Memphis zainteresovan da dovede Arenas-a,samo im on jos nedostaje....
            a gde taj arenas? el igrao uposte ove sezone?

            Comment


            • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
              Memphis zainteresovan da dovede Arenas-a,samo im on jos nedostaje....
              Sto da ne... Nekada moj omiljeni igrac... Mogao bi da posluzi Memfisu pogotovo u PO, jer njima fali dobar suter, a Gilbert bi bio bas to, osim ako ne misle da ga dovedu kao back-up za Majka...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • arenas dobar suter? mozda je bio dobar suter ali pre 4,5 godina,sad moze da bude samo kao back-up za konlija kao sto kazes.... a i ko zna u kakvoj formi ja nisam cuo da je on uopste ove sezone igrao...

                Comment


                • Originally posted by te-ko92 View Post
                  arenas dobar suter? mozda je bio dobar suter ali pre 4,5 godina,sad moze da bude samo kao back-up za konlija kao sto kazes.... a i ko zna u kakvoj formi ja nisam cuo da je on uopste ove sezone igrao...
                  Orlando ga je amnestirao koliko se secam na pocetku sezone, tako da je trenutno FA, a suter je uvek bio dobar, a verovatno bi i sada bio, to se ne zaboravlja.. Naravno ne za velike stvari, ali kao sto sam pomenuo, bio bi back-up ako bi ga Memfis doveo na bilo kojoj poziciji, pre svega na poziciji dva, veteran je on da bi pleja igrao... Ali bi dobro dosao Grizliijima, koji ionako nemaju nikakvog sutera...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Mac je l` moze tim koji je ispod gornje granice SC-a (recimo 5 miliona) da dobije igraca sa istom visinom ugovora (5 miliona) od nekog drugog tima a da ne da nista zauzvrat?

                    To je ista ona fora kao sa trade exception-om, samo sto TE koriste ekipe koje su iznad gornje granice SC-a...
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Mac je l` moze tim koji je ispod gornje granice SC-a (recimo 5 miliona) da dobije igraca sa istom visinom ugovora (5 miliona) od nekog drugog tima a da ne da nista zauzvrat?

                      To je ista ona fora kao sa trade exception-om, samo sto TE koriste ekipe koje su iznad gornje granice SC-a...
                      Ja mislim da moze, bar po nekoj logici stvari, mrzi me da sad izucavam CBA.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Predstavljanje Monta-e i ostalih kao novih clanova Bucks-a, ako nekoga zanima naravno..


                        http://www.nba.com/live1/#?ls=iref:nbahpt2

                        Boston Celtics forward Chris Wilcox is scheduled to have heart surgery and will miss the rest of the season.

                        The team announced Wednesday that the surgery to repair an enlarged aorta should allow him to resume his career next season.
                        The operation is scheduled for March 29 at the Cleveland Clinic where another Celtics forward, Jeff Green, had season-ending surgery for an aortic aneurysm on Jan. 9. Doctors have said Green also should be able to resume his career next season.
                        The 6-foot-10 Wilcox, the eighth pick in the 2002 draft, signed as a free agent with the Celtics on Dec. 10 after two years with the Detroit Pistons. In 28 games for Boston, four of them starts, he is averaging 5.4 points and 4.4 rebounds.
                        O jbt..
                        Last edited by D-Wade; 14-03-12, 23:49.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Koliko je moguce da Knicks-i daju Mela za Dvajta?

                          Comment


                          • Originally posted by Young Buck View Post
                            Koliko je moguce da Knicks-i daju Mela za Dvajta?
                            Pobogu i zaboga. A sta da rade sa Cendlerom da ga zaposle kao portira?

                            Comment


                            • Deng igra protiv Heat-a veceras.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • nema od toga nista,izgleda da je bilo dosta i do trenera posto niksi vode sad sa 30 poena razlike)))
                                sa njima istok postaje jos zanimljiviji,samo sto ja mislim da neredne 2 god jos igrace finale majami-cikago

                                Comment

                                Working...
                                X