Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    To je neminovno po dosadasnjem delu sezone , nadam se da ce se to i desiti .
    http://www.nba.com/mvp-ladder/2011-12/index.html
    U dosadasnjem dijelu sezone bogami nije

    Comment


    • Bice velika nepravda ako Lebron ne uzme MVP nagradu ove sezone.

      Pa pogledajte ovo protiv Portlanda:

      Make that 38-11-6-5 and no turnovers for LeBron. Hasn't been done in over 25 years.

      Ubjedljivo najproduktivniji igrac u ligi....
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Lakersi ce veceras da se razgoropade Kobe pa Gasol i Bynum za njim.Mislim da Lakersi imaju sanse protiv Heat-a ako Gasol i Drew odigraju utakmicu sezone.Posto smo stvarno jaci od Heat-a na te dvije pozicije.Bynum i Anthony nema potrebe za pricom Gasol i Bosh su tu negdje.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          Lakersi ce veceras da se razgoropade Kobe pa Gasol i Bynum za njim.Mislim da Lakersi imaju sanse protiv Heat-a ako Gasol i Drew odigraju utakmicu sezone.Posto smo stvarno jaci od Heat-a na te dvije pozicije.Bynum i Anthony nema potrebe za pricom Gasol i Bosh su tu negdje.
          makar dobili sa 1 razlike a Kobe dao odlucujuci poen al problem je sto lejkersi su ocajni na poziciji 1 pa moguce da ce tu da duva velika promaja,al opet bice dobar okrsaj izmedju Kobe vs Wade i bivsi Ron Artest vs Lebron
          Last edited by ledeni 80; 04-03-12, 11:13.

          Comment


          • To nam je rak rana jedino neki trans Fishera.Najbolje da bacamo Dereka u trans ali najgore je sto Heat ima i Wade-a i Lebron-a koji mogu igrati pleja a Kobe ma koliko bio dobar nije za pleja."UN" ce pokusati da smiri Lebron-a
            Last edited by stefan12; 04-03-12, 11:10.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              To nam je rak rana jedino neki trans Fishera.Najbolje da bacamo Dereka u trans ali najgore je sto Heat ima i Wade-a i Lebron-a koji mogu igrati pleja a Kobe ma koliko bio dobar nije za pleja.
              ma ako bude sve kako valja da taj problem resimo ako ne do kraja trade onda sld godine a neke sam opcije cuo da ce pokusati da dovedu D.Wiliams-a sld sezone e da li su to samo necija nagadjanja ili ima trunke istine u tome i da ne zaboravim da jos da se dovede ako je moguce dwajt hauard bili bi smo sila od ekipe osim ako se Stern opet ne umesa i pokvari nam planove

              Comment


              • A veceras LA dobijaju !!!!!

                Comment




                • Blake who ?

                  Comment


                  • Svaka cast za ovo !!!!!

                    Comment


                    • Preko najboljeg blokera lige,to se cijeni.

                      Comment


                      • Ono juce kada sam rekao da je Monta clutch izgleda da nisam mnogo pogresio barem za ovu sezonu,a ko je zadnji da ne pricam ima da me stave u top.........

                        http://www.rantsports.com/courtcrusa...mes-the-worst/

                        Comment


                        • samo mi nije jasno zasto josh nije bio na zakucavanja? on bi odneo ove sto bili na zakucavanja

                          Comment


                          • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                            Ono juce kada sam rekao da je Monta clutch izgleda da nisam mnogo pogresio barem za ovu sezonu,a ko je zadnji da ne pricam ima da me stave u top.........

                            http://www.rantsports.com/courtcrusa...mes-the-worst/
                            Kako 1-10, a samo na utakmici sa Jutom je imao 5 ili 6 poena u poslednja 2 minuta, i to bez slobodnih bacanja?

                            Comment


                            • Toliko ima tih sajtova sto se bave "clutch" statistikom da je to nenormalno i svako ima neke svoje podatke,ovo sto sam stavio koliko vidim je od 2. marta tako da ne znam,na dosta ovih sajtova pojavljuje se da je Joe Johnson najbolji u ovome sad kome je tu verovati......

                              Comment


                              • Nije mi jasno kako je Kobe 45-46 neznam kako to racunaju.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X