Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta bi ovo Kingsi ugasise Tunderse?prc izgleda da se bude mali lavici iz Sacramenta vidi se iz aviona kako ce ovaj tim da dominira za koju godinu,idemo Kingsi sledeci padaju Sunsi,poz za Emilija jedva cekam da vidim kao ce Minesota da doce da ih opere u Sacramentu ,kao sto sam ti rekao uzivaj !!!

    Comment


    • Brendon zasluzio vise nego Dzo, i Rajan 10 puta vise nego Hibert. Milsap i Pau vise od Dirka ali zbog titule i treba da bude tamo. Harden ili Monta pre Nesa svakako. Bljak rezerve, bljak.

      Comment


      • Evo zanimljiv intervjujčić sa i o Lin-u, a tekst je napisan i pre njegovog silovanja Lakersa

        http://espn.go.com/new-york/nba/stor...plete-surprise

        Comment


        • Lin je NBA Tebow

          Comment


          • Lin je poludio u zadnjih 5-6 utakmica.Sinoc su Lejkersi dokazali da im je plej crna rupa..http://www.nba.com/mvp-ladder/2011-12/index.html ovo ce obradovati navijace Heat-a.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Linsanity!!! Kakva energija u MSG i među igračima Knicks-a. I da sve bude još slađe pobeda je ostvarena bez 2 najbolja igrača.

              I komentatori su sinoć odlepili za Linom još od starta utakmice! Vidim da je neko pitao u onoj temi, da spavao je na kauču kod brata a pre neko veče je spavao i kod Fields-a na kauču jer je bilo zauzeto zbog neke žurke kod njegovog brata...

              Sinoć je i dosta rokao sa većih distanci za razliku od prethodnih mečeva, imao je manje prodora (logično, odbrane obraćaju više pažnju na njega a i Lakers-i dobro brane reket), ali pokazao je raznovrsnost... I u traženju saigrača!
              Bynum sinoć slab ali kad se pogleda ni Dwight se nije naigrao u MSG protiv onih očajnih Knicks-a...

              Vidim da me je Miko menjao u onoj temi i prihvatio sam ga kao Knicks fana haha, samo što je on kao zbog Turiafa krenuo NY da gotivi!?

              Znači izređao je Derona, Harris-a, Wall-a, Fisher-a i sledeći je Ricky.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Mozda ce ovo zvuchati bolesno,i lepo je to kada neki igrach ovako iz senke izadje u prvi plan,ali ja ne mogu a da ne primetim jednu stvar:Gledao sam samo jednu celu utakmicu od ovih poslednjih nekoliko koje je Lin razbio,a za meceve ostale sam gledao highlights-e,i onda vidim koliko zapravo MEKO igraju odbranu nad njim!Kada je onda zakucao,ono sto je bilo u top 10 protiv Vashingtona,niko se nije skoro ni pomerio u odbrani,niti preuzeo,a on krenuo da probija sa deset metara(a nije ni najbrzhi,ni najspretniji igrac ni u svojoj ekipi,a kamoli u okviru NBA).Dalje,ovde protiv Lejkersa,apsolutno ga svi pustaju na shut,a kada je probio Barnsa dok se lomila utakmica,on se nesto nije ni trudio da ga isprati!Nije da omalovazhavam,ali moze sve ovo da bude "poziv od Sterna",jer Jao Ming je zavrsio sa kosarkom,a Kina kao kolosalno trzishte mora da dobije novo lice,novog popularnog igraca...Ima smisla za igru,to se vidi odmah,ali meni je ovo mnogo sumnjivo,barem iz ovih meceva...stvarno ga niko gotovo ne chuva!Znam da se niko nece saglasiti sa mnom,ali,eto...

                Comment


                • Originally posted by JimJarmush View Post
                  Mozda ce ovo zvuchati bolesno,i lepo je to kada neki igrach ovako iz senke izadje u prvi plan,ali ja ne mogu a da ne primetim jednu stvar:Gledao sam samo jednu celu utakmicu od ovih poslednjih nekoliko koje je Lin razbio,a za meceve ostale sam gledao highlights-e,i onda vidim koliko zapravo MEKO igraju odbranu nad njim!Kada je onda zakucao,ono sto je bilo u top 10 protiv Vashingtona,niko se nije skoro ni pomerio u odbrani,niti preuzeo,a on krenuo da probija sa deset metara(a nije ni najbrzhi,ni najspretniji igrac ni u svojoj ekipi,a kamoli u okviru NBA).Dalje,ovde protiv Lejkersa,apsolutno ga svi pustaju na shut,a kada je probio Barnsa dok se lomila utakmica,on se nesto nije ni trudio da ga isprati!Nije da omalovazhavam,ali moze sve ovo da bude "poziv od Sterna",jer Jao Ming je zavrsio sa kosarkom,a Kina kao kolosalno trzishte mora da dobije novo lice,novog popularnog igraca...Ima smisla za igru,to se vidi odmah,ali meni je ovo mnogo sumnjivo,barem iz ovih meceva...stvarno ga niko gotovo ne chuva!Znam da se niko nece saglasiti sa mnom,ali,eto...
                  Ima mozga tu, ko zna.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Brendon zasluzio vise nego Dzo, i Rajan 10 puta vise nego Hibert. Milsap i Pau vise od Dirka ali zbog titule i treba da bude tamo. Harden ili Monta pre Nesa svakako. Bljak rezerve, bljak.
                    Da,da,ima tu ponekih gresaka,npr Elis ne igra i nikako da dobije sansu na all-star-u,a realno zasluzuje.Cudi me da Ronda nema na istoku,a Milsap ili Al Dzeferson su mogli da dobiju priliku iz Jute.Nisam mogao da verujem da je Hibert dobio sansu;ako cemo tako,pre je trebao Greg Monroe da igra,pa i Chandler!Razocarao sam se sto Bajnam igra prvu postavu,ali kad nema centara u ligi,onda nema...takodje,Oldridza bih stavio u startnih pet pre Grifina,ali o tome vec navijaci odlucuju...

                    Comment


                    • Originally posted by JimJarmush View Post
                      Da,da,ima tu ponekih gresaka,npr Elis ne igra i nikako da dobije sansu na all-star-u,a realno zasluzuje.Cudi me da Ronda nema na istoku,a Milsap ili Al Dzeferson su mogli da dobiju priliku iz Jute.Nisam mogao da verujem da je Hibert dobio sansu;ako cemo tako,pre je trebao Greg Monroe da igra,pa i Chandler!Razocarao sam se sto Bajnam igra prvu postavu,ali kad nema centara u ligi,onda nema...takodje,Oldridza bih stavio u startnih pet pre Grifina,ali o tome vec navijaci odlucuju...
                      Rajan Anderson dominira, morao je da igra.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Rajan Anderson dominira, morao je da igra.
                        I on takodje,to mi je isto neverovatno,velika greska ocigledno!

                        Comment


                        • Monta Ellis vec tri godine ima prosek oko 24 poena ali nikako da ga pozovu na All-Star jednostavno covek igra u losoj ekipi i nema tu mnogo neke price.....bilo to zasluzeno ili ne.Ako ekipa pobedjuje onda su njeni igraci na All-Star-u,Boston je zadnjih godina imao po cetvoricu igraca na All-Star-u po meni ne zasluzeno ali su pobedjivali,a ove godine manje pobeda i samo ide Pierce.
                          Malo mesta ima u sastavima i uvek neko ne zasluzeno ne ide,ali sta da se radi,ove godine je bolje onima koji ne idu imaju vise vremena da se odmaraju...

                          Comment


                          • Originally posted by JimJarmush View Post
                            Da,da,ima tu ponekih gresaka,npr Elis ne igra i nikako da dobije sansu na all-star-u,a realno zasluzuje.Cudi me da Ronda nema na istoku,a Milsap ili Al Dzeferson su mogli da dobiju priliku iz Jute.Nisam mogao da verujem da je Hibert dobio sansu;ako cemo tako,pre je trebao Greg Monroe da igra,pa i Chandler!Razocarao sam se sto Bajnam igra prvu postavu,ali kad nema centara u ligi,onda nema...takodje,Oldridza bih stavio u startnih pet pre Grifina,ali o tome vec navijaci odlucuju...
                            Ja sam vec rekao ako se gleda samo korisnost igraca, Monroe je trebao biti isperd Hiberta... Mada Indijana igra odlicno, i dobrim delom je Hibert zasluzan za to, pa je i zato dobio poziv pored ionako smesne konkurencija na Istoku, ali i u ligi uopste kad su u pitanju centri... Nekom logikom, ne mozes biti all-star ako igras u jednom od najgorih timova u ligi... A sto se tice startnih, zna se zasto je Grifin izabran kao startni PF, iako su Love i Aldridge mozda vise zasluzili tu poziciju... To pravilo gde fanovi glasaju startne postave je smesno, pa Melo nikako ne moze ove sezone biti u startnoj postavi Istoka, nikako.... I ja sam ocekivao ili Ala ili Milsapa, ali nijedan od te dvojice nije prosao... Za Elisa opet nema mesta, jer ne mozes izbaciti ni Bricka, ni Nash-a, ni Parkera...
                            Last edited by Freshman; 11-02-12, 17:38.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Griffin je po Amerima najbolji PF lige, tako da nije cudno sto je u prvoj petorci "Zapada"...Rudy Gay pre Dirk-a, to je jednostavno moralo da se desi i Monta pre Nash-a, ostalo je manje vise ok...Anderson po meni ne treba da igra na All-Staru...user teski...

                              Big Al i Millsap nisu mogli pre Love-a i Aldridge-a, a Bynum je pokidao u Lakers-ima za ovo vreme sto je igrao, Marc je takodje pre njih, tako da ova dvojica nisu mogla ici pre njih...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Griffin je po Amerima najbolji PF lige, tako da nije cudno sto je u prvoj petorci "Zapada"...Rudy Gay pre Dirk-a, to je jednostavno moralo da se desi i Monta pre Nash-a, ostalo je manje vise ok...Anderson po meni ne treba da igra na All-Staru...user teski...

                                Big Al i Millsap nisu mogli pre Love-a i Aldridge-a, a Bynum je pokidao u Lakers-ima za ovo vreme sto je igrao, Marc je takodje pre njih, tako da ova dvojica nisu mogla ici pre njih...
                                Pa da Grifin jeste najbolji PF lige po Amerima,ali u realnosti to uopste nije tako.Bori se i skace odlicno,ali takodje je i velika naivcina u odbrani,jer kad rekoh da skace,on samo SKACE,i kad treba i kad ne treba,tako da ga je veoma lako fintirati i onda ne postoji vise!Oldridz neuporedivo inteligentniji igrac,a i jedan od retkih preostalih klasicnih cetvorki,koji igra odbranu,izvrstan pick&pop,i moze ledjima da napada kosh,i tu se prica zavrsava...a sad sto je Grifin prepuman na sve strane,to je drugo;i on treba da igra na Ol Strau,ali definitivno ne u startnih pet...Takodje,realno i Monta i Nash su zasluzili All Star pozivnice,ali Nash je dobio pre zbog citave sjajne karijere,ai ovo mu je mozda i poslednje ucesce,jbg...Cak bih pre stavio i Montu nego Vestbruka,ali Oklahoma je jedna od najjacih timova,i trebaju da imaju dva predstavnika,to je zasluzheno...A za Bajnama,kao sto rekoh,u ligi vise skoro i nema centara,mnogo je skromno na toj poziciji.I Dirk je dobio zbog titule i magichne prethodne sezone,a Rudija nema.Saglasavam se da ipak svake godine neko izvisi...

                                Comment

                                Working...
                                X