Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da Mitch napusta Lakers-e na kraju sezone. Al` ce biti otimacine oko njega na leto. On i veliki Phil, i Knicks-i bi konacno mogli da lice na nesto.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Za vikend bi trebao da se odluci gde ce.
      As reported by LA Times, Kenyon Martin and LA Clippers have agreed to mini-midlevel deal ($2.5 million)
      bome, zajebani ce biti kliperi...

      Comment


      • Kao sto i pretpostavih, kod njih moze da ima ubedljivo najvecu ulogu i pametno je to prepoznao. Videcemo u kakvom je stanju i koliki ce uticaj imati na ekipu.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • A sta se desava sa J.R. ? jel je i on neki zon kao Kenjon da moze po povratku da bira gde ce igrati, naravno od u zavisnosti od ponudi ili se vraca u Nuggets-e?
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • I on je isto UFA, tako da moze da bira gde ce.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Za Wilsona se interesuju Raptors-i, ali on bi zeleo se vrati u Nuggets-ima. On nece da se vrati pre sredine februara zato sto je njegov tim usao u PO.

              Comment


              • mac jel moguca ovako neka kombinacija: griffin+deandre+gomes(recimo) za dwighta i rayana? missim, ja da sam vlasnik lac-a odma bi pristao na to bez razmisljanja

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  mac jel moguca ovako neka kombinacija: griffin+deandre+gomes(recimo) za dwighta i rayana? missim, ja da sam vlasnik lac-a odma bi pristao na to bez razmisljanja
                  Pa to samo lud covek moze da uradi.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Pa to samo lud covek moze da uradi.
                    ma koje? jel pod time mislis da lac daje puno ili malo?

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      ma koje? jel pod time mislis da lac daje puno ili malo?
                      Prvo, Orlando u paketu sa Dwight-om ne bi slao Anderson-a vec Hedo-a, jer njegovog ugovora pokusavaju da se ratosiljaju. Drugo, Ryan je prevara od igraca, ne interesuje me njegova statistika, jer on sem meke ruke nema nista... jedino moze da uhvati neku loptu u napadu ako se lopta slucajno odbije od obruca u njegove ruke, pa da da neku bubregaru. Pa neces valjda sa Ryan-om Anderson-om da napadas titulu? Jedva cekam da potpise novi ugovor.

                      Trece, zasto da rasturas nesto sto valja i sto ima buducnost? DeAndre je zivotinja koja sve zatvara u reketu, mlad je igrac, napredovace u napadu. Da das Blake-a, Kemp-a na steroidima koji ima 22 godine i koji ce uci u svoj prime tek za nekih 4-5 godina? Pa to je ludost. Ono sto je potrebno Clippers-ima je jedan kvalitetan spoljni igrac i backup za DeAndre-a da bi bili contender-i.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Prvo, Orlando u paketu sa Dwight-om ne bi slao Anderson-a vec Hedo-a, jer njegovog ugovora pokusavaju da se ratosiljaju. Drugo, Ryan je prevara od igraca, ne interesuje me njegova statistika, jer on sem meke ruke nema nista... jedino moze da uhvati neku loptu u napadu ako se lopta slucajno odbije od obruca u njegove ruke, pa da da neku bubregaru. Pa neces valjda sa Ryan-om Anderson-om da napadas titulu? Jedva cekam da potpise novi ugovor.

                        Trece, zasto da rasturas nesto sto valja i sto ima buducnost? DeAndre je zivotinja koja sve zatvara u reketu, mlad je igrac, napredovace u napadu. Da das Blake-a, Kemp-a na steroidima koji ima 22 godine i koji ce uci u svoj prime tek za nekih 4-5 godina? Pa to je ludost. Ono sto je potrebno Clippers-ima je jedan kvalitetan spoljni igrac i bacup za DeAndre-a da bi bili contender-i.
                        pored dwighta na cetvorci ti i ne treba vise od igraca koji ima meku ruku i uvati po koji skok.. sad druga je stvar sto orlando ne bi njih slao u paketu, zato sam i pitao dal postoji takva neka kombinacija...
                        a stos tice ovog drugog, zasto da cekaju 4-5 godina deandrea kad bi uz duajta dobili najdominantnijeg centra u ligi koji ce rulati jos 10 godine... a pritom jos imas i jednog od najboljih plejeva lige, tako da ne vidim kako lose moze biti kad uparis najboljeg pleja i najboljeg centra lige?
                        kad bi se odradilo ono sto sam napisao, ne bi me cudilo da vec i ove sezone uzmu prsten...

                        Comment


                        • Koja je ovo nesreca.
                          http://www.oregonlive.com/blazers/in..._yet_anot.html
                          sigpic

                          Comment


                          • Trailblazers-i su neverovatni sto se tice povreda

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              pored dwighta na cetvorci ti i ne treba vise od igraca koji ima meku ruku i uvati po koji skok.. sad druga je stvar sto orlando ne bi njih slao u paketu, zato sam i pitao dal postoji takva neka kombinacija...
                              a stos tice ovog drugog, zasto da cekaju 4-5 godina deandrea kad bi uz duajta dobili najdominantnijeg centra u ligi koji ce rulati jos 10 godine... a pritom jos imas i jednog od najboljih plejeva lige, tako da ne vidim kako lose moze biti kad uparis najboljeg pleja i najboljeg centra lige?
                              kad bi se odradilo ono sto sam napisao, ne bi me cudilo da vec i ove sezone uzmu prsten...
                              Ti prakticno dajes DeAndre-a i Griffin-a za Dwight-a, pa to je nonsense. Pa Griffin ce na kraju karijere biti rame uz rame sa Malone-om i Duncan-om, ima 22 godine i njega da dam? DeAndre-a ne treba da cekas 4-5 godina, pogledaj koliko je on napredovao u odnosu na prethodnu godinu. Bice sila vec naredne sezone. Kojih crnih 10 godina ce Dwight da vlada, on je vec u 27 godini, sta ce on da radi posle 30-e kada fizikaliju budu krenule da izdaju? Pricas kao da on ima skill Pau-a Gasol-a.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Ti prakticno dajes DeAndre-a i Griffin-a za Dwight-a, pa to je nonsense. Pa Griffin ce na kraju karijere biti rame uz rame sa Malone-om i Duncan-om, ima 22 godine i njega da dam? DeAndre-a ne treba da cekas 4-5 godina, pogledaj koliko je on napredovao u odnosu na prethodnu godinu. Bice sila vec naredne sezone. Kojih crnih 10 godina ce Dwight da vlada, on je vec u 27 godini, sta ce on da radi posle 30-e kada fizikaliju budu krenule da izdaju? Pricas kao da on ima skill Pau-a Gasol-a.
                                jas reko sta bi ja uradio, sad dal sam u pravu ili nisam, to vec izgleda nikad necemo ni saznati

                                Comment

                                Working...
                                X