Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Ok. Hvala. Recimo da sam sličnog mišljenja. Bez obzira na mogući tandem Rose-Howard, mislim da Chicago ima tako lepo skockanu ekipu da bi je bilo greota uništavati. Pravi su tim. E sada, ako je Dwight baš navalio da igra za njih... čisto iz znatiželje bih voleo da vidim kako bi to funkcionisalo.

    Pazi, mozda i nisam bas objektivan, jer ja stvarno robota ne volim. Ali da je sila, jeste. Ako pogledas, Dwight bi im dao neku novu dimenziju, to bi bio dobar potez za buducnost fransize. Ali oni vec sada imaju savrsen tim, prosle sezone im je failila dvojka, doveden je Rip, ako mene pitas savrsen potez. Ali opet... Nekako su mi limitirani u napadu, nemam pojma, nema tu talenta u reketu kao recimo u LA-u (Drew/Pau).
    S druge strane, ako bi doveli Dwight-a... `Ajmo opet sve Jovo na novo... Gradi hemiju, Rose bi morao drugacije da se ponasa, ne bi vise bio akcenat na njegovom penetration-u and kick-u, jer bi imao Dwight-a dole. Pao bi veliki teret s njegovih ramena. Ali ne desava se sve to preko noci, izgubili bi ovu sezonu sigutno. Morali bi da je zrtvuju. Ne znam, nisam pametan.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Slazem se sa Ernijem da bi ova sezona najverovatnije bila izugbljena,jer nema dovoljno vremena da se tim uigra. Ali zato sledece sezona

      Dvajt zivotinja u reketu,a Mirota je novi Dirk. Rose bi dupe dao da ima takva dva visoka igraca.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Slazem se sa Ernijem da bi ova sezona najverovatnije bila izugbljena,jer nema dovoljno vremena da se tim uigra. Ali zato sledece sezona

        Dvajt zivotinja u reketu,a Mirota je novi Dirk. Rose bi dupe dao da ima takva dva visoka igraca.
        Da, za Mirotu sam potpuno zaboravio. Eto zamislite taj centarski tandem uz recimo JR-a na dvojci i ajde Jimmy-a na krilu, mada bi verovatno Hedo igrao. To bi bilo najbolesniji tim u zadnjih XY godina i sto je najmocnije - svi su izuzetno mladi i tek im sledi prime!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Jeste situacija baš delikatna. Ima argumenata i "za" i "protiv". Ja se lično ne bih baš kockao. Ovo što imaju provereno funkcioniše. Možda jesu limitirani u napadu ali mislim da to nije toliko strašno.

          @Mac
          Šta misliš, jel bi menadžment kluba pristao na trade?

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Zante kako meni Bulls-i izgledaju... Oni su prava hardcore ekipa. Sta im se kaze, to urade. Diktatura. Nema stava. Kao sto imate Federer-a sa jedne strane ciji je svaki potez elegantan, nema da se muci, umetnik, tako imate s druge strane Nadal-a koji deluje pretrenirano, daje svojih 120% za svaki svoj poen. E, Bulls-i su Nadal.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Jeste situacija baš delikatna. Ima argumenata i "za" i "protiv". Ja se lično ne bih baš kockao. Ovo što imaju provereno funkcioniše. Možda jesu limitirani u napadu ali mislim da to nije toliko strašno.

              @Mac
              Šta misliš, jel bi menadžment kluba pristao na trade?

              Mislim da da, jednostavno Dwight je toliko velika riba i savrsen komplementar Rose-u da nema sanse da ne odrade trade ako bude mogucnosti.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Zante kako meni Bulls-i izgledaju... Oni su prava hardcore ekipa. Sta im se kaze, to urade. Diktatura. Nema stava. Kao sto imate Federer-a sa jedne strane ciji je svaki potez elegantan, nema da se muci, umetnik, tako imate s druge strane Nadal-a koji deluje pretrenirano, daje svojih 120% za svaki svoj poen. E, Bulls-i su Nadal.
                Mojne da mi poredis Bulls-e sa njim, udavicu te!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Da, za Mirotu sam potpuno zaboravio. Eto zamislite taj centarski tandem uz recimo JR-a na dvojci i ajde Jimmy-a na krilu, mada bi verovatno Hedo igrao. To bi bilo najbolesniji tim u zadnjih XY godina i sto je najmocnije - svi su izuzetno mladi i tek im sledi prime!
                  Da li je ikako moguce da im date Jo-a,Booza,nekog igraca sa klupe i pikove? Da se nekako Deng sacuva?

                  Sad bas razmisljam i kapiram da Clippersi mogu ozbiljnu ponudu da im daju. Jordan,Bledsoe ( talentovan plej,a Orlandu to bas treba), Foye i jos neki igrac sa klupe plus pikovi...Ima mnogo kombinacija sa mnogo timova

                  Kada je trade deadline?

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Da li je ikako moguce da im date Jo-a,Booza,nekog igraca sa klupe i pikove? Da se nekako Deng sacuva?

                    Sad bas razmisljam i kapiram da Clippersi mogu ozbiljnu ponudu da im daju. Jordan,Bledsoe ( talentovan plej,a Orlandu to bas treba), Foye i jos neki igrac sa klupe plus pikovi...Ima mnogo kombinacija sa mnogo timova

                    Kada je trade deadline?

                    Sredinom marta bese, jebem li ga.
                    Veruj mi, nista na svetu ne bih vise voleo od tria Rose - Lu - Howard. Stvarno, to je toliko bolesno, da ja nemam reci.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Sredinom marta bese, jebem li ga.
                      Veruj mi, nista na svetu ne bih vise voleo od tria Rose - Lu - Howard. Stvarno, to je toliko bolesno, da ja nemam reci.
                      To nije bolesno, to bi već bilo ružno! Ali ako je već tendencija da se stvaraju "atomski" timovi, onda što da ne ostane i Deng u timu? Naravno, sve ovo hipotetički.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        To nije bolesno, to bi već bilo ružno! Ali ako je već tendencija da se stvaraju "atomski" timovi, onda što da ne ostane i Deng u timu? Naravno, sve ovo hipotetički.
                        Zato sto bi ga Magic trazio najverovatnije.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Mojne da mi poredis Bulls-e sa njim, udavicu te!
                          Thibs je strasan trener i cinjenica je da kosarka koju on forsira donosi rezultate. Ali nikad nisam voleo trenere kao sto je on, jer su me takvi uglavnom trenirali dok sam ja igrao... Znas ono... probije te kroz sredinu, klupa... Ne smes da driblas uz ceonu liniju... Samo naskok nikako dvokorak... Dva driblinga pull up... I, tako tvoj talenat ne moze da dodje do izrazaja, a nemas pravo glasa.
                          Last edited by Ernesto; 30-01-12, 03:37.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Thibs je strasan trener i cinjenica je da kosarka koju on forsira donosi rezultate. Ali nikad nisam voleo trenere kao sto je on, jer su me takvi uglavnom trenirali dok sam ja igrao... Znas ono... probijete kroz sredinu, klupa... Ne smes da driblas uz ceonu liniju... Samo naskok nikako dvokorak... Dva driblinga pull up... I, tako tvoj talenat ne moze da dodje do izrazaja, a nemas pravo glasa.
                            Znam kako ti je, veruj mi.
                            Mada sam ja imao tu privilegiju kao Rose , nije da se nesto hvalim, nisam igrao kosarku na Bog za kakvom nivou, ali kao najkreativnijem su mi treneri cesto gledali kroz prste. Medjutim, to se odnosilo samo na napad, u odbrani sam morao dupe da oznojim. E, sad na poentu, Derrick ima istu takvu slobodu jer je on i dalje jedini u ekipi koji moze nesto da iskreira za sebe i druge. To se najbolje videlo danas, dok je on igrao, igrao je i nas napad. Ne mora da poentira, ali on privlaci toliku paznju odbrane na sebe toliko da drugi neretko imaju hendikep situacije cak i kad je Rose bez lopte. Mislilo se da ce mu taj teret skinuti Boozer, medjutim on je blago receno razocarao.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Kao što već rekoh, ja se ne bih baš puno kockao ali sa druge strane, ako neko od igrača mlađe generacije zaslužuje da ima valjanog saigrača onda je to Rose, a isto se odnosi i na Dwight-a. U svakom slučaju, klub koji uspe da "uhvati" Howard-a definitivno će imati budućnost.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • @Mac

                                Al` pazi... Ova zabrana driblanja uz ceonu liniju je u principu genijalna.
                                Krenes u dribling, i ako odbrambeni dobro odigra i natera te da stanes s driblngom, ta linija je u stvari igrac koji te udvaja i ti si prakticno udvojen. E sad, uglavnom imas slobodnog igraca u korneru, ali to igraci koji su na strani pomoci brzo zatvore, jer se oni pomeraju kako ti spustis loptu u dribling. Ali, uvek imas slobodnog igraca na suprotnoj strani (na 45), samo sto videti tog otvorenog coveka je odlika vrhunskog igraca, a ne debila. Zato je i debilima zabranjeno da driblaju loptu uz ceonu.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X