Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stefan12 View Post
    pa jordan 7 godina nije imo titulu pa je osvojio 6 a ovi danas oce da odu ako za 3-4 godine ne osvoje titulu
    Razlika je u tome sto je Dzordanu "pristizalo" iz godine u godinu sve vise dobrih igraca u Bullse i to je bio razlog da ostane. Da mu je situacija bila kao sa "ovima danas", veruj mi da bi i on pobegao ;)
    Edit: A Dwight nije u Orlandu 3-4 godine, nego 7.
    Last edited by Emil_LBJ; 07-01-12, 13:19.

    Comment


    • pa vjerovatno GM bullsa u to vrijeme je pravio tim oko njega i dovodio dobre igrace i pravio dobre trejdove ali dwight sad oce da ide sad nece
      Last edited by stefan12; 07-01-12, 13:22.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Da i ja napisem koju

        Prvo bih se osvrnuo na trade za CP3-a. NOH je ubo premiju sa tim trejdom. Dobili su EG-a koji je zver,Kamana koji po meni ide na kraju sezone i cisti cap za 11 miliona i Aminu-a koji moze biti dobar igrac. Ali najbitnija stvar koju su dobili je Minesotin pik. To je visok pik na sledecem draftu koji ce biti najjaci jos od onog iz 2003. Sve mi je draza ta ekipa i mislim da imaju svetlu buducnost. Samo steta sto su se odrekli Bayless-a prosle godine. Mislim da je daleko talentovaniji od Jack-a.

        Sto se tice Cousinsa. Sada cu nesto napisati i verovatno biti popljuvan sa svih strana. Za mene je on ubedljivo najtalentovaniji igrac u ligi. Covek ima sve predispozicije da bude HOF. Mnogo ce mi biti zao ako propadne zbog svoje lude glave. To je jedini igrac na ovom svetu kojeg ja gotivim a da ja "poremecen" poput Balotelija i takve bagre. Odusevljavam se potezima tog decka. Umetnik u najavi.

        Sto se tice Dvajta,GSW-a,Amare-a i tih gluposti - Nemam sta da kazem jer mi je sve tako nelogicno i iritantno. D12 ce otici ili u Lakerse ili u Netse.

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Pazi, mislim da to nije Dwight-ova greska vec Otis-ova... Opet se vracam na Kobe-a... Bez obzira na njegovu kosarkasku karijeru i tezinu reci on ne zna bolje da radi posao od Mitch-a... Kobe-ova zelja je bila J. O`Neal, zamisli kolika bi katastrofa bila po Lakers-e da su ga doveli. Umesto njega doveden Pau (pun pogodak, dve titule). Kobe prosle sezone trazio Melo-a ovi ga nisu doveli (hvala bogu, dve lopte bi im trebale na terenu). Kobe javno podrzao Shaw-a da nasledi Phil-a, ovi dovedu Brown-a koji ima potpuno drugaciju filozofiju i time se odreknu trougla i svega onoga sto je Phil gajio. Kobe besan sto je Lamar pusten za dzabe jer pre odluke nije ni konsultovan... Poenta price je da igrac kalibra Dwight-a treba da pritiska Otis-a da mu ovaj dovede igrace, ali ovaj ne sme da ga slusa jer Dwight ne zna bolje posao od njega. Treba malo Otis da se ugleda na Mitch-a, Jim-a i Jerry-a, a ne samo slepo da ispunjava Dwight-ove zahteve.

          EDIT: Evo kao sto vidimo Otis-ovo slepo ispunjavanje Dwight-ovih zelja je fransizu odvelo u ambis. Da je Otis dovodio ono sto je Otis hteo verujem da bi i rezultati bili drugaciji...
          Naravno, sve tacno od reci do reci! Ali, Dwight bi zapretio trejdom kad-tad, on je covek samo pokusavao da ispuni zelje razmazene superzvezde. Ne bi me cudilo da im je vec interno i zapretio pre svega ovoga, pa su napravili onaj blockbuster koji smo toliko spominjali. Iskreno, nikad mi nije bilo jasno zasto nisu pokusali da smene Stan Van-a. Mozda se njegova filozofija ne uklapa jer ruku na srce Orlando nema nimalo los roster, stavise. Secam se kako smo svi strepeli kad je doveden J-Rich umesto Vince-a + Arenas sa klupe, a oni nisu ispunili ni 30% potencijala ekipe. Zasto nije pruzena sansa JJ-u da startuje i da se razvija? Ima tu dosta gresaka svakako, ali meni je pun trazenja trejdova razmazenih zvezdica, bas me to nervira. Neka sam old school, ali brate sto je mnogo, mnogo je.

          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Koliko sam video po vestima, Bulsi se nadaju da mogu da dovedu Dvajta.To bi više bila misija spašavanja Dvajta gde bi Bulsi bili prinčevi na belim konjima.Bulsi imaju dobru centarsku liniju, ali uvek može bolje.Noa i Buzer su dosta pokretni za centre.Dvajt bi dosta usporio njihovu igru, a ni Rouzovom stilu ne bi odgovarao Dvajt jer Rouz probija do kraja.Treba da se nađe neki tim da izgradi tim oko Dvajta jer ga je teško ubaciti tek tako u neki tim.GS ima Montu i Stefa i njih ne smeju da trejduju ali sa njima bi se dobro uklapao Dva ali šta da daju za njega?Što se tiče Orlanda... koga još da mu dovedu?

          http://www.nba.com/magic/video/2012/...396/index.html
          Vreme bi mu bilo da ode na All Star i da se takmiči u trojkama.

          Gresis na toliko nivoa, da ne znam gde da pocnem. Ajde, ukratko cu, igra se nikako ne bi usporila jer je Dwight jedan od najboljih visokih igraca u ligi kada je u pitanju running the floor, dovoljno ti je sto je freak of nature da se to skapira. Rose probija do kraja? Protivnicki centar izadje na njega, a on samo podvali Dwight-u ili mu baci na alley-oop. Takodje, taj pick and roll ne znam ko bi ziv mogao da brani. Pogledajte koliko problema stvaraju CP3 i Blake, pa zamislite onda Rose-a i Howard-a.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • cousins je veoma talentovan i uz dwighta i bynum-a on ce biti jedan od najboljih centara u ligi jedino ako ga njegova "psiha" ne unisti
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Bas sam hteo da diskutujem o Orlandu ovih dana

              Cini mi se da su bolji nego prosle godine. Ali ih je osakatio trejd za debelu odvratnu mrcinu. Ryan i JJ su fenomenalni ove sezone i bas mi je drago zbog njih. Pretpostavimo da ce D12 biti trejdovan negde i da ce Orlando sigurno dobiti par dobrih igraca i pikove. Sledece sezone ce to biti novi,mladji i talentovaniji tim, ako budu radili pametno. Ako je ikako moguce da D12 zavrsi u Bullsima, mislim da bi to za njih bilo najbolje. Uzeli bi Jo-a koji je mlad i jos par timskih igraca i verovatno bi jos neka strana bila ukljucena u trejd koja bi Orlandu dala potencijalno visokog pika na sledecem draftu. Sa JJ-om,Ryanom,,Jo-om i tim pikom bi imali finu osnovu za buducnost. Samo da nekako rese rak ranu - plejmejkera.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Sto se tice Cousinsa. Sada cu nesto napisati i verovatno biti popljuvan sa svih strana. Za mene je on ubedljivo najtalentovaniji igrac u ligi. Covek ima sve predispozicije da bude HOF. Mnogo ce mi biti zao ako propadne zbog svoje lude glave. To je jedini igrac na ovom svetu kojeg ja gotivim a da ja "poremecen" poput Balotelija i takve bagre. Odusevljavam se potezima tog decka. Umetnik u najavi.
                Haha, dobro je da si se na vreme ogradio.Novajlija je, ima potencijala ali baš da je najveći talenat i potencijal makar trenutno... ne baš.

                Ovo što govorite da nije u redu što svako malo po malo traži pomoć, da mu se dovede neki igrač... Morate da ih razumete.Oni ne traže bukvalno pomoć, traže nekoga sa kime mogu da bolje sarađuju.
                Last edited by MarkedOne8; 07-01-12, 13:40.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Gresis na toliko nivoa, da ne znam gde da pocnem. Ajde, ukratko cu, igra se nikako ne bi usporila jer je Dwight jedan od najboljih visokih igraca u ligi kada je u pitanju running the floor, dovoljno ti je sto je freak of nature da se to skapira. Rose probija do kraja? Protivnicki centar izadje na njega, a on samo podvali Dwight-u ili mu baci na alley-oop. Takodje, taj pick and roll ne znam ko bi ziv mogao da brani. Pogledajte koliko problema stvaraju CP3 i Blake, pa zamislite onda Rose-a i Howard-a.
                  To si u pravu, i to stoji.Napisao sam da sam to negde drugde čitao na internet vestima.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Imamo mi Charlotte-ov pik, ali cini mi se da je lottery protected do (slagacu te) 2013. ili 2014. Kad skontas da Bobcats-i nece jos najmanje 3 godine u PO (sem ako se ne desi nesto epohalno), imamo mi odlicnog keca u rukavu. Medjutim, suludo je pricao o mogucem trejdu Howard-a u Bulls-e, pod jedan sto on navodno ne zeli da dodje u Chicago i pod dva, sto ovaj tim igra neverovatnu kosarku i ne bi ih valjalo rastavljati bez razloga.

                    Jebem ti, sad sam u medjuvremenu zaboravio o cemu sam hteo da pisem , damn insomnia...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • @MarkedOne8 - Jbg,subjektivan sam

                      @Mac - tacno je da ekipu u usponu ne treba rastavljati, ali da li mislis da ova ekipa moze da dodje do prstena? Ja sam to mislio do prekjuce,cini mi se. Onda sam shvatio koliku dubinu ove sezone ima Majami,a i Skip se slaze sa mnom

                      Sva sreca pa je ovo NBA i u PO-u je sve moguce. Tako da mislim da cemo gledati finale pre finala u seriji izmedju Majamija i Cikaga. Mozda je vreme za payback?

                      Comment


                      • Ne treba Howard Bulls-ima morali bi mnogo dobrih i znacajnih igraca da daju za uzvrat a bolje imati Deng-a i Joakim-a nego da trejduju za ovog lika iz Orlanda

                        Comment


                        • Eh sad mene nešto zanima. Orlando je otpustio i isplatio cijeli ugovor Arenasu. Sad to znači da oni imaju prostora u salary cap-u? Ili su već bili debelo preko salary-ja, pa su sad na nekoj nuli?
                          Nisam baš uspio pronaći za ovu sezonu njihov salary, pa me živo interesuje da li postoji mogućnost da urade neki luđački trade i dovedu Howardu neku zvijer od igrača?

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            @MarkedOne8 - Jbg,subjektivan sam

                            @Mac - tacno je da ekipu u usponu ne treba rastavljati, ali da li mislis da ova ekipa moze da dodje do prstena? Ja sam to mislio do prekjuce,cini mi se. Onda sam shvatio koliku dubinu ove sezone ima Majami,a i Skip se slaze sa mnom

                            Sva sreca pa je ovo NBA i u PO-u je sve moguce. Tako da mislim da cemo gledati finale pre finala u seriji izmedju Majamija i Cikaga. Mozda je vreme za payback?

                            Iskreno, mislim da itekako mogu. Rose je pokazao na pocetku godine da se daleko bolje snalazi protiv double team-ova, a i visoki igraci kada dobiju taj visak. Seti se da su u toj seriji svi mecevi osim prvog mogli da odu na obe strane. Sta bi bilo da Derrick-u nije iskliznula lopta iz ruke kod onog suta za pobedu u cetvrtoj tekmi itd itd. Bolji su i oni, ali bolji smo i mi, Rip je znacajno pojacanje i svidja mi se ovo sto slusa svoje telo i ne zeli da igra kroz povrede. Dobismo svejedno lagano 3 meca i bez njega, ono sinoc je bio jaci trening za sve osim za Jo-a koji je igrao junacki na Dwight-u 1 na 1, sjajnu odbranu je odigrao.


                            Nego, da se vratimo na temu, stvarno ne zelim da raspredam o Heat vs Bulls ovako rano u sezoni, do sada se nije spominjalo, pa neka tako i ostane, bar do prvog medjusobnog u regularnoj. Mene zanima sta mislite o dometima i generalno rosteru Pacers-a?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Pacers-i prva runda PO i to je to za njih ove godine

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Nego, da se vratimo na temu, stvarno ne zelim da raspredam o Heat vs Bulls ovako rano u sezoni, do sada se nije spominjalo, pa neka tako i ostane, bar do prvog medjusobnog u regularnoj. Mene zanima sta mislite o dometima i generalno rosteru Pacers-a?
                                U pravu si

                                Dobri su Pacersi,bolje nego prosle sezone i imaju 3 talentovana igraca - Collisona,Hibberta i naravno George-a. Mislim da bi za njih bilo najbolje da trejduju Grangera,ali izgleda da od toga nece biti nista. Sto se tice ove sezone - prva runda PO-a max. A sto se tice buducnosti - videcemo. Bird radi dobre stvari.

                                Nekako sticem utisak da bi sto pre morali da postave George-a kao prvu zvezdu tima,pa sta Bog da. Od Grangera nema leba.

                                Comment

                                Working...
                                X