Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Moram ti dodati titulu stream master.
    Imam keca u rukavu, nasao sam opak sajt tako da mi LP ni ne treba. Al` jos nisam odlucio da l` da ga podelim s vama.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Imam keca u rukavu, nasao sam opak sajt tako da mi LP ni ne treba. Al` jos nisam odlucio da l` da ga podelim s vama.

      Daj pricaj, nemoj da bez veze potrosim ovih 100 evra sto sam ostavio na LP.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Daj pricaj, nemoj da bez veze potrosim ovih 100 evra sto sam ostavio na LP.
        Ma ko te jebe, do 9-og ne govorim nista. Ti ces da ih potrosis na LP, a ja cu lepo da se opijam za te pare.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Ma ko te jebe, do 9-og ne govorim nista. Ti ces da ih potrosis na LP, a ja cu lepo da se opijam za te pare.
          Odosmo u teski spam, al' ima MVP i ja da te nadjemo, samo da se vrne iz Kraljeva.


          Ajmo da gledamo tekme, zaboravi da otkljucam temu u pm.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Ma ko te jebe, do 9-og ne govorim nista. Ti ces da ih potrosis na LP, a ja cu lepo da se opijam za te pare.
            T-Mac kako da ga prevarimo , Ernesto ej nemas ti te bolje strimove samo nas zamajavas ti bi reko raji ne
            GIFSoup

            Comment


            • Ozbiljno, ako neko hoce sajt mora da se dogovorimo oko procenta tih para koje ste spremili LP. Treba mi da se opijam u Bermudskom trouglu ispod Politike. Imate vremena, taman dok se ja ne odlucim u koju cu kafanu.

              P.S. Bez 20% ne pricam.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Ozbiljno, ako neko hoce sajt mora da se dogovorimo oko procenta tih para koje ste spremili LP. Treba mi da se opijam u Bermudskom trouglu ispod Politike. Imate vremena, taman dok se ja ne odlucim u koju cu kafanu.

                P.S. Bez 20% ne pricam.
                Malopre je bilo free 9.1. a sad vec 20% ,dobar neki stream
                GIFSoup

                Comment


                • Man, the Knicks are hilarious... Grade nesto, toliko godina se spremaju, dovedu coveka i daju mu 100 miliona proslog leta, dovedu Melo-a i umesto da konacno grade sistem, oni bi opet da rasturaju ekipu.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Pametni su ovi iz Orlanda cekace do zadnjeg trenutka da ga trejduju i dobiju dobre igrace u zamenu,nece da prodju ko Hornets-i da dobiju tamo neke ne dokazane igrace(sem Gordon-a) za CP3.

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Man, the Knicks are hilarious... Grade nesto, toliko godina se spremaju, dovedu coveka i daju mu 100 miliona proslog leta, dovedu Melo-a i umesto da konacno grade sistem, oni bi opet da rasturaju ekipu.
                      Šta se sprema sada?
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Šta se sprema sada?

                        Eno ti brate u temi sa vestima. ;)




                        EDIT: Monta, brate, New Orleans nije mogao dobiti bolji paket od onoga sto su mi poslali Clippers-i... Ma kakvi, ni blizu tako dobar spoj mladih igraca nisu mogli dobiti!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Žrtveno jagnje je STAT. Prvo hteli za CP3 da ga uvale, sad ovo... Ako bi prošlo ovo kojim čudom, šta će biti sa Chandler-om onda?

                          Što ne probaju da promene trenera, možda je on kriv a ne igrači...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • T-Mac,po meni je bilo bolje da su uzeli Ronda ako im ga je Boston nudio,ne kazem da su Celtics-i mogli da im ponude te mlade igrace ali bolje imati dobrog pleja nego beka sutera

                            Comment


                            • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                              T-Mac,po meni je bilo bolje da su uzeli Ronda ako im ga je Boston nudio,ne kazem da su Celtics-i mogli da im ponude te mlade igrace ali bolje imati dobrog pleja nego beka sutera

                              Uh, gresis brate i videces zasto za nekih par godina. ;)
                              EG ce biti, ako vec i nije, u top 5 SG-a lige, Kaman je centar all star kalibra kada je zdrav, a Aminu ako ispuni potencijal bice sasvim dobro krilo. Plus imaju i neke pikove ako se ne varam, mada to manje-vise jer ce LAC u PO svakako.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Kako su mi smesne ove spekulacije. Prvo, GSW da bi dobio Dwight-a mora da se odrekne backcourt-a, a to znaci odlazak Monta-e i Steph-a... Drugo, GSW ni u ludilu se nece odreci Steph-a bez obzira na tu hronicnu povredu zgloba... Trece, Dwight samo ako je lud ce otici tamo jer ta ekipa bez Monta-e i Steph-a je gora od Magic-a, jedini igrac vredan pomena koji bi ostao bio bi Lee...
                                Sto se tice NYK... Prvo sto treba da urade je da oteraju indijanca D`Antoni-a i da puste Woodson-a da radi svoj posao. Frontcourt ne trebaju da diraju, problem je u backcourt-u (Fields-Douglas). Douglas mi se uopste ne dopada, mislim da bi im najpametnije bilo da napadnu Nash-a, i da pokusaju da ga dovedu u nekom trejdu koji bi ukljucivao Toney-a... Klupu za nesto "veliko" takodje nemaju jer tu sem Iman-a niko nije vredan pomena..
                                E da, zaboravio sam da prokomentarisem Westphal-a i celu tu situaciju... Navodno braca Maloof su mu dala otkaz jer nisu videli nikakvu produktivnost i napredak kako igraca, tako i tima... Sezona traje 10 dana, odigrali ljudi 6-7 utakmica, a oni pricaju o napredku i produktivnosti... da se covek prekrsti nogama... Naravno da to nije bio pravi razlog za teranje Paul-a se klupe, pravi razlog je bila cela ona situacija sa Cousins-om... Tu bitku je na kraju dobio igrac DeMarcus Cousins... Ko je uopste DeMarcus Cousins? U ovoj ligi postoji nekoliko igraca koje mozes da nabrojis na prste jedne ruke zbog kojih bi jedan trener mogao da bude otpusten... A gotivio sam ga do pre par dana....
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X