Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ma dzaba njima ko god da dodje uvek ce faliti taj neki missing piece
    Pre ce Allen da resi utakmicu nego James Salim se naravno, mislim i da sad Miami ima odlican roster, doveli su centra i tako popunili njihovo najkriticnije mesto. Po meni ne bi trebalo nista da se menja..
    sigpic

    Comment


    • Nema nista gore za nekog rukija nego da dodje u Boston,Rivers je poznat kao trener koji se tesko odlucuje da da neku znacajniju minutazu nekom rukiju,imaju ove godine JaJuan Johnson-a dosta zanimljiv igrac i kada je imao malo prostora pokazao je sta ume ali ga Doc u zadnje vreme ne koristi mnogo na cemu mu mnogi zameraju ali ako dovede sina morace da ga pusti da igra ako nista radi mira u kuci.
      Last edited by Monta Ellis #11; 23-03-12, 23:00.

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Pre ce Allen da resi utakmicu nego James Salim se naravno, mislim i da sad Miami ima odlican roster, doveli su centra i tako popunili njihovo najkriticnije mesto. Po meni ne bi trebalo nista da se menja..
        Slazem se, ne treba Heat nista da menja.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Opasan je Heat ove godine gledam neke statistike i jedina ste ekipa sa istoka koja prosecno postize vise od 100 poena a dobar vam je DIFF +8.2 tu ste samo slabiji od Bulls-a.
          Sve mirise na vasu titiulu ove godine,videcemo......

          Comment


          • Ray Allen (ankle) is a surprise scratch on Friday against the 76ers.
            Allen slipped on a wet spot on the floor six games ago against the Clippers, injuring the ankle, but has played through the injury and had not missed a game since. It seems like the injury may have worsened and with the Cs having played last night, perhaps head coach Doc Rivers wants to give him a rest. Mickael Pietrus is starting in his place and makes a decent last minute plug-and-play if you are desperate to replace Allen's 3PM potential.
            A veceras im je znacajna utakimca protiv 76-ers-a....

            Comment


            • 2 puta smo pukli, sad bi bio red da ih dobijemo mada teska su to posla, ali videcemo
              sigpic

              Comment


              • ocekuje se ove godine slavlje majamija i da se tu stize slavni cikago onda lagano))

                Comment


                • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                  ocekuje se ove godine slavlje majamija i da se tu stize slavni cikago onda lagano))


                  Boze blagi, nista drugo necu rexi...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • "I know the guy is like the Terminator, he bounces back up. He's like this creepy, scary guy, Mike Myers, in a movie whenever he gets knocked around. I knew he was going to get up. .... You can't kill him. "
                    - Dexter Pittman, when asked about LeBron James
                    Pittman
                    sigpic

                    Comment


                    • Mickael Pietrus (head injury) has been cleared to travel and will be re-evaluated by the Celtics' medical staff once in Boston.
                      We're considering Pietrus 'out indefinitely', but this is great news considering how scary the injury seemed when it happened. His absence is just one more hurdle for the resilient Celtics, who have already lost two starters (Jermaine O'Neal and Jeff Green) and one rotation player (Chris Wilcox).

                      Comment


                      • Kako je samo pao i kad sam video kako su ga izneli s terena, bas mi je bilo zao, nadam se da ce se brzo vratiti u ekipu

                        Evo njegovo zakucavanje od sinoc

                        sigpic

                        Comment


                        • ne znam stase desava ali su svi krenuli da biju grifina na parketu juce smit,danas gasol i mayo,dosadilo ljudima vise da im neko prikucava non stop

                          Comment


                          • ovo je neverovatno , kevin lav svaki mec igra vrhunski , svaki mec double-double , steta sto ne igra u nekom jacem timu koji se bori za prsten

                            Comment


                            • Tako je i Garnet igrao je duplo bolje bio je cak i MVP dok je bio u Minesoti ali nije imao igraca.Ne kazem ja da je Garnet sada los on i sad kida ali bio je bolji u Minesoti,sad ipak ima igrace kao sto su Allen Pierce Rondo itd ...

                              Comment


                              • Pah sad ne bih se slozio da je igrao duplo bolje u Wolvesima. Imao je bolju statistiku, da, ali je i mnogo solirao, sto je delom zbog karaktera, delom zbog taktike. Zato nisu nista ni postigli u PO. Kada je presao u Kelte, igra je bila drugacije postavljena ali njegovi proseci nisu tako drasticno pali, pogotovo sto se tice skokova, a on je igrao mnogo bolje, u smislu pametnije. Nije statistika uvek realan pokazatelj necije igre.
                                Love je po meni sada bolji igrac nego sto je bio Garnet. Igra vise za kolektiv, ima i sut za 3, bolji je skakac, bolji u prelomnim momentima, sve u svemu, korisniji. U ovoj situaciji pre bih uzeo Lovea nego KGa u top formi.
                                Last edited by Nebojsa; 26-03-12, 11:20.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X