Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Pa Lakers-i imaju TE...
    Ne znam brate, kaze Aldridge da je to blizu kraha, ali da jos nije gotovo.

    BTW, Monta sa novim brojem..

    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Procitah zadnjih 10 strana , ala ste se raspisali

      E ovako , Denver se bori za PO , nzm zasto su ovo napravili , McGee je odlican centar ali Nene je po meni mnogo bolji i ne vidim sta su hteli ovim tradeom.
      Portland bar po meni unistio sve izglede za PO , Wallace i Camby su bili veliki oslonac tima a najcrnje sto za njih oni nisu ni dobili neka extra zvucna imena takodje ne vidim sta je napravljeno u ovim , sad sam zaboravio xD NJ je napravio odlican posao , doveli su solidnog igraca za Williamsa i Okura , Wallace je jak igrac i bice dosta jaki. Dosta timova izgubilo ,d a Fisher u Houstonu , nmg verovati , jesu Lakersi odradili odlican trade, stigao Sessions , ali ponovo ... Derek je ipak Lakerovac , ovako ;...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Koga je Denver dobio pored JaVale-a kako bi izjednacili zarade? Nije mi jasno kako je prosao taj trade...
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Koga je Denver dobio pored JaVale-a kako bi izjednacili zarade? Nije mi jasno kako je prosao taj trade...
          pa ni meni nesto ovo ne ide , skroz cudno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post

            BTW, Monta sa novim brojem..

            Video sam to,nego moracu i ja sada da menjam broj na nicku ali ne znam da li to moze.....

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Koga je Denver dobio pored JaVale-a kako bi izjednacili zarade? Nije mi jasno kako je prosao taj trade...
              Young-a i JaVale-a, a onda je valjda Young otisao u Clippers-e.

              Nate ce u strucni stab Heat-a, garant ce to Pat pokupiti.

              @Monta

              Moze naravno..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Koga je Denver dobio pored JaVale-a kako bi izjednacili zarade? Nije mi jasno kako je prosao taj trade...
                Ja mislim da je Blatche u pitanju, al nemoj za sigurno to uzimati...

                @Drazen U pravu je Erni, McMillan je otpusten, nije dao otkaz, iako ovo drugo zvuci logicnije s obizorm da su Blejzeri dali neke kljucne igrace...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Clippers get: Nick Young
                  Denver gets: McGee
                  Wizards get: 2nd round pick from Clippers and Nene

                  ovo sam ja citao ali ponovo ne vidim sta ovde Denver dobija sem McGeea
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • http://espn.go.com/blog/truehoop/pos...r-the-clippers

                    Sta Nick znaci Klipersima.

                    P.S. Nisam ja ispravio Ernija znam sta pise nego kazem onako vise sebi u bradu.

                    Comment


                    • The Wizards send Rony Turiaf to Denver with McGee as part of three-team trade.
                      Its all about smiles and cries

                      Comment


                      • WojYahooNBA: The Wizards send Rony Turiaf to Denver with McGee as part of three-team trade, too.
                        E, sad mi je vec malo jasnije.

                        Al` opet, taj muceni Denver se toliko cimao letos oko Nene-ovog produzenja ugovora, a sad ga dadose za ove bonafide scrub-ove.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • JaVale McGee & Ronny Turiaf to Nuggets; Nick Young to Clippers; Nene, Brian Cook & pick to WAS
                          Evo ti Erni..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Drustvo gdje na miru mogu viditi ko je gdje prešao u svom ovom ludilu?
                            Its all about smiles and cries

                            Comment


                            • Originally posted by točilo View Post
                              Drustvo gdje na miru mogu viditi ko je gdje prešao u svom ovom ludilu?
                              Moraces jos malo da sacekas, jer nije jos sve gotovo.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Mozda me osjecaj vara,ali mislim da ce sad biti trejd kome se niko nije nado.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X