Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je ocekivano da se Lakers-i otarase jednog PG-a, al` ne mogu da verujem da su se Fish-a odrekli, kolika god da je drtina, toliko vaznih suteva je pogodio, toliko vaznih pobeda je doneo u svojoj karijeri Lakers-ima... Znaci smorio sam se.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Dobar trejd. Portland se raspada..
      Pa i nije bas..Imaju Sam-a, koji je sada bolji od Camby-a. Nepotreban trade za Rockets-e.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Koliko su se samo ogresili. Taj covek ima 5 prstenova sunce ti.

        I know, I know: Not first time Fish has left Lakers. But this time different. Dumped to reduce luxury-tax bill. And w/first-rounder attached
        Stein.

        Comment


        • The Blazers were unable to find a taker for Raymond Felton Thursday, according to beat writer Joe Freeman.
          Felton-a niko nece a kada se setim kako je igrao u Knicks-ima pre trejda za Carmelo-a.

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=PQKdMoCYF6U
            Nacin na koji smo se otarasili Fishera...

            Comment


            • The Rockets will explore a buyout for Derek Fisher, but they do need point guard help with Kyle Lowry, sources tell Y! Sports.
              Mozda vam se vrati matorac nikada se ne zna.

              Comment


              • Ne mogu da ga oteraju jer nemaju onda rezervu za Kyle-a.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by LejkerBoy View Post
                  http://www.youtube.com/watch?v=PQKdMoCYF6U
                  Nacin na koji smo se otarasili Fishera...
                  Zato cete i da prodjete u PO samo tako. Sve se to vrati.

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Zato cete i da prodjete u PO samo tako. Sve se to vrati.
                    Barem nece svaki plej da nam ubacuje 30+ svake veceri. I jos Ramon kada je startovao belezio je 17 poena i 11 asistencija u Klivlendu. Pa ti uporedi talenat rustera u Klivlendu i talenat rustera u LA.

                    Comment


                    • Lakers-i i dalje jure Beasley-a... Samo mi nije jasno kako kad je deadline prosao, al`ajde...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Aldridge
                        Source: Wizards and Nuggets in serious talks on trade that would send Nene to DC for JaVale McGee and Nick Young...
                        Stvarno neznam svhu ovoga.
                        The Clippers have traded for Washington's Nick Young as part of a three-way deal, source tells Y! Sports.
                        Woj
                        Last edited by stefan12; 15-03-12, 19:34.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Originally posted by stefan12 View Post
                          Stvarno neznam svhu ovoga.
                          To bi bio sjajan trejd Wizardsa ako uspeju, ili ako je to moguce, deadline je prosao...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nick Young ode u Clippers-e, za Cook-a i pika..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Marc J. Spears ‏ @SpearsNBAYahoo
                              Clippers acquire guard Nick Young from the Washington Wizards for forward Brian Cook and a pick, source tells Y! Sports.
                              Nista od toga.
                              Ovaj Spears je nepouzdan.
                              Adrian Wojnarowski ‏ @WojYahooNBA
                              As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.
                              Portland has fired coach Nate McMillan, league source tells Y! Sports.
                              Woj
                              Last edited by stefan12; 15-03-12, 19:39.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by stefan12 View Post
                                Aldridge

                                Stvarno neznam svhu ovoga.

                                Woj
                                Kako ne znas svrhu? Klipersima treba dvojka vise nego bilo sta i to scoring dvojka sto je Nick, Nene ce sa Wallom kada se oslobode glupih ugovora ciniti bazu neke buduce ekipe... Sta ti nije jasno?

                                Comment

                                Working...
                                X