Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je previse,cak i za Jankelu.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Sto se potkovanosti tice svi su tu negde,nema neke velike razlike mada je meni Gaske tu na prvom mestu.Svoj cetvorici je glava glavni problem,zbog toga se i nalaze gde se nalaze ali po meni je Gaske top 5 materijal dok je ovima top 10 maksimum gde su i bili ili su i dalje
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Mora Janko mnogo da okrene.Bitni su mu ovih 250 bodova.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Gasquet i Janko malo ispred Almagra i Youzhnog, po meni.

          Veci je meni problem kako on ovo gubi ako izgubi nego ti bodovi.

          Comment


          • Misa izmislio tenis za sve njih tu
            sigpic

            Comment


            • Janko je od svih njih jos psihicki najstabilniji. Bio je isti kao oni, ali zadnje dve godine je stabilniji. Tipsa nije top 10 igrac, top 20 da, ali top 10 nikako.

              edit: Gaske, Juznji pa onda Almagro Tipsa, ako ih delimo po grupama.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Aj ti Janko kuci
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ako cemo vec da ih redjamo,Gaske,Misa,Tipsa,Almagro samo zbog toga sto se slabo snalazi na drugim podlogama
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Kako je to najbolji Gasquet bolji od najboljeg Youzhnyog?
                    sigpic

                    Comment


                    • Strasno kako je ovo odigrao danas, stvarno strasno gde je ta glava i stabilnost ni od korova

                      Sva sreca pa je ovaj mozda jos gori, samo ga to moze nekako spasiti.

                      Comment


                      • Sad ce ovaj Nemac da se raspadne, ali Tipsarevic je ocajan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Dobice ovo Janko,ali igra je problem.Jeste da su mu potrebni bodovi,ali sta ce mu ova sljaka pre olimpijade na travi ja stvarno ne mogu da shvatim.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Kako sta ce mu? Prvi nosilac, oce da uzme bodove, da sto duze bude u top10, sta ima on da se priprema sad za olimpijadu, kao da je konkurentan za medalju.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Oba seta po 70 minuta, ali dobija ovo

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Kako sta ce mu? Prvi nosilac, oce da uzme bodove, da sto duze bude u top10, sta ima on da se priprema sad za olimpijadu, kao da je konkurentan za medalju.
                                Pa bice jos ovakvih turnira,a olimpijada je ipak,pa makar Janko bio i mnogo gori nego sto jeste takmicenje koje se odrzava jednom u cetiri godine,i to sada kad je Jankela na vrhuncu karijere.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X