Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manje od sat vremena je trebalo Andyu, predaja Darcisa mada nista ne bi mogao. Uslovi bas teski, trebalo je mnogo improvizovati. Prvo finale ove godine i sansa da 12. godinu uzastopno dodje do titule, ne bi smio da je propusti. 600. pobjeda za Amerikanca, velika stvar!
    sigpic

    Comment


    • Bas mi je preludo bilo gledati meceve danas...dali su mi nadu da AKan i ja ne igramo toliko lose
      Na kraju je dan za Andyja protekao izvanredno! Nadam se da ce do titule sutra

      Comment


      • По овом ветру ко шта ућари......
        sigpic

        Comment


        • Moci cemo oba finala da odgledamo valjda

          http://www.atpworldtour.com/Scores/s...px?EventId=440

          http://www.atpworldtour.com/Scores/s...px?EventId=741

          Volio bi da Roddick i David uzmu titule ali me ne bi iznenadilo da nijedan sjutra ne dodje do nje. Odlicni mecevi u najavi.
          sigpic

          Comment


          • Nije imao nikakve sanse Philipp danas, David je jednostavno bio za klasu bolji, kad bi doslo do razmjena unistavao bi ga.

            15. titula za Davida, 4. ove sezone, ima titule ove sezone na svim podlogama, 2. na travi ove godine(necu dva puta ponovoti istu gresku)

            Koliko je bilo pametno igranje ove nedelje ne znam ali David je radnik i dace sve od sebe i na Wu.
            Preko 30 godina a igra najbolji tenis u karijeri. Bravo legendo!
            sigpic

            Comment


            • Ajde Andy!

              Comment


              • Oporavio se Seppi malo, ne vjerujem da ce i drugi brejk vratiti ali moze drugi set biti zanimljiviji.
                sigpic

                Comment


                • Bravo Andy!! Kako lijepa i iskrena reakcija na kraju meca

                  Comment


                  • Konacno tirula!

                    Comment


                    • Bravo

                      Comment


                      • Danas pocinju kvalifikacije za 23. Vegeta UMAG open.

                        Evo i zreba:http://www.atpworldtour.com/posting/2012/439/qs.pdf

                        WC za kvalifikacije su dobili Marsel Ruzic(Decko koji ima jedva par nastupa na fjucersima), Lovro Zovko, Salazar Martin i Serdarusic(Decko koji u celoj karijeri ima samo jednu pobedu u kvalifikacijama za neki fjucers, a osim ta dva seta, nije uzeo nijedan vise, a ima 12 poraza, takodje u kvalifikacijama za fjucerse ili prvim kolima).

                        Prvi nosilac je Mateo Viola.Mnogo je igraca sa ovih prostora.Veliku sansu za svoj debi na ATP sceni imace Damir Dzumhur koji je 3.nosilac u kvalifikacijama (trebao bi protiv Vanjocija igrati u finalu).
                        Lajovic-Cacic ce verovatno u medjusobnom duelu odlucivati o jednom mestu u glavnom zrebu.

                        Pobednici kvalifikacija dobijaju 12 poena.

                        U Stutgartu WC, 3 godinu zaredom dobija Elmar Ejupovic(BIH).Prosle godine je pruzio odlican otpor Del Bonisu.
                        Takodje WC je dobio i Neven Krivokuca(16 godina).
                        Last edited by Aleksa9; 07-07-12, 00:02.
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Danilo Petrovic bi mozda mogao nesto da napravi, decka sam gledao pre dve nedelje i stvarno dobro igra, uostalom osvojio je Fjucers

                          Damir nije lose prosao, bila bi velika stvar da udje u glavni zreb posto mu je vreme za ATP mec
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Danilo Petrovic bi mozda mogao nesto da napravi, decka sam gledao pre dve nedelje i stvarno dobro igra, uostalom osvojio je Fjucers

                            Zaboravio sam na Danila, ako prodje Feldera, koji sve zivo moze da vrati u igru ima izgledne sanse da udje u MD.

                            Damir nije lose prosao, bila bi velika stvar da udje u glavni zreb posto mu je vreme za ATP mec
                            http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6570/qs.pdf

                            A gledaj ovo, kvalifikacije za celendzer u Temisvaru.....jeste OFF topic, al' ajde...kao sto si rekao..recimo ovde je Milojevic mogao da prijavi kvale i 90% bi upao u glavni zreb i tako uzeo neverovatno bitne poene..
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Tosic koji je jedva dobio Kekeza u Beogradu prvi nosilac

                              Na Novoj Kaledoniji je na pocetku godine vidjen tuzan zreb za kvalifikacije, secam se da sam morao da preturam mnoga mesta da bih nasao da li ti igraci imaju 15 godina ili su stariji od Open ere, posto ih ATP u bazi nije imao. I tamo je bilo 10 igraca, jos gorih od ovih u Rumuniji ali ono je ipak turnir na kraju sveta a ovo srce Evrope. Pola ovih likova su igraci u penziji iako nisu mnogo matori, organizatori su trazili bukvalno prvog slobodnog samo da malo popune zreb

                              Problem je sto su se sigurno svi mladi igraci prijavili za Fjucers i tu nema menjanja jer se liste prave dosta unapred. Njima zato nisu ni mogli dati WC ali ovo je bas ispod svakog nivoa, nije mi jasno kako se vise igraca nije prijavilo
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Odlicno je Damir prosao. Zovko nije ozbiljan igrac. Valjda ce uspjet zadrzati servis koji put protiv Trusendija, jer je u igri bolji. Bilo bi super proci kvalifikacije

                                Comment

                                Working...
                                X