Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sposoban je Nikolaj za jos neke poduhvate, a mnogi su ga vec otpisali zbog godina.. Sta god uradio u ovom mecu, a po svoj prilici ce ga dobiti, on pokazuje da je sreman da se suprotstavi svakome. Delpo mi je jedan od omiljenih tenisera, ali mislim da Kolja ovo dobija.
    ....

    Comment


    • Prekinuta je crna serija,da nije Kolja poklonio sa ovom duplom brejk pitanje je sta bi bilo.Ovaj brejk znaci i treci set najvjerovatnije...
      sigpic

      Comment


      • Da li je jos neko cuo one balkanske izlive emocija sa tribina??
        ....

        Comment


        • Pa otkud sad odjednom ova predaja?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Stopalo ga muci,steta stvarno sto nije mogao da nastavi
            sigpic

            Comment


            • Kako sam ga izbaksuzirala Bas mi je zao, da nema ovih povreda, on bi mogao mnogo vise da pruzi.
              ....

              Comment


              • Davidenko ju je vukao vec od drugog gema, kad je nezgodno pao na glavu. Valjda je glavobolja bivala sve veca... U svakom slucaju, veliki mec za njega.

                Comment


                • Velika šteta što je Kolja morao predati meč Delpu, sigurno je da bismo gledali zanimljiv i neizvjestan treći set, no otom potom. Nadam se da povreda stopala nije ništa ozbiljnija i da će se Kolja što prije vratiti nazad na teniske terene. Ako ovako nastavi igrati, uskoro ćemo ga gledat u samom svjetskom vrhu.

                  Izuzetno dobar meč, ali iznenadilo me koliko je Delpo bio pasivan. Podatak sa kraja prvog seta u odnosu forhend vinera je glasio 10-1 u korist Kolje, što dovoljno govori ko je glavnu riječ vodio u poenima. Kolja je radio ono što je trebao. Mijenjao je ritam i dubokim flat udarcima nije dozvolio Delpu da išta više uradi, niti da se razmaše. Delpo nije mogao udarati ravno lopticu, jer mu je Davydenko slao loptice sa niskim odskokom, tako da im je Delpo konstantno morao dodavati malo spina, kad bi pokušao ravno, loptice bi uglavnom završavale u mreži.
                  Delpa je servis odlično služio i zahvaljujući njemu, prvi set je otiš'o u tie-break, gdje je Kolja bio prisebniji u najbitnijim trenucima. Spasio je i jednu set loptu te okrenuo stvari u svoju korist.

                  U drugom setu je isto tako bilo finih poena, Delpo je zaigrao agresivnije, a Kolji je popustila koncentracija, zbog povrede pretpostavljam, tako da je Delpo nakon nekoliko neiskorištenih brejk lopti, konačno uspio napraviti brejk, osigurati isti te osvojiti drugi set. Šta bi se dešavalo u trećem setu, ne znam, ali vjerujem da bi bio jednako zanimljiv kao i prva dva.

                  Delpo će u 1/4 finalu igrati sa Gasquetom sa kojim nikad nisi na čisto.
                  Sigurno je da nas očekuje zanimljiv meč, jer kad Gašo igra onako kako zna, onda taj meč ne može biti loš. Očekujem pobjedu Delpa u 2 seta.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Koliko mi opade dobititak zbog ovog.

                    Delpo do titule

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Delpo do titule
                      I ja bih bas volela, ali morace nesto da popravi da bi dosao do titule, cini mi se da ovo nije igra sa kojom moze mnogo da napravi.
                      ....

                      Comment


                      • Kakav server Olivetti...

                        Comment


                        • Albano bez problema na svoj servis, dobio jednu bp i iskoristio je sto je i vise nego dovoljno za 1.set

                          Comment


                          • Ovo je strasno,covjek je ubacio 14 prvih,uzeo svih 14 poena i ima 11 asova,Mardy siroma' samo 1
                            Uspijeva i sa FHom da napravi probleme,da odalji Mardya,veliko iznenadjenje u najavi
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo i brejka za Francuza na startu drugog seta tako da je mec fakticki gotov ako nastavi sa ubitacnim serviranjem a ne vidim zasto ne bi

                              Comment


                              • Olivetti Kakav servis

                                Comment

                                Working...
                                X