Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Tsonga previse potcenio protivnika.

    Comment


    • #92
      Ivan je car,mislim Dodig ne Llendl

      Morat ce stosta da mu objasni,ali mislim i da hoce,od svih trenera ovo je covjek koji ipak ima cisto tenisko i zivotno iskustvo ispred sebe,zna sta je trebalo proci da bi se osvajali turniri(veliki,ali i oni manji) i mislim da ce Andy nakon dugo vremena nekoga gledati sa postovanjem a ne na drugarski nacin,ovo ce biti jako bitna stvar

      Tsonga ne igra,samo se zafrkava ovdje,ali ce ipak dobiti
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #93
        Zasluzio je Jaziri ovaj set,ima vise poena ukupno,agresivniji je,'vata lopte u panjenju,izuzetno cisto i ravno.Kako samo igra voleje,kakva kontrola.Jo nesto mora da mijenja,ovako ne ide,morace mnogo agresivnije jer ovdje ne zavisi mnogo od njega
        sigpic

        Comment


        • #95
          Rece li ova spodoba koju ne mozemo ni zvati komentatorom da publika mozda ne razume igru koju gleda??

          Zbog ovakvih meceva u kojima snagatori samaraju po loptici sve me manje zanima danasnji tenis
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #96
            Covjek je pustio ruku,izasao i bije po lopti najjace sto moze,samo ne znam zasto to isto Jo ne radi,ima snage sigurno i to vise od Jazirija.Mlako,mlako.
            sigpic

            Comment


            • #97
              Kako se ovako iznerviram,mozes Tsongu da volis ili ne volis,umije bas nerezonski da odigra,ali je barem meni zanimljiv zbog toga,udarac pravi koji ide po viner i ne gnjavi igru nikako,bombe iz servisa,kad ima priliku odmah ide na mrezu bez obzira na aprouch,tako da kad on pocne ovako da cijedi moje zivce s ovakvom igrom prosto se zapitam hoce li jos malo svi gnjaviti sa udarcima ili ce se nesto promijeniti u pristupu igraca i njihovih timova/trenera
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #98
                Pa to, kad Tsonga sam forsira ovakvu igru protiv Federera recimo to jos zna biti zanimljivo, al sad ga Jaziri napada sopstvenim oruzjem, i dobijamo kontra efekat, bas je nekako mucan mec za gledanje.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • #99
                  Evo brejka,prvog u mecu i nece on ovo propustiti.
                  Kao da jedva ceka da sjedne,kao da nije bas najbolje pripremljen na pocetku sezone,mozda mu je trebao ovakav mec
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve je kriv Tsonga i njegov stav da ce lako,iako je vjetar nema izgovora za to da ubacuje prvi servis 160,glupira se namjerno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • To bi bilo to,nije odgovorio kako treba Tunizanin posle pretrpljenog brejka.Svakako ima za cim da zali,a Jo mora da podigne igru,da nadje formu pred AO posto ovo uopste ne izgleda dobro.

                      Ivo je pobijedio na kraju,u TBu treceg seta.

                      Brisbane
                      http://www.atpworldtour.com/posting/2012/339/op.pdf

                      Murray-Muller,dobio sam taj mec
                      Andreev-Dolgo bi mogao zanimljiv duel da bude,Radek-Jarkko takodje
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta radi Malisse gubio je 5:2 i 0:40 i krenuo da seta po terenu neke DS i Forhende nemoguce da radi i spasio sve to i uzeo gem sada za 5:3!

                        Ipak ovaj gem samo prestojao i gledao kako prima as udarce.OVAKVE IGRACE NAJVISE MRZIM! Zelio je da namjerno izugbi!
                        Last edited by hamza_TM87; 03-01-12, 15:14.

                        Comment


                        • Ima odlicnih meceva sutra u Brizbejnu i prava ce poslastica biti videti neke od njih.

                          Simon-Dakvort
                          Mec u kome je Gilles apsolutni favorit.On je u svom prvom mecu savladao Sweetinga veoma lako,i uopste govoreci voli ove turnire sto je pokazao i prosle godine titulom u Sidneju.Dakvort je u prvom mecu dobio Mahut-a sa 2-0,ali mislim da ovde nema sta da trazi.Dobice ovo Gilles samo je pitanje kojim rezultatom,ocekujem jedan tesan set i pobedu Simona od 2-0
                          Ito-Tomik
                          Ni ovde nema mnogo filozofiranja,prosecan teniser protiv vanserijskog talenta.Bernard je u prvom mecu pokazao zasto ga smatraju jednim od najvecih talenata sveta samo na momente,ali i takva igra ce biti dovoljna da se dobije Ito u ovom mecu.Nadam se da se nece glupirati jer tada moze biti svacega,u suprotnom lagana i sigurna pobeda za Bernarda.
                          Murray-Muller
                          Poslastica jutra,dana,veceri kako za koga svakako je ovaj mec.Murray nije bio ubedljiv ali i to je razumljivo,ipak mu je bio prvi mec u novoj sezoni.Za njega je bitno da je 100% zdrav i spreman za meceve u ovom trenutku.Muller je savladao Mella u prvom mecu mozda teze nego sto se ocekivalo ali on svakako ima sanse ovde.Nisu one nesto preterano velike,ali ako odigra kao recimo protiv Nadala na W-u a znamo da moze,onda bi moglo da bude veoma neizvesno.Prognoziram pobedu Endija od 2-1
                          Stepanek-Nieminnen
                          Jos jedan mec koji moze da bude prelep za oko,ali i da bude veliko razocarenje.Dva iskusna lisca,prekaljena tenisra jedan protiv drugog.Radek voli da igra u Brizbejnu,u proslosti je imao dobre rezultate ali to nista ne mora da znaci.On je sinoc dobio Ebdena sa 2-1 uz ne bas ubedljivu igru dok je Nieminen dobio Levina sa 2-0.Jos uvek je rano govoriti o tome ko je u kakvoj formi,ali nesto mislim da ce Jarko dobiti.Inace njih dvojica su vec igrali 5 puta,3-2 je za Radeta,poslednji put dobio ga je u Washingtonu sa 2-1
                          Petzschner-Giraldo
                          Duel dvojice igraca sa odlicnim forhendima.Petzschner danas bio ubedljiv i veoma dobar,pobedio je Melzera sa 2-0 pa ne vidim razlog da ne nastavi sa odlicnim partijama.Giraldo je dobio Milmana u prvom mecu ali to svakako nije protivnik po meri i uprkos tome sto Giraldo ume da iznenadi i na ovoj podlozi prednost dajem Philipu jer ima bolju igru za ovu podlogu i ona njemu vise lezi.
                          Bagdatis-Nishikori
                          Markos je uspesno prebrodio prvi ispit ove godine,dobivsi Harisona,ali verovatno tezi bice ovaj sa Nishikori-em koji se dosta mucio sinoc i bio na rubu poraza protiv Stebe-a.Na kraju se izvukao i tesko da on moze ponoviti onako losu partiju kao protiv Nemca.Ocekujem neizvesnu borbu u 3 seta a prizeljkujem pobedu Japanca.
                          OD ostalih meceva,mislim da ce DOlgopolov dobiti Andreeva kao i Haas Istomina iako bih zeleo da gledam Hasa u zavrsnici ovih turnira
                          Last edited by Dacha; 03-01-12, 15:34.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Dacho,jel ti to bilo zao bolda u drugom dijelu analize

                            Palimo lagano motore,sad ide bolji dio dana
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Svaka cast Dacho,uglavnom se slazem.Nesto mislim da ce Giraldo pobijedit' Philippa,a Baggy-Kei mi je promakao,zato sto su na court 2.I ja mislim da ce Marcos do pobjede,Kei je jutros bas lose igrao.Kakav zrijeb za Kipranina,kao da je na Mastersu.

                              Rafa samo da je drzi u igri i tu nece biti previse problema,BH opet kratak,no tek je pocetak
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X