Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lud mec Karlovica i Juznog.. Misa propusta tri mec lopte za 6-6 u taj brejku ali koristi cetvrtu za 8-6

    Sa 80% ubacenog prvog Ivo je ovo trebao dobiti
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • gledam skoro ceo mec i strim zakoci na 6:5 u TB 3.seta
      ali hvala Bogu pa je Juzni pobedio, iako nisam videla poslednjih par poena
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nisi jedina kojoj je zakocilo,samo ne znam kakva je to frka bila na kraju,nekoliko sumnjivih odluka.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Meni je zakocilo na tren jer skidam neki mec ali sam sve video

          Bila je jedna sumnjiva odluka ali u daljem delu terena, ne znam da li je tu Misa bio ostecen jer je bio blizu loptice i odmah poceo da se raduje. Medjutim, nije se bunio. Na 6-5 je servirao za mec ali je Ivo odugovlacio brisuci oko peskirom i tu je Juzni pogresio, mislio sam da ce se jos terati posle tih 6-6
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • To sam videla, kad je podigao ruke na 6:5, ali mislim da se Misa preracunao i da je mislio da lopta ide u aut, posto se stvarno nije uopste bunio.
            I od tada mi je sve zakocilo, samo sam posle videla njegovo salutiranje na kraju
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Dobro je sve dok se ne bije reketom po glavi


              Veoma dobra partija Kolsrajbera i mogao bi da pomrsi racune preostalim ucesnicima 1/2 iz prvih 15.. posebno ako bude drzao ovakav procenat na drugi servis i ako mu se ne desi toliko svojstveni raspad
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • bas mi je drago sto je kohly pobedio, nazalost nisam stigao da vidim njegov mec kao ni karlovicev

                za sutra:

                14.00h - Monfils - Simon
                H2H: 0-2 Nije do sada uspeo da pobedi Monfils sunarodnika, 2009e mu je predao na AO, a prosle godine je izgubio u onom extra dosadnom mecu u Hamburgu kad su se takmicili ko moze duze da prebacuje mrezu.
                Ono sto sam vidio od Gaela na ovom turiniru mi se svidja - napada, ima stabilan servis, forhend ga itekako sluzi, ali najbitnije mi je to sto napada. To veoma lepo izgleda i steta je sto to cesce ne radi. Simon je na ovom turniru dosadan kao i uvek, prebacuje, umrtvljuje protivnike i ne pada mu na pamet da napadne.
                Tako da stvarno ocekujem pobedu Monfilsa i nadam se da ce oduvati Simona

                oko 16:00h - Berdych - Kohlschreiber
                H2H: 6-1 Ocigledno da ceh zna recept za pobedu protiv nemca. Berdih veoma lepo igra ove sezone, u formi je i prilicno lako dobija protivnike na ovom turniru i za sada je bez izgubljenog seta. Servis standardno dobar, sa osnovne linije veoma siguran, a ono sto me je prijatno iznenadilo kod ceha su voleji i izlasci na mrezu. Kad odluci da pristupi mrezi veoma je siguran i retko kada gresi na ovom turniru. Kohly me je prijatno iznenadio sto je stigao do polufinala. Prilicno zrelo je odigrao protiv roger-vasselina, gde je mogao vrlo lako da pukne, ali je nesvojstveno sebi ostao miran i zavrsio mec u svoju kortist. Danas ga nisam gledao, ali pobeda protiv gaskea u njegovoj domovini je sigurno podvig.
                Ocekujem pobedu ceha u 3 seta
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Bilo je sumnjivih odluka: Karlovic je ostecen, i to na domacem terenu. Prvo je na 6:4 karlovic pogodio volej na crtu a Misa se poradovao ali vidio je da je pogrijesio pa se nije ni bunio. Karlovicu tad upada musica ili nesto u oko i radi stanku od par sekundi dok nije risjeio problem. Nakon toga Juzni radi cistu duplu koja se ne sudi. Ivo osvaja taj poen za 6:6, Juzni pali as, Karlovic je na servisu. Pogadja prvi i ide na mrezu, Misa vraca dosta nisko i Karlovic to tuce u mrezu. Sve u svemu Karlovic je to potpuno zasluzio dobiti u 2 ali nije. Nema veze, bitno da je u formi.

                  PS Taj glavni sudac je uzasan, tako je vec jednom ocito pogrijesio veceras, kao i jucer. Bas je Ivanisevic rekao da mu je taj tip sudio dosta puta i da je jedan od najlosijih sudaca na touru, da se uvijek pravi pametan (ide ispravljati lopte na najdalje crte od njega i tako).

                  Comment


                  • Nisam vec skoro dva dana pratio desavaja na ovim 250 turnirima , jutros se ulogujem na atp sajti vidim da je Delbonis dobio , fino fino , videcemo sta ce dalje .....
                    U Francuskoj nista novo (GaskeJ je gej ) , mozda ce Filip uspeti i Limit - Boy Berdiha da izbaci , navijam za njega , ali bice tesko ... a ova dva francuza sta urade ...
                    Hrvatska , pa bice zanimljivo ispratiti polufinala i tamo , nadam se da cu danas imati vise vremena da odgledam malo tenisa ....
                    MADA TESKO ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • A koga je to Del Bonis dobio ...?
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Massua 60 63 i Beluccia 62 75
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Vidim ja da se nikom ne komentarise danasnji mec.15-30 za Gillesa,i ovo je izvrsna prilika da se zavrsi mec
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ja bacam pogled, posto gledam i ove nase u Belgiji...

                            ipak je uzeo Monfils set i sad igraju treci, ali strim je bas ocajan, ubija svaku zelju za gledanjem tenisa
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Hteo sam nesto da napisem pred kraj drugog ali mi je Stream nestao pa sam batalio.. ionako se nema sta videti
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja ne mogu da se nerviram vise ni oko Gillesa ni oko streamova,pa sam ugasio,verujem da ce dobiti i bez mene
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X