Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapeo ovaj Nikolas da dobije Florijana , pa nema sta ... izgleda da ce i uspeti , vidi se da nemac i dalje "trazi" igru iz prosle godine ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Tek sam se pred kraj ukljucio, dobra pobeda za Nikolu kod kuce
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Bogomolov uzeo set Lacku,ali se nadam da ce Lukas do pobede u trecem,voleo bih da nastavi sa dobrim partijama.Misha ce po svemu sudeci lako zavrsiti posao sa Zemljom,mada sa njim nikad nisi siguran
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • opet kvarim oci na ovim strimovima
          Berdych lagano stize do 3:0 , bas se vidi razlika u klasi.
          U dobroj je formi i ocekujem da ce danas izgubiti svega par gemova
          Youzhny zavrsio lagano protiv Grege
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ovaj Bemelmans bi mogao biti strasan igrac...
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Dobija to Tomas, Francuzi ce ionako imati gomilu igraca u 1/4

              Rubena volim da gledam na dvoranskim Celindzerima, ima lepu igru
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Otkazao Sarajevo prosle godine sedmicu prije turnira
                Youzny neocekivano lako dolazi do 1/4 turnira,Bogomolova bi trebalo kazniti za ove setove u kojima jedva da osvoji i poen,ne moze to nikako biti slucajno

                Comment


                • Ja ga sada gledam protiv Menendeza...Posle onakve nedelje u Heilboronu(8 meceva u 9 dana) na ovom mecu igra fantasticno.Sipa sa bukvalno svih strana...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Dobija to Tomas, Francuzi ce ionako imati gomilu igraca u 1/4

                    Rubena volim da gledam na dvoranskim Celindzerima, ima lepu igru
                    12 od 28 ucesnika su francuzi
                    obozavam ih,redovno se popale u domovini - metz,marseille,montpeiller,paris,nice, nekada lyon , uvek je najezda

                    edit: servisima dolazi do prvog gema serra
                    Last edited by prskaj; 02-02-12, 15:45.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Ja sam navijao da Oliveti prodje u glavni zreb.. da je podloga brza belaj bi im pravio, a od ovih ostalih Francuza zanima me Mau i radujem se sto cu videti Matjea veceras protiv dobrog dvoranskog igraca
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Dodig je umalo ispustio veliko vodjstvo u trecem ali spasava se u desetom gemu za pobedu

                        Sad ce majstor Ivo da im pokaze kako se igra tenis
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Malo je nedostajalo da se desi choke, ali su ga spasili servisi.
                          Karlovic igra protiv Dudija i sad ce Dudi da pokaze ko je GOAT
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • jos kad bi prestali da odlazu pocetak meca
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Predobar je Ivo sa osnovne, ne moze mu Dudi nista
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Predobar je Ivo sa osnovne, ne moze mu Dudi nista
                                sad sam to hteo da napisem...kakav servis, ivo se oslanja samo na igru sa osnovne
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X