Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino ste izmalerisali Richardu,gubi 5-4 i Denis servira za set
    Decko ce izgubiti od velikana Istomina,servira za set i mec uzbekistanac,e ovo stvarno vec nije prijatno

    edit:vraca brejk i hvata poslednji voz,kakve zavrsnice na svim mogucim sportskim poljima veceras,ne znam sta ispratiti ali Richarda moram,barem ovaj drugi set
    Last edited by Dacha; 12-01-12, 03:39.
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Sirova snaga ili sirovina će još jednom izaći kao pobjednik. Istomin udara dosta jače po loptici, agresivniji je, Gasquet sa svojim blagim udarcima ne može pratiti, bar ne u ovom trenutku, još jednom će razočarati Shminku . BH 2 dobra pa 2 loša, nema tu konstantnosti, džaba što lijepo izgleda. Žali bože što je kažnjen zbog navodnog dopinga, sav se osušio, sudbina Kikanovića u košarci.

      Comment


      • Nesto se cudno desava,2 puta pod oblake salje loptu i 6-4.Imao je i ovde sanse da se vrati,ali izgleda da nece i da je to to.Nije Istominov servis nesto jak,ali zato fh i bh odradjuju sjajno posao danas,pronalazi tako strasne uglove bekhendom,ko Noleta da gledam
        Gotovo,6-4,7-6 ide dalje Istomin,zasluzeno nema sta,jos jednom je Gasquet razocarao.A i Nieminen je na putu da mu se pridruzi posto vodi 1-0 i 1-0 i ima brejk viska,njega je uvek lepo videti u zavrsnici ovih malih turnira.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Cuva se Richard za AO
          A sada da vidimo Delpa u akciji...cuvat cu se komentara tipa da on sad mora da osvoji turnir...inace...citam jutros u novinama da je izjavio da ce Roger i Rafa da se osvete Noletu u 2012.

          Comment


          • Na Novom Zelandu nece biti tenisa, nastavak u standardnom terminu veceras
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Ovo vec izgleda mnogo bolje.
              4-3 za Delpa uz brejk.
              Jeste mu Bagdatis pomogao, ali je Delpo bolji nego juce.

              Comment


              • Vraca Kipranin brejk kad je Delpo servirao za set. Ali opet, Delpova igra danas mnogo bolja nego juce.
                Ali Bagi zato igra odlicno sada, napada Delpa na bh stranu i pokazuje da Argentincu bekhend jos uvijek nije na nivou.
                A ovi italijanski komentatori se ne gase, pricaju sve vrijeme tokom poena, konstantno, ne uzimaju dah, a mene mrzi da mijenjam strim.

                Comment


                • Igra Delpo koliko mu treba ;)
                  Servis odlican,kao i pokrivanje terena. Par fantasticnih reterna. Ako se izuzme mali pad koncentracije u 10. game-u njegova igra izgleda jako dobro

                  Dosta srece za Baggy-ja na drugu Delpinu set loptu,u nastavku TB Baggy konkretniji sto je dovoljno da osvoji prvi set. Mogla bi ovo biti jako znacajna pobjeda za Delpa,koja bi mu donijela dosta sampopouzdanja, ukoliko uspije okrenuti
                  Last edited by shminka; 12-01-12, 10:07.

                  Comment


                  • I Bagdatis uzima prvi set.
                    Steta, ali imao je Del Potro svoje sanse, servirao za set kad je imao brejk prednosti, prokockao, imao i mini brejk u taj brejku i servirao za set, prokockao i to.
                    Odlican taj brejk, dobre razmjene.
                    A obojica raspolozena za raspravljanje sa sudijama.

                    Comment


                    • Nije valjda da samo ja gledam mec?
                      Palite strimove, odlican mec! Odlican tenis, Bagdatis briljira. Upravo je napravio brejk, vodi 4-3, Delpo je spasio 3 brejk lopte, ali Bagdatis igra na veoma visokom nivou.
                      Nadam se da ce Delpo vratiti brejk, ne toliko zbog pobjede, vec da gledamo jos jedan set, stvarno je odlican mec.

                      Comment


                      • Bravo debeljko, uzmi titulu
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Kakav debeljko, vidis da je svake godine sve mrsaviji.

                          Fantasticno odigran mec i potpuno zasluzena pobjeda. ;) Na kraju 7-6, 6-4 za Kipranina. Nadam se da ce nastaviti ovako i doci do titule, a sa ovakvom igrom, kad bi jos i glavu imao, mogao bi svakog favorita ugroziti na AO... ;)

                          Comment


                          • Stvarno odlican mec Bagya i zasluzena pobeda
                            Delpo mora to bolje ako hoces nesto vise na AO

                            Comment


                            • Ma, mislim da je za Delpa bolje što je ispao ... Neka malo iskulira, ionako nije nešto sa kondicijom, pa će valjda na AO da zaigra na svom nivou .. Samo da ne naleti na nekog opasnog u ranoj fazi, kao što je prošle godine na Bagija ...

                              Comment


                              • Delpo kao da i dalje osjeca strah od povrede .Njegovi FH,nisu tako ubitacni kao ranije ,da li zbog podloge na ovoj Australiskoj ,koja mu manje odgovara nego Americka ,ili se to samo meni cini ,ne znam .Drag mi je i zato osjecam zal ,jer ima kvalitet .

                                Comment

                                Working...
                                X