Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Gaelov nivo od danas je insane.Jos jednom je samo pokazao za kakve stvari je sposoban.Nadal nije igrao na jucerasnjem ili prekjucerasnjem nivou,ni blizu ali ovoliko gresaka protiv nekog drugog ne bi imao jer je Gael kao stijena bio danas.Nadal odradi sve kako treba,ima loptu na FH,pogodi uz liniju i Gael odatle udari kontru po paraleli,strasno.
    Sjutra nece biti ni blizu ovog nivoa da moze ovako stalno da igra osvajao bi i najvece turnire redovno.
    sigpic

    Comment


    • Evooo, pocinje sezona (gledanja ) tenisa i za mene.

      Janko napravio drgi brejk.

      Comment


      • Nikako ne kapiram kako SKu ne salju signal,a na bet 365 ima prenosa i ima streamova
        sigpic

        Comment


        • Ima stream, maloprije prolupao i sad gledam, a ne cujem.

          Comment


          • da igra DJokovic ispred dvorista, nasli bi singal , a ne mogu da prenose ovaj mec..

            Comment


            • Ma nije do SKa,jednostavno im ne salju signal,ne znam zasto kad rade prenos meca,to mi nije jasno.SK da dobija signal od organizatora prenosio bi mec
              sigpic

              Comment


              • Janko...
                Mora da je Vladan negdje napisao da ce ovo Janko rutinski...

                Comment


                • Nadal igra dobro u zavisnosti od protivnika, to su dobre vijesti za nadolazeći GS Idemo Tsonga do titule, ne možeš svako finale izgubiti

                  Onaj ko ima prava za turnir ne šalje sliku jer ne radi prenos, a što se tiče Đokovića, volio bih da mi neko iskopa sliku za njegov prvi meč u Miamiu, ako mu se pogodi prvi dan i ako je i dalje isti sistem prenošenja valjda ga budu prenosili na AO

                  Comment


                  • Janko dobio treci sa 6-2. Sutra nece biti problema protiv Go-a, a navijamo za Almagra da izbacio Raonica

                    Comment


                    • Kako ko
                      Milos ide u finale
                      sigpic

                      Comment


                      • Dosta se mucio Janko ali na kraju je ipak pobedio,sto je najbitnije.
                        Sutra nece biti nimalo lako sa Japancem,videcete,osecam da ce opet biti 3 seta,ali nadam se da ce Janko slaviti u 2
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kakav crni Almagro, njemu je i ovo SF previse
                          Milos do titule
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ne znam ni kako je Japanca danas dobio,MIlos ce sjutra da mu objasni kako se igra tenis,a u finalu je sve moguce
                            Losmi je danas pokazao uvijek neugodnom Seli svu snagu
                            sigpic

                            Comment


                            • Almagro ce igrati svim svojim srcem za Bojanu koja ce ga isto tako bodriti...
                              I naravno trijumf protiv Mikija bice zagarantovan
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Svi znamo da je Dudi theGOAT i da je pustio mladog Milosa, posto njemu tebaju mecevi i iskustvo Dudi je legenda u pravom smislu te reci
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X