Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Od koga je Gael izgubio, svaka mu cast
    Mislim da ce poslije ovog meca shvatiti da mora na operaciju...mada moram priznati da nisam upoznat sa situacijom oko njegovog koljena tako da ne znam da li bi operacija ista pomogla.

    Comment


    • Originally posted by ClayWarrior View Post
      E jbg., ugasise kamere jer im je dosta tenisa za danas. Somdeva nisam gledao 100 godina
      bolje da nisi prelos je

      Comment


      • Originally posted by DejZ View Post
        Mislim da ce poslije ovog meca shvatiti da mora na operaciju...mada moram priznati da nisam upoznat sa situacijom oko njegovog koljena tako da ne znam da li bi operacija ista pomogla.
        Operacija koljena tesko, operacija mozga sa druge strane...
        sigpic

        Comment


        • Ma znam, samo protiv svog brata Ernestsa nije bez sansi
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Ko zna zasto je Erni dosao u Bec

            Comment


            • Majstor je pod pritiskom, 15:30 je bilo ali se lagano izvlaci i izjednacava na 5:5, mentalna gromada
              sigpic

              Comment


              • Izgleda je proigrao Somdev

                Comment


                • Bezobrazan je Ernests, pustio ga da se ponada
                  sigpic

                  Comment


                  • Jel moze neko da mi pbjasni kako je Troicki izgubio?Ok Jaziri nije los igrac nikako,prosle god mi je unistio nekoliko tiketa kada sam igrao protiv njega i bio je dobar na betonu,ali je bas pao u formi drasticno.Neka mi neko ukratko kaze ko je gledao mec.

                    Comment


                    • Jerzi Janovic usao je u svoje prvo ATP 1/4, iskoristivsi sto igra protiv Berloka. Izgubio je samo 7 poena na svoj servis i spasio jednu brejk loptu sa kojom se suocio

                      Ko zna, mozda na ovom slabom turniru dobijemo drugog igraca rodjenog u devedesetim koji je uzeo ATP titulu
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Moguce, podloga u Moskvi je bas brza...pa ce se svi namuciti na njegov servis...sarajevska skola tenisa

                        Comment


                        • Slovenci uspehe na Celindzerima mogu unovciti sa dva mesta u 1/4 Beca
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • A Jang je morao da uzme drugi set, pa da Dominik ne pocne jos sat vremena
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Treba im pisati molbu, da se sklone sa terena

                              Comment


                              • Ma dzabe, sad necu moci gledati Dominika do kraja.. tako je to kad ti se nameste dva leva baksuza
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X