Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • clay prestani da spamujes temu uzastopni postovi nisu dozvoljeni, pruzi sansu i drugima da postuju
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Jest', ne zna se ko ce pre post da napise pa nastane guzva

      Hjuit je kontrolisao prvi set ali ga na kraju uzima tek u taj brejku, da bi u nastavku i Jarko pokazao sta zna u dvorani
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • uh kakav poen za mec loptu

        edit: izvuce ovo hewitt svaka mu cast
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • (Bar) 8 vezanih as udaraca Daniela Brandsa, rekao sam danas sta bi moglo biti i nije me opovrgao.. umesto ovih 5-5 mec bi bio gotov jer je u prethodnom gemu imao 0-40 na Del Potrov servis, ali ne koristi te 3 mini mec lopte
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Lleyton do titule Stari lisac, kako je izvukao poen za meč loptu, ko u najboljim danima To je ionako sve što sam uspio i vidjeti od ovog meča i tenisa danas.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Brands spasava 4 set lopte u 12. gemu i odvodi i drugi set u taj brejk
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Što se Delpo muči protiv ove buba ŠVABE

                Comment


                • Obojica lako mogu na preko 30 as udaraca, ko zna kada se to poslednji put dogodilo u mecu na dva dobijena seta
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • jos jedan TB lagano

                    drugi servis jaci od prvog vecine atp igraca

                    edit: prvi put vidim ove hvataljke za lopticu jel to neki novitet il ja nisam u toku ?
                    Last edited by prskaj; 17-10-12, 20:31.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Pred kraj drugog pisalo je da do tada prvi servis u proseku bije 209 km/h
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • koje nepostojanje zelje da se napravi brejk
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nasle se drvosjece pred zimu, u punoj snazi

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            jos jedan TB lagano

                            drugi servis jaci od prvog vecine atp igraca

                            edit: prvi put vidim ove hvataljke za lopticu jel to neki novitet il ja nisam u toku ?
                            Nije novitet, koriste se na nekim turnirima. Konkretno na ovom, mislim da su ih uvijek koristili.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • stao prvi servis u ovom gemu - 2 od 8 ubacenih prvih servisa za brandsa ali se ipak izvlaci. delpo je lepo pogodio 2 celendza ali je propustio veliku priliku za brejk i maltene mec

                              Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Nije novitet, koriste se na nekim turnirima. Konkretno na ovom, mislim da su ih uvijek koristili.
                              smesni su mi totalno
                              mislim da nikad nisam gledao bec pa zato nisam ni video
                              Last edited by prskaj; 17-10-12, 20:44.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • sad sam se ukljucio u mec, jel ovo bio medicinski ?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X