Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakav poen,kakav bh,nova brejk lopta
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Za dlaku,ali dobro mora da ide po poene.
      sigpic

      Comment


      • Misa,imao si ga !!!

        Sjajan Forehand !!

        Comment


        • Nema rjesenja u vecem dijelu meca na Nadalov prvi servis
          sigpic

          Comment


          • Postavila su ova dvojica visoko ljestvicu,ubjedljivo najbolji mec turnira,samim tim i 2012. godine.Zasluzio je Misa bolji rezultat,cak i tri seta ali je Nadal svima poslao jasnu poruku danas!
            sigpic

            Comment


            • Provuce se Nadal Misa je odlican teniser samo mu ove stvari nedostaju Ukljucio se na kraju,kada je bilo kasno (Ali da je iskoristio bar 1 break sansu svasta bi bilo)

              Comment


              • Prokleto dobro provlacenje ako smem da primetim
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Kad vidim mutavog Roig-a na tribinama nije mi dobro

                  Kao i obicno bilo je oscilacija,ali kada je najvise trebalo uglavnom je pogadjao,pogotovo servis sto me najvise raduje.Malo skripi,odnosno malo vise drugi servis,ali dobro doci ce to na svoje,nadam se bitno da je dobio 2:0

                  Odlicnih vinera je danas imao Spanac ali i Misha,tako da kvalitet tenisa je danas bio poprilicno visok na ovom mecu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nadal se iskusno povukao i zato je i dobio mec...
                    Veoma pametno od njega,lep tenis smo gledali
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • A sada Viktor... Nadam se pobjedi i ne ocekujem mec ispod 2h.

                      Comment


                      • A sada veliki duel dvojice super ozbiljnih i mentalno utreniranih majstora, Monfils protiv svog nemezisa koji ga je sprecio da 2004. ode juniorskim stopama Stefana Edberga.. pravo vreme da se odmori TV
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Pozelio sam ove "klasike",duel mentalnih gromada,pretpostavljam da ce biti poena sa 148 izmjena
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ja veca budala sto ovo gledam

                            Comment


                            • Dobar Rafa danas kao i uostalom tokom cijelog ovog turnira,jedino je imao na pocetku malo gresaka ostatak meca je strasno odigrao.Sto je najvaznije vidi zelja i motiv a udarci su tu.


                              EDIT:Rafinjova izjava poslije meca "I was moving fast, trying to go to the net, and that is what I have to do to compete against the top players."
                              Last edited by DinoFC; 05-01-12, 19:41.

                              Comment

                              Working...
                              X