Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monaco-Nishikori prvo 1/2 u Maleziji, nakon sto je Kolya predao Keiju

    Comment


    • Ih bre, jednom ustanem ujutru i Tipsa zavrsi pre nego sto se vratim i sad jos pauza do sledeceg meca Tomic i Gasquet bi mogli jedan fin mec da odigraju..

      Comment


      • Mislim da je ovo bukvalno poslednja sansa da neki tinejdzer dodje do ATP trofeja posle vise od 4 godine, koliko god mala bila. Ne uspe li Tomic, mozemo slobodno da spremamo analizu zasto nijedan tinejdzer nije uspeo da osvoji ATP trofej u periodu od 10 godina, posto ce 2018. brzo doci a nista se nece promeniti
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Bernard je mogao samo do casnog poraza
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Nisam gledao Tipsu i bas sam se skenjao kad sam video da nema snimka. Odigrali su jos jedan izuzetno uzbudljiv mec, kao i sve do sada..
            Simon ce biti pravi ispit, ali ako negde Simon moze da se dobije to je u dvorani.

            Nieminen rastura za sada

            Comment


            • mali off topic...kako se odredjuje ko servira na pocetku seta, nakon odigranog tiebreak-a?
              pade mi na pamet danas...Gaske je na 6:5 imao dva servisa, prvim osvojio set i bio sam ubedjen da ce servirati na pocetku drugog seta,ali nije

              Comment


              • Nakon TBa se stvari okrenu u odnosu na prethodni set. Znaci prvi servira onaj ko je u prvom servirao drugi

                Comment


                • Hvala!

                  Comment


                  • Koja je masina Jarkko kad je u formi nesto kao Kolja. Treba pravo cudo da se desi da Losmi ovo preokrene.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nieminen samo ubaci servis u polje

                      Comment


                      • To je to, zasluzena pobjeda Nieminena. Bolji je mnogo bio, svestraniji igrac. Kad dodju dvorane eto i njega
                        Izuzetna dubina, miksovanje, rutinski je odradio mec.
                        sigpic

                        Comment


                        • Besplatna teniska lekcija Raonicu od strane Nieminena..
                          Dakle... Tipsarevic-Simon ; Nieminen-Gaske

                          Comment


                          • Vladane, mozel Tipson sutra barem do seta

                            Comment


                            • Pa znas i sam kako on tesko izlazi na kraj sa Gillesom, nikako mu ne odgovara. Ali su to uvijek gusti mecevi, igrace se na tri seta, kao skoro svi njihovi mecevi
                              sigpic

                              Comment


                              • Vjerujem da bi mu bas merak bio otresti Gillesa, ali ce to bit bas tesko
                                Kao sto kazes, teferic u 3. seta je gotovo siguran

                                Comment

                                Working...
                                X