Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Опа? Изнер изгуби први сет од Клизана 4/6???
    sigpic

    Comment


    • Takticki poraz pred USO

      Comment


      • Isner dobio, 7-5 u trecem

        Comment


        • Нејзад и Гулбис да добије чисто један меч...уби Андерсона..2/0
          sigpic

          Comment


          • http://www.atpworldtour.com/Scores/s...x?EventId=6242
            Bice odlicnih meceva ;)
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Nalbandian u drugom setu vodio 4-2, servirao, imao 40-0 i izgubio set 4-6. Pobeda Dolgopolova.

              Comment


              • Doslo je vrijeme da Roddick gubi TBove od Darcisa u sred SAD

                Comment


                • Meni osobno je malo žao gledati ovakvog Roddicka kako se muči i gubi od mrtvog Darcisa.

                  Kakav god da je, Roddick je oduvijek imao karizmu, bio je svoj i imao je auru ajmo reći tenisača koji nema dlake na jeziku. Meni osobno je najjača njegova izjava koji je rekao na jednoj press konferenciji nakon još jednog poraza od Federera(u biti nčak možda nije niti bilo nakon poraza nego vjerovatno novinarsko pitanje o njemu i Federeru), izjava je sljedeća:

                  "I'd love to hate you, but you're really nice." To je bilo upučeno Federeru naravno. http://www.youtube.com/watch?v=qrlTWE9sSYg od 0:40 počinje to, ali nije na odmet pogledat cijeli klip. Dobro je još kako govori da ga pokušava ozljediti

                  Ajmo reći ovako, ja imam samo 22 godine i nekako otkad pratim tenis on je tu, nekako me podsjeća na neka druga teniska vremena(mene osobno, stvar spada pod subjektivnu percepciju) i stvarno mi je žao zbog ovoga. Serva više nije kao što je bila, forehand je još tu, ali backhand teški alibi udarac, šteta... Za mene će uvijek ostati upamčen...
                  Last edited by Clint_Eastwood; 22-08-12, 22:34.
                  "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                  Comment


                  • Bio je tata na ovakvim terenima USO serije, a nije dobio nasljednika...Cinilo mi se da se nakon Atalante vratio nesto ozbiljnijem tenisu, ali ga je Nole vrlo brzo vratio u realnost.Kaze da ce sigurno igrati i sljedecu godinu, ali ja nisam siguran u to.
                    Ledja vise ne mogu da izdrze. Servis vec godinama nije tu, a to ga stvarno pretvara u limitiranog igraca

                    Comment


                    • Slazem se da je Rodik imao harizmu ali i da su ovo poslednji trzaji igraca koji je ostavio traga u tenisu..Malo je mucno gledati njegovo sadasnje mucenje..
                      Ja nesto imam utisak da je Roger itekako uticao na njegovu karijeru i da su ga svi ti silni porazi pretvorili u limitiranog igraca , mozda i na kraju krajeva i pokvarili utisak o njegovoj igri. Nekada je ipak mogao protiv svih ostalih...Inace covek koji je meni licno jako drag zbog svoje iskrenosti i izjava koje su bile vrlo korektne prema svima, smisla za humor....Nedostajace tenisu, barem americkom...
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Tsonga i Stakhovsky ce igrati TB, Jo na servisu

                        1-0 servis viner
                        2-0 Sergej salje FH u aut, nakon Tsongine dijagonale
                        3-0 jos jedan FH u aut, nakon Tsonginog FHa
                        4-0 odlican prilazni udarac iz FHa
                        5-0 jos jedna FH dijagonala, koju ukrajinac ne moze izdrzati
                        5-1 dobar servis, prilaz i lagani smash
                        6-1 odlican BH retern po paraleli, viner
                        7-1 jos jedan viner za kraj, rutinski Tsonga dobija TB

                        Comment


                        • Gulbis na konferenciji posle pobede nad Andersonom:
                          On the subject of the city of New York and that some pros don’t care for all of its noise and hassle, Gulbis quipped, “Well some players are princesses. I like New York a lot. I don’t like a place like Cincinnati where you have one Applebees, two hotels and you go outside and get depressed, it’s a joke.”
                          i zvanicni kralj konferencija
                          Ernests Gulbis Talks Rankings, Reputation and New York

                          Posle pauze zbog kise treba da servira za prvi set nad Granollersom ;)

                          Comment


                          • Мораће Родик сам да се изјасни о чему се ради... ти амери имају нешто другачије виђење за крај каријере..мени није јасан ни Џемс Блејк.. видим пријављује се и стално испада у првим колима.. делује незаинтересовано, а са друге стране европљани, типа Карлос Фер., Томи Хас, баш се залажу да победе...
                            sigpic

                            Comment


                            • Berdych se naljutio na Darcisa, 10 vezanih gemova dobio

                              Comment


                              • Samo neka Berdih ostane do kraja turnira
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X