Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je Janko i prosao rezultatski u ovom trecem setu koliko je Bellucci bio bolji.

    Comment


    • Dobro je, da se prosek godina osvajaca ATP titule ove godine bar malo spusti
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Јанко је профи, узео коју кинту
        sigpic

        Comment


        • Beluci je ovo trebao da uzme u 2 seta, nije mi jasno kako je izgubio onaj TB, ali to je Tomas...
          medjutim ona dupla na set loptu za Janka, ja ono u zivotu nisam videla

          sigurna sam da ce se pojaviti bolji snimak, ali dotle

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Zasluzeno je osvojio, kako je igrao u 2 i 3 sve je pogadjao!

            Comment


            • Nisam ni ovo finale gledao, ocekivao sam laganu Jankovu pobjedu protiv psiha ali je Janko i zadnje dvije nedelje pokazao da nije glava toliko jaka. Steta, imao je starsnu sansu da uzme jos jednu titulu, one najvece ne moze da uzima i ove bi onda morao kad mu se otvori sve
              sigpic

              Comment


              • @Bojana
                Hahahahahah, kakav slepac
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ceka nas veoma vazan mec, mada najverovatnije ne mnogo kvalitetan. Zil zeli prvu ATP titulu u 29. godini a Rodik bi bio prezadovoljan sa dve titule u mesec dana, mozda bi cak napunio baterije za jos jednu godinu na Turu jer ocigledno nije sve izgubljeno

                  Ja bih voleo da se i Luksemburg upise na tenisku mapu


                  Ovo su najstariji igraci koji su od 2000. osvojili ATP prvenac, Zil ima 29 godina i 2 meseca

                  2005 Scottsdale - Wayne Arthurs (33g 11m) i on i Dupoa dobili Ancica
                  2004 Scottsdale - Vince Spadea (29g 8m) titula nakon rekordnih 223 turnira
                  2004 Milan - Anthony Dupuis (30g 11m)
                  2003 Casablanca - Julien Boutter (29g)
                  2002 Milan - Davide Sanguinetti (29g 5m)
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Pametno Gilles izlazi na mrezu i koristi prvu od 2BP koje je dobio kao poklon. 2 duple za Andya

                    Comment


                    • Muler igra sjajno, servis nije problem citave nedelje a bude li ga tukao u razmenama lako ce do trofeja
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Da mi je ko pricao da ce 2 godine nakon vucaranja po Sarajevu biti u prilici da osvoji turnir 250
                        Odlicno igra zadnjih mjeseci i apsolutno je zasluzio ovako nesto
                        Andyju jedan turnir manje nista nece znaciti

                        Comment


                        • Nadam se da ce doci Muler do trofeja, za sad je mnogo bolji
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Titula je jako blizu, ko zna hoce li mec i biti zavrsen

                            Trebao je odavno da je ima ali nikad nije kasno, moze ih biti jos od oktobra
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Rodik se izvlaci u sedmom gemu i za sada idu sigurno ka taj brejku, on ce tesko prici Zilovom servisu
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Propustena ogromna prilika da dodje do BP, morao je bolje

                                Comment

                                Working...
                                X