Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muler je lakse nego sto sam ocekivao dobio Ebdena i prosao u 1/2 Atlante, svoje prvo na ATP turnirima od septembra. Strasnih 32 od 35 kada ubaci prvi a posto je bio bolji i na drugi servis Metju je dobro izvukao po 4 gema u setu

    Steta je sto Dzek i Dzon krecu u pola noci
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Danas je bila laganica u Gstaadu ali ce sutra opet biti drama....nema veze navikli smo na Jankove uspone i padove, samo se nadam da sutra nece podcjeniti protivnika pa ce sve biti gotovo u 2 seta za Janka....idemo drugi put dva turnira u nizu

      Comment


      • Zna li se sta je sa Fish-em? Oce li igrati u Washington-u?
        Ja bez njega ne planiram da gledam US series.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Soeda ubi Keija, nisam ni stigao da ukljucim Stream
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Imao si i prenos na SK, otprilike je bila neka kombinacija, Soeda je igrao odlicno, ali je i Kei igrao poprilicno ispod svog standarda.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Znam, videh da ce da prenose ali sam zaboravio da upalim

              Rajan i Metju prolaze u 1/2 dublova
              Last edited by ClayWarrior; 20-07-12, 23:13.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Roddick ce uzet' jos jednu titulu pred penziju
                sigpic

                Comment


                • Dzek se sjajno drzao protiv Iznera, po rezultatu mogu biti zadovoljan. U Los Andjelesu ima priliku cak i za bolji plasman jer je postava ocajna
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Los Andjeles ce biti los ali ni Kicbil nije mnogo bolji http://www.bet-at-home-cup.com/asp_s...riefpapier.pdf

                    Tiem valjda moze do pobede
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Bellucci i ne koristi previse Grisin jednorucni BH, kao da nikada nije gledao Rogera i Rafu

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Dzek se sjajno drzao protiv Iznera, po rezultatu mogu biti zadovoljan. U Los Andjelesu ima priliku cak i za bolji plasman jer je postava ocajna
                        Htio sam da gledam ali je kisa napravila problem, u 5h je bio obrisan teren ali jos nisu nastavljali, te odoh da spavam. Inace uopste mi nije jasno zasto nije bilo world feeda i zasto prenos toga meca nije bio realizovan no bio je stream ipak sa onom fiksiranom kamerom

                        Mogao bi Grigor proci, sto se suve klase tice tu je.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ko zna kakav su problem imali, sreca pa vise ne gledam meceve nocu jer bih sa njima dvojicom debelo osvanuo, i to uz Stream

                          Grigor ovo moze da dobije, samo je pitanje ko ce se raspasti sad pred kraj prvog, jedan mora
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Bio je bas dugacak prekid na 4:1 za Isnera u prvom, tada sam htio da se ukljucim i cekao sat vremena a realizacije prenosa jednostavno nije bilo
                            sigpic

                            Comment


                            • Dimitrov puca iz svih oruzja i samo mi je krivo sto to nije radio prosle godine
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Bas pljusti, raspao se Grigorov BH u TBu, steta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X