Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vredi, branio sam ga uvek jer je stvarno pocinjao da se popravlja nakon svih gluposti koje je pravio ali ovo je previse. Kada u par recenica kazes da ne radis dovoljno a posle toga da svojom igrom trebas stalno da budes u polufinalima turnira, tu nesto debelo ne valja

    Sada mi je krivo sto je sa onakvom lakocom usao u 1/4 Vimbldona prosle godine, od ostalih mladih nista i ne ocekujem jer znam da ne mogu. Ja bih stvarno voleo da se dozove pameti, pocne da belezi konstatne rezultate i zavrsi godinu u prvih 30 u ovako slaboj konkurenciji ali koliko vidim on ne daje na sve to 5 para, pa necu ni ja. Radovacu se svakoj pobedi koju ostvari do oktobra, kada ce se za njega zavrsiti sezona a i moje pracenje njegovih rezultata, mozda i karijere ako nastavi da se ponasa ovako

    Porazi uopste nisu problem, uspeo je da dodje do ove pozicije na ATP listi i sad to koristi. Problem je nacin na koji gubi te meceve i koliko truda u to ulaze
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ipak ima prenosa iz Atlante, Sok ce nadam se pokazati mnogo vise od Bernarda http://lsh.lshunter.tv/static/popups...349297190.html
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • A jos mu ide i na ruku sto igra protiv Bogomolova, koji isto ima svoje neke bubice
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Recimo da je mogao proci i mnogo ogre sa zrebom

          Za sada nema nikakvih problema a verujem da moze drzati koncentraciju do kraja, rival je stvarno slab
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Na pocetku drugog seta vidjena se tri brejka ali se Bogomolov sada odrzao i vodi 3-1.. zasto li sam i pomisljao da neki mladi igrac u istom ritmu moze odigrati ceo mec
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Jack ima 3-0 u trecem i sada treba samo drzati svoj servis.
              Genius, outrageous, the best ever! RF!

              Comment


              • Ima i 4-2, neke probleme zbog cega je bila i duza pauza.. a sada i pljusak
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Dzek je uspeo da dodje do pobede i on je sesti U20 igrac koji je ove sezone zabelezio bar dve pobede na ATP turnirima. Harison i Tomic imaju znatno vise, a na dve su Dakvort, Kudla, Pavic i sada Dzek





                  Brajan Bejker je porazen, u mecu koji je zbog kise zavrsen u 1:21 izjutra. Zil Muler dosao je do 100. pobede u karijeri a Stiv Dzonson do prve. On je imao tu srecu da mu padne Doland Jang, koji sada ima vec ozbiljnih 14 vezanih poraza na ATP turnirima


                  I danas u Atlanti ima zanimljivih meceva, pre svih Harison vs Blejk http://www.atpworldtour.com/scores/s...2&eventid=6116

                  Gstad http://www.atpworldtour.com/scores/s...12&eventid=314 Laksonen ni danas nece igrati svoj prvi ATP mec, ocigledno ga ''cuvaju'' za sutra. Benetoa i Dimitrova bi valjalo pogledati
                  Last edited by ClayWarrior; 17-07-12, 14:16.
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Lopez spasio 2 MP i izvukao TB i to obe na odlican 2. servis a Brown sada spasava 2 BP , break 3-5

                    edit : lud 2. set izmedju Browna i Stakhovskog , Brown poveo 4-1 i imao 40-A da zavrsi posao ali Stahovski izvukao gem i napravio break i dosao na 4-4 ali Brown uzima svoj gem uz manje probleme i pravi break za 1-1 u setovima

                    edit 2 : koji idiot od sudije , sram ga i stid bilo , tacno bih mu zabranio da vise ikada sudi bilo koji teniski mec makar i deci od 10 godina , ovo sto je uradio je bilo sramotno , na 4-4 i 40-15 na Brownov servis liniski sudi out , Brown bio na loptici i samo je ono bzvz udari kad je rekao sudija out i naravno ovaj sidje gospn. sa stolice i nadje dobar trag i to umesto da ponovi poen (Stahovski naravno cekao ponavljanje) majstor dodeli Stahovskom poen i Brown ispizdi totalno i napravi 3 vezane greske i baci reket sudiji pod stolicu , dobije opomenu , kacio se sa njim celu pauzu , publika cela stala na Brownovu stranu i posle pauze majstor pravi break sa 0 i sada na 5-5 ima 30-0 , uglavnom publika vice dustin,dustin
                    Last edited by Mr.M; 17-07-12, 14:26.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Brown def Stakhovsky - 3:6 , 6:4 , 7:6(8)


                      Auuu kakav mec Definitivno najzanimljiviji Brownov koji sam ja gledao ove godine , bilo je svega , na pocetku do 3-3 je bilo rutinski , oba su drzali svoje servise , na 4-3 Brown igra dosta glup gem da tako kazem , sam ga gubi tj Stahovski pravi break i zavrsava set sa 6:3.
                      Drugi set nisam bio u mogucnosti da gledam s obzirom da je stream crko sve do 4:1 u 2.setu , tad je proradio , na 4:1 Brown ima 40-A i sansu da povede sa 5:1 i zavrsi posao ali masi FH paralelu , da je usla bio bi break i Stahovski se vraca , na 4:2 Brown ima 40:30 ali gubi gem , Stahovski lagano uzima svoj kao i Brown naredni i sa 5:4 se ide na odmor. Na 5:4 Brown igra maestralno , dolazi do 15:40 , prvu Ukrajinac spasava asem ali onda odlican poen i zavrsetak za set.
                      Treci set , sam po sebi dosta zanimljiv , Stahovski u prvom gemu odmah pravi break ali ga Brown odmah vraca i do 4:4 oba tenisera su pa uz malo problema drzali svoj servis , na 4:4 i 15-40 jako smesna odluka koju sam spomenuo u postu iznad , da se ne ponavljam 2 puta , Brown maestralno vraca break sa 0 , na 5:5 osvaja svoj gem lagano ali i Stahovski svoj i ide se u TB , u TB je tek bilo neizvesno , 3:3 pa 5:5 , 6:5 za Stahovskog ali maestralna 2 prva servisa , posle prvog je na mrezu izasao i zavrsio ,posle drugog nije bilo potrebe i poveo je sa 7:6 Brown , na mec loptu se igra jedan duzi poen , inicijativu imao Brown ali Sergiy dobija poen odlicnim drop shotom i perfektan servis tj as ga dovodi na 8:7 i novu mec loptu , Brown ponovo servira as pa servis viner i dolazi do nove mec lopte , Stahovskijev drugi servis nesto slabiji i nakon 2 jaka FH-a koja je vratio Sergiy , treci je bio koban za Ukrajinca.
                      Bravo majstore na stabilnosti posle smesne odluke
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ernest dobio prvi set protiv Volandrija u drugom je 4-4.Poceo je i Grisha svoj mec protiv Zilijena
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • U Atlanti ce i danas biti problema sa kisom, mozda i vecih nego juce. Rajana i Dzejmsa svakako necu moci da gledam, ko zna kad ce poceti

                          Ako sve bude po planu, ovo je raspored za sutra http://www.atpworldtour.com/scores/s...2&eventid=6116 videcemo koliko Rodik moze a bilo bi dobro i da gledamo Berankisa i Nisikorija

                          U Gstadu 5 meceva u singlu sutra http://www.atpworldtour.com/scores/s...12&eventid=314 tri veoma zanimljiva duela i prvi mec na ATP turnirima za Henrija Laksonena, koji je negde krajem januara prestao da igra za svoju Finsku i postao Svajcarac
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Brown se zabavlja igrajuci mini-tenis sa decom za vreme slobodnog dana
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • James dobio Ryana
                              Bas sam priijatno iznenadjen
                              sigpic

                              Comment


                              • Кол удара једноручним бекендом лепо када је лопта нижа, али када му да балон то је мало теже...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X