Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Janko se zeza sa Jukijem,a ovaj izgleda ko da ima 40 a ne 20 godina.

    Steta ce biti ako Seppi ne iskoristi ove sanse,a sve su prilike da nece jer Federer ima 0-30,strasne komplekse mu je nabio tako da italijan od kad je poveo sa 5-1 i od kad mu je u glavu doslo da moze uzeti set protiv Rogera igra katastrofalno
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Janko je podigao igru za stepenicu više, nisu to samo udarci, mnogo brže se vraća u neutralni položaj nego ranije.

      Goaterer baš i ne briljira koliko ga hvalite na ovom turniru, daleko je to od prave forme, ali ima još oko 20 dana do odlučujućih borbi na AO, uspjeće Seppi sve da prokocka.

      Comment


      • Glasic u glavi je u ovom gemu Seppiju konstantno saputao.NIKAD mu nisi uzeo set,NIKAD.
        Nikad i nece!

        Janko izgleda mocno,ipak mu je ovo prvi mec u sezoni.Sa ovakvom igrom ostace on dugo u TOP 10
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Glasic u glavi je u ovom gemu Seppiju konstantno saputao.NIKAD mu nisi uzeo set,NIKAD.
          Nikad i nece!


          Janko izgleda mocno,ipak mu je ovo prvi mec u sezoni.Sa ovakvom igrom ostace on dugo u TOP 10

          Taj rad.

          Comment


          • Hoce li se taj glasic ponovo pojaviti?

            Nece.Uze set Seppi,opet Roger slab,ne znam sta se sa njim desava,zasto ovako nekonstantna igra
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • idemooooo sepiii. sad fed uzme set 6:1 i moj hendikep prosao
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Lik koji pravi nevidjene gluposti onda nadje neke prosto genijalne poteze.Ipak dolazi do seta,kako je samo riternirao.Jedna muva je ubijena,ostaje mu jos jedna

                Noto i u 2012. imam taj touch
                sigpic

                Comment


                • O ne,zar ne bi bilo sve lakse i brze da je uzeo set kod 6-1?!

                  Hajde Feddy,zavrsavaj ovo brzo ili pobjedi brzo ili se izgrijesi

                  Comment


                  • Odličan slajs kojim je izbacio Goaterera iz terena, i nakon toga BH dijagonala su ga doveli do seta, ali dalje neće, već mu se vrti u glavi kako bi mogao dobiti, e moj Seppi.

                    Comment


                    • ne znam zasto fed ne zove vise na mrezu sepija, pokusa sa nekim dropsotom...ocigledno da odgovara ova igra sa osnovne linije sepiju
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Janko je ocitao lekciju mladom Yukiju.Nije Yuki lose igrao ali protiv ovakvog Janka su ova 4 gema puna kapa.Sa ovakvom igrom je definitivno prvi favorit za titulu.Strahovita partija!
                        sigpic

                        Comment


                        • Posto je bila rasprava o navijacima/simpatizerima,komentator na ES kaze ako ste pravi FAN Rogera morate imati ves RF Zanimljivo!

                          Comment


                          • Ne mogu gledati tenis, ali citam Vladanove komentare, pa i ne moram, znam unaprijed sta ce se desavati...
                            Samo, Vladane, nije ti trebalo ovo spominjanje Janka kao favorita za titulu...

                            Comment


                            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                              Posto je bila rasprava o navijacima/simpatizerima,komentator na ES kaze ako ste pravi FAN Rogera morate imati ves RF Zanimljivo!
                              Apsolutno se slazem
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment

                              Working...
                              X