Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je sinko moj u prvih 20.. doci ce valjda i do Top 10 jednom, malo je klovnova tamo bilo
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Idu u treci set i ovo stvarno nije izdanje koje bi me brinulo
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Kad su poceli igrati na ovom centralnom terenu CW
        Dobra stvar, bilo bi odlicno kad bi se recimo i na Wimbledonu centralni teren uspio sacuvati barem za drugu sedmicu

        Comment


        • Cini mi se od danas, vidis da su tereni maksimalno fleksibilni i da mogu da ih okrecu kako im volja

          Lejton ga ipak lomi
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Lejtonu je ovo jedna od poslednjih sansi za ATP titulu (voleo bih da se varam), za osmi ATP trofej na travi cime u Open eri mogu da se pohvale samo 4 velikana, Konors, Mekinro, Sampras i Federer. Takodje, sa ove 4 pobede ostavio je velikane iz svoje zemlje, Rouca i Rozvela, iza sebe po broju dobijenih ATP meceva na travi u Open eri. Sto se tice trajanja, dovoljno je reci da igra ATP finale 14 i po godina posle prvog

            A sada na jedan od najvaznijih meceva za mene u 2012.
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • POcetkom oktobra 2008. Huan Martin Del Potro igrao je finale Tokija, poslednje na ATP turniru za nekog U20 igraca.. izmedju te i ove nedelje odigran je 241 ATP turnir, bez tinejdzera ili U20 igraca u borbi za trofej

              Kompletne 2009., 2010. i 2011. su bile susne, a cini mi se da samo Rajan do kraja ove sezone to moze da promeni (tek bi se niz nastavio ko zna do koje godine ako on ne uspe), posto je Tomic neozbiljan a ostali nemaju kvalitet i nisu dovoljno dobri

              Zato bi valjalo da Harison da svojih 110% i pobedi Dzona.. pa da vidimo sta cemo sa Lejtonom sutra
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Rajan je uspeo da vrati mini brejk zaostatka ali Izner bekhend vinerom dolazi do drugog, i to je sve sto mu je trebalo uz ovakve servise. Rajan nije morao dati set duplom servis greskom ali dobro, idemo u drugi
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Pravi Isner brejk. Ne preostaje ni meni ni tebi ništa drugo nego da sutra navijamo za Leytona.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Ne vredi, opet ne moze da zadrzi fokus nakon izgubljenog tesnog seta a Dzon je bas danas nasao da reseta iz prvog. Ovo je gotovo

                    Bilo bi lepo da Lejton dodje i do osmog trofeja na travi, u principu mi je svejedno nakon jos jednog razocarenja
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Otkud to da je Janko i u Gstadu(i u Hamburgu bi isto bio 1.nosilac)?Inace, njegova 1/4 je smesna.Svi kvalifikanti, 2 igraca sa WC i Giraldo.
                      WC je dobio Tomic, a SE Jan Hajek.
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Gstad http://www.atpworldtour.com/posting/2012/314/mds.pdf

                        Atlanta http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6116/mds.pdf

                        Atlanta mi se mnogo vise svidja, trebalo bi biti dobrih meceva. Odmah na startu Rajan protiv Blejka
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Moguce 2.kolo Brown vs Tipsarevic
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Idemo Mardy da uzmemo opet US seriju

                            Gledacu danas finale vala, dajem prednost Monacu
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo sanse za Younga da konacno dobije neki mec...
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Almagro jednostavno ne moze protiv ovog coveka, makar igrali 30 puta
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X