Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo legendo, samo jos 1 gem

    Comment


    • Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      Kakva legenda
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Has kralju! Svaka cast, bas mi je drago!

        Comment


        • Svaka cast Kad se samo setim koliko sam se nervirao u mecevima protiv Novaka,uh nezgodan je Haas nema sta!
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Sjajni Has. Svaka mu cast. Bravo !!!!!!!!
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Bravo za Haasa. Stvarno ga je i zaslužio.

              Comment


              • Bravo Tommy legendo. Kakva je to ljudina, vrati se nakon svega što je prošao i u 34-oj godini života uzme titulu pobijedivši u finalu Rogera Federera, izgubivši samo 1 set na turniru. Čestitke.

                Onaj poen kojim je Tommy brejknuo Rogera je bio fantastičan, kao i čitav meč uostalom. Bravo momci.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Igraci koji su u poslednjih 30 godina osvajali ATP titulu posle 34. rodjendana :

                  1982 Bahia / Jaime Fillol Sr.
                  1988 Washington / Jimmy Connors
                  1988 Toulouse / Jimmy Connors
                  1989 Toulouse / Jimmy Connors
                  1989 Tel Aviv / Jimmy Connors
                  2004 Cincinnati / Andre Agassi
                  2005 Los Angeles / Andre Agassi
                  2007 Newport / Fabrice Santoro
                  2008 Newport / Fabrice Santoro
                  2012 Halle / Tommy Haas
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Uopste mi nije zao sto je Has pobedio, cak sta vise mi je drago! Odigrao bolje, zasluzio i drago mi da ovako mator pored svih problema je osvojio turnir.


                    Posebno sto mi se svidelo je ono prijateljsko cestitanje na kraju, ili mozda cestitanje gde se vide da cene jedan drugog, lepo videti to.

                    EDIT: I da dodam, super mec, lep tenis, matorci osvezili tenis. ;)

                    Comment


                    • Svaka cast Hasu, bio je bolji i zasluzeno pobedio

                      Fed je bio bolji samo na pocetku i onda je iz nekog razloga stao, a Has je isuvise dobar i iskusan igrac da to ne bi iskoristio.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Svaka cast Haasu!! Jako mi je drago da je osvojio turnir!
                        Poslije svih problema u karijeri, ovakav rezultat u njegovim godina je lijepa nagrada za sve silne povratke koje je imao!

                        Comment


                        • Cestitke Hasu,veliki je borac i igrac prije svega.Eh kad bi se ovi mladi igraci bar malo ugledali na njega dobro bi bilo.Pocelo i u Kvinsu finale,nadam se da majstor uzima prvu titulu na travi zasluzio je

                          Comment


                          • Све симпатије за Хаса... ма да Феки то шмекерски пустио...


                            * * ATP World Tour 250

                            Gerry Weber Open
                            Halle , Germany
                            11.-17.06. 2012.г.
                            Prize Money: € 663,750




                            *Final:

                            {VC} T Haas defe (2) R Federer 76(5) 64

                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Bravo za Hasa bas mi je drago sto je osvojio ovaj turnir
                                Finale u Londonu bi trebao da bude dobar mec i vrijeme je da Marin uzme titulu, da se vrati u staru formu

                                Comment

                                Working...
                                X