Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma provalio si me brate,da ga pokida pa da kazes,razbio ga i caoo..al kad covek protiv Lacka ceka gresku..pa jbm ti zivot..jednom sam igrao na Rafu cistog keca protiv Mofilsa,neka smesna kvota bila..rek'o ne moze on Rafi nista i ko da je covek znao da sam odigrao na njega i izgubi..

    Comment


    • Pa evo Vule kada vec pitas i meni je Nadalov tenis dosadan za gledanje kao i Marejev i stvarno mislim da nece osvojiti Vimbldon ove godine osim ako ne bude imao u zrebu zemljake poput Granoljersa ,Ferera i Almagra....
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Ајде Додиг, заблистај!!!
        sigpic

        Comment


        • Ja pokusavam da shvatim sta je to toliko lepo u njegovoj igri al ne ide..prestacu da igram kladionicu i da gledam njegove meceve..to mi je najbolje..

          Comment


          • Браво Додиг.. поклони се лепоти!

            Last edited by Žika; 14-06-12, 17:02.
            sigpic

            Comment


            • Bravo Dodig!

              Odlicno je igrao.

              Comment


              • Kakav je to bio volejBas me uplasi ono proklizavanje...
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Odose proslogodisnji finalisti kao da ih nije ni bilo
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • E moj Tsonga...

                    A prekide se mec izmedju Lu-a i Tipse...

                    Mislim da ce ga Tipsa dobiti samo da se smiri i smanji broj gresaka .
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Congu bi poraz mogao mnogo vise da kosta jer je u toku meca slomio prst i sad je pitanje hoce li igrati na Vimbldonu
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Neozbiljan je Jo...bio je i jucer,ali u Bakeru nije imao dostojnog protivnika...
                        Jako brzo pristupa servisu...nema nikakvog balansa izmedju defanzive i ofanzive...cesto kasni na udarce...mogao bi ga Ivan i dobiti danas
                        bas mi je drago da je Ivan uspio dobiti mec...bas se borio...trcao,bacao po travi...svaka cast na pobjedi!!

                        Koji prst CW?

                        Comment


                        • E sad me vec mnogo pitas

                          Malic desne ruke
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Pa dobro...ruka ili noga

                            Steta stvarno ako propusti W...jedan covjek manje koji je mogao da ugrozi cetvorku...

                            A zrijeb u Londonu se bas otvorio...bit ce zanimljivo vidjeti ko ce do titule

                            Nego,moze li Kohly sutra do pobjede? Tesko da ce kad imati bolju priliku

                            Comment


                            • Ne, ozbiljno ti je odgovorio mali prst desne ruke ;) samo ne znam je li potvrdjeno da je slomljen bas..

                              Originally posted by Bonomo View Post
                              Mislim da ce ga Tipsa dobiti samo da se smiri i smanji broj gresaka .
                              Valjalo bi tako.

                              Comment


                              • Dimitrov je opasan! Ima odličnu tehniku. Sviđa mi se njegov stil. Pravi Federerovski.

                                Comment

                                Working...
                                X