Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet Ziko,ne moze covjek pobjeci od njega nikako

    A Anderson nista specijalno do sada nije pokazao,tako da Grigor sigurno moze dalje...cak ce mu biti dosta lakse i reternirati,jer Kevin ne igra S&V

    Dodig promasio lagani volej za 5-0 u TBu...valjda ga to nece kostati prvog seta...nece...bravo Ivane!! Zasluzen prvi set!
    Last edited by shminka; 14-06-12, 15:31.

    Comment


    • Da li stvarno mislite da ce doci do susreta Feda i Nadala? Sumnjam, ne zele se oni sresti pre Vimbldona...
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Meni se cinilo prosle godine da je Novak bukvalno namerno gubio meceve..ee,Novak da izgubi od Nisikorija u Bazelu,kasnije u Londonu,mogao je lagano da prodje grupe..i oba puta bi isao na Federera..al vise mu odgovara da izgubi od Nisikorija ili Tipsarevica nego od Federera..

        Comment


        • Siguran sam da ni jedan od njih ne bi imao nista protiv...pogotovo Federer,koji uvijek odlicno igra u Njemackoj...
          Ali Rafini rezultati prethodnih godina u ovoj sedmici nam ne daju za pravo da nesto tako ocekujemo...
          Uz Raonica i Berdycha koji se svakako nece predati...jako tesko!

          Comment


          • Додиг и Лацко немају милости, а ни респекта према ривалима....
            sigpic

            Comment


            • Jako mi se svidja ova cehoslovacka skola tenisa ciji je Lacko predstavnik,ona je doduse gotovo istovjetna sa ruskom al eto dala je dosta odlicnih igraca.Bas mi je zao sto nisam ispratio bar djelove karijera Lendla,Mecira,Kucere...Hrbatija sam gledao dosta al on je tada vec bio u poznim igrackim godinama.Goran Ivanisevic je jako pozitivno pricao o ovoj skoli tenisa tokom turnira u Zagrebu koji je Lacko sjajno odigrao.

              Comment


              • A Nadal ove godine u Majamiju....predaja,sumnjivo Inace ja kada je Nadal u pitanju stvarno ne vidim bitnu razliku u njegovoj igri ovde ili na sljaci....nijanse
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Mada me uopste ne bi cudilo da su organizatori,koji su vec izletili bruku love da bismo ih gledali na turniru, spremili neki "simbolicni" bonus od po milion i jednom i drugom...ako budu igrali finale

                  Comment


                  • Ma sigurno im je dao brdo kesa ovaj Veber...a da li ce to biti motivacija da ukrste koplja pred Vimbldon pitanje je. Zele oni taj naboj ostaviti za Engleze...garant..
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • Nadal samo isprobava podlogu, dobit ce njega Berdych sutra.
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • Na Berdycha ide u SF...sutra Filip...moglo bi u tu biti svega

                        A Dodig ovo mara zavrsiti u 2 TBa...tesko ce do breaka

                        Comment


                        • Videcemo sta ovde zeli i Fed, moguce je da i on zeli isto, kazu da je doputovao bez porodice...i eto nama Hasa kao pobednika
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Опет ме овај Рафа паши!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ljudi moji,kako da cenis igraca koji se protiv Lacka brani? Pa ja ne znam da li samo ja smatram da treba da se ide po poen,a ne da se ceka greska?

                              Comment


                              • To mora da si odigrao vise gemova na kladionici , pa si dosao da ga pljujes , kao prosli put kad te oborio protiv Istomina ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X