Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece, slab je James. danas bas slabo protiv Dmitrija odigro

    Comment


    • Tsonga bi mogao ako nema Škota, ili Kukushkin

      Comment


      • Mada, ima logike Bernardova odluka kad se vidi koliki je zreb Halea, to jednostavno ne mogu da svarim.. uz malo srece nek udje u 1/4 pa cemo da vidimo

        Rodik ide na rekordnu petu titulu na Kvinsu, ili mozda Hjuit sa WC-om
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Sto da ne Tipsa Roddick ili mozda Feli
          Igra li crni Gasquet gdje...on je veliki majstor na travi...u svakom smislu

          Comment


          • Nisam ni video kolko je slab Kvins
            Mogao bi Karlo do titule ili veliki Muler

            Comment


            • Karlo vala nece jer ga izdaje jedina stvar koju je imao a Muler bi nakon za njegove standarde sjajne sezone na sljaci trebao jos bolje na travi. U principu, nek Golding i Brodi ostave dobar utisak a ostalo mi nije vazno
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Lisa-Marie Burrows ‏@TennisNewsViews
                Halle has also experienced some withdrawals with Fernando Verdasco, Kei Nishikori and Jurgen Melzer not playing this week.

                Lisa-Marie Burrows ‏@TennisNewsViews
                Del Potro, Wawrinka, Gasquet, Fish, Harrison, Falla & Young have all withdrawn from Queens before the tournament has started. Wow
                inace izasao je zreb za Hale:

                http://www.gerryweber-open.de/Ergebnisse/Singles-Draw

                ali kao da nije kompletan
                ali ono sto je sigurno to je da je Berdih kod Nadala u polovini, a Raonic kod Feda u QF i da u 1. kolu igraju Has i Tomic
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Katastrofa, da raspali Halle ima takve igrace, a Queens nista. A najgrdja moguca trava je u Halleu, ono bas odvratno izgleda.
                  Sto se Tomika tice valjda ce mu starac ocitati lekciju
                  Murray ako ne odustane morao bi do titule, da pomami Britance pred W
                  sigpic

                  Comment


                  • Da Bojana i ja gledam zreb i malo me zbunjuje, nemam pojma ko je Fedov protivnik u drugom kolu, kao ni Rafin.. Ok. Raonic, bolje ovde nego na Vimbldonu
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • Sta vam nije jasno, prazna mesta su za kvalifikante. valjda ce se Milos osvetiti pecneru za proslu godinu
                      a Beni ce da objasni neke stvari Viktoru ;)

                      Comment


                      • E kada vidim ovog Granoljersa ovde kao 6. nosioca dodje mi da puknem od smeha
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • evo ga i zreb za Kvins

                          http://www.atpworldtour.com/posting/2012/311/mds.pdf
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Uzasan zreb za Janka...Tursunov, Karlovic, pa Cilic...
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Slager 1.kolo Hallea , Brown vs Kohli , jedva cekam mec , bice odlicno , Brownu trava ubedljivo najbolje lezi i ako krene prvi servis moze biti svega , verujem u pobedu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ne prijavljujete da cemo gledati Hewitta sa Ivom...simbolicno

                                Comment

                                Working...
                                X