Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mardiju moze da svane jedino ako ti prestanes da navijas za njega
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja navijam za Michaela
      Kad ovako igra Russell je jedan od najboljih sljakasa na svijetu
      Salu na stranu Mardy nema sanse ovo da dobije,nije toliko ni problem sto ima Russell dva brejka prednosti koliko to sto je Fish nemocan,nema rjesenja
      sigpic

      Comment


      • CW razocaran sam sto ne gledas Ryana
        Valjda ce Igor malo podici nivo posto je precerao sa greskama.Ryan opet dovoljno strpljivo,jos jedan
        sigpic

        Comment


        • Sad gledam, probudio sam se

          Rajan mnogo bolji nego juce, a pomaze mu i protivnik.. jos jedan set i 1/4 je tu, Rasela sigurno moze dobiti i onda bi vec postalo ozbiljno
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Da neces cekat' prvi trening u 4h

            Mnogo bolji tenis u drugom setu,Igor proigrao.Ryan kad diktira igru dolazi do poena,a sjajan je i u defanzivi,odlicni kretanje.Mogao bi mec sa Russellom da bude odlican,da ne kazem trebao
            sigpic

            Comment


            • Daleko bilo, i ovo je sreca jer sam zaspao u 11

              Kunicin gresi na mrezi iz izgledne situacije, mogao je do brejk lopte u ovom sedmom gemu. Kako zna i ume treba ovo da zavrsi u dva seta, nisam ubedjen u mentalnu snagu niti jednog tinejdzera pa ni Rajana, fizicka sprema ovde nije problem

              Rajan propusta dve mini mec lopte u osmom gemu, nadam se da nece zaliti za njima
              Last edited by ClayWarrior; 13-04-12, 01:07.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Valjda ce zavrsiti u dva,treba da je salje na BH,u tim BH bitkama je mnogo bolji
                sigpic

                Comment


                • Bitno je da je konacno miran, lako je otisao na 5-4 i u desetom gemu brejkom zavrsio mec. Cetvrto ATP 1/4 za U20 igrace ove godine, prosle je prvo doslo u Kazablanki tako da je to lepa prednost. Problem je sto do kraja sezone u zadnjih 8 mozemo ocekivati samo Rajana i Bernarda, stanu li oni staje sve

                  Dzon je propustio set lopte u desetom gemu i izgubio prvi set u taj brejku. I dalje mislim da su i on i Rajan ''morali'' da dodju ovde, ako su vec zapoceli program igranja na sljaci od onih najmladjih nivoa, lepo je sto imaju uzore u svom trenutno najboljem i najperspektivnijem igracu, koji su bili na terenu jedan pored drugog
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • evo af izner servira za 1 : 1 u setovima

                    Comment


                    • Izjednacio,no nista mu nije sigurno,dize procenat ubacenog prvog to mu svakako olaksava zivot.Horacio odlican na brejk loptama
                      sigpic

                      Comment


                      • ovaj zebaljos uporan

                        Comment


                        • I to bi biilo to,ovaj brejk ce odraditi posao,samo jednu brejk sansu je imao Zeballos do sad.No lakse se bori sa tim ubitacnim FHima od Tsonge npr. namucio ga je propisno
                          sigpic

                          Comment


                          • Херисон има прилику за бодове...
                            Last edited by Žika; 13-04-12, 13:31.
                            sigpic

                            Comment


                            • Crni GGL nije znao sta ga je snaslo,mocni Igor,idemo na titulu

                              Pablo odlican,ma sta odlican strasan!Bice izuzetno opasan na sljaci i za najbolje
                              sigpic

                              Comment


                              • Tesko da ce Chardy da prodje pored Ramosa
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X