Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Troickog trenutno mogu da dobiju svi teniseri iz top 40 mogu da potpisem
    Evo gubi Trociki svoj servis 4-4 sramota mora ovaj Troicki da radi na psiholoskom planu ako oce nesto da uradi u tenisu al bojim se da je kasno za njega.

    Comment


    • Ovaj Nieminen je toliko glup igrac da je to strasno , 4 poena na mecu je odigrao odlicno i na ta 4 dobije kratku loptu i umesto ili drop shot da odigra ili lagano da zavrsi on nabija i sva 4 promasaja Dovoljno je Cilic iskusan da to koristi A Viktor i Darcis nastavljaju borbu , kao na sljaci da igraju , 12 breakova od 28 gemova 4-4 xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Evo sad i 5-4 za Darcisa.Bojim se da ce ovo Viktor izgubiti.Znao sam gubi Trocki svoj servis gem ujedno i mec iako je spasio 3 mec lopte cetvrtu nije sve cestitke Darcisu na zasluzenoj pobedi,a ti Troicki srami se.Evo sad gubi i Cilic od Nieminena u 3 setu sa 6-2 sve neka iznenadjenja u Deleraj Bicu
        Last edited by keza63s; 28-02-12, 20:08.

        Comment


        • Dobro je, Darsis je oslobodio zreb od napasti

          Trebace Marinu neko vreme da se vrati na dobar nivo posle pauze, u dvorani bi ga Jarko ubedljivije pobedio
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Uzasno mnogo loptica salje Izner iz forhenda u aut...ne znam zasto. Al zato i kad je u najmanjem problemu izvuce se servisom.
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Protiv Dzesija, koji deluje kao patuljak naspram njega, bolje mu i ne treba

              A ovaj auto dva metra od terena je prava atrkacija
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Jos malo pa ce ga i prebaciti servisom

                Asom zavrsava prvi set Izner, ajmo matori zavrsavaj ovo lagano
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Sta se desava sa Melcerom dobro je uzeo je brejk 2-2 u drugom sestu ajde preokreci i dobijaj to sa 2-1 u setovima

                  Comment


                  • Sreca pa imam sta da gledam umesto Iznera i Levina, mec je cista tragedija, sa sve dzinovskim taj brejkom. Par sati nakon najduzeg taj brejka u godini, dosao je jos duzi, 17-15 za Iznera

                    Izner je na kraju pobedio ali ovakvom igrom nece daleko, jos ako Melcer izgubi Bernard ce imati sanse da ostvari jos jedno 1/2, pa da mozda konacno vidimo tinejdzera u ATP finalu.. to naravno ne znaci da vec u sledecem mecu ne moze ispasti
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Boze sta sam ja upravo odgledao
                      Ocajan mec Iznera, ritern katastrofalan, forhend ocajan. Tesko da bi se danas zavrsio ovaj TB da na kraju nije mreza pomogla Johnu. Ako drasticno ne podigne nivo igre ispada od Tomica lagano
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • A ja sve cekam da zavrse, umal' se nisam upi**o

                        Dobro je, Smicek je odrzao servis protiv Melcera, iako Austrijanac sigurno nije spreman za dve dobre nedelje, i jos ima slomljen palac na desnoj nozi. Bernard bi stvarno mogao u 1/2

                        Tim je tek iz drugog pokusaja izbacio Melcera a i njegov naredni rival je na terenu.. Bernard se malo aktivirao po pitanju dubla na ova dva turnira, sto inace retko radi. Ovo mu je tek 20. dubl mec u karijeri na sva tri nivoa takmicenja i sigurno ce mu koristiti
                        Last edited by ClayWarrior; 28-02-12, 22:36.
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Rodik dobio Pecnera 46 64 61 , solidna partija Rodika , izgleda je odigrao najbolje kada je to bilo potrebno i pobedio.


                          Gledam sad zreb i ima zanimljivih meceva , Sviting je ocistio Janga i sigurno ce imati sta da trazi protiv Iznera ako ovoga ne krene , Izner se dosta namucio protiv Levajna u 1.kolu. Mislim da bi mogao biti zanimljiv mec. Smicek dobio Melcera , pa nije toliko veliko iznenadjenje ako uzmemo u obzir da Melcer ne moze spojiti 2 dobra turnira a sigurno je i umor odigrao svoje pa Jurgen nije uspio izvuci 3 set. Tomic lagano izasao na kraj protiv Hasa i ako ne bude iznenadjenja u 2 seta ce dobiti Smiceka.
                          Rodik ide na Istomina koji je u formi i ne bi bilo za mene veliko iznenadjenje da ga Istomin dobije , Rodik sasvim prosecan u zadnje 2 godine , nema nikakvih specificnih rezultat sem San Hozea prosle godine. U svakom slucaju mec u 3 seta je najrealnije ocekivati.
                          Malise ide na Andersona , po meni je Anderson dosta veci favorit i trebao bi dobiti u 2 seta iako kad Malisea krene moze biti svasta , ali kako vidim ova podloga je dosta sporija pa moze biti oduzimanja servisa.
                          Bogomolov igra protiv Matosevica koji je priredio senzaciju i dobio Karlovica , odlicno je Matosevic poceo sezonu i ne bi bilo iznenadjenje nakon ove pobede da dobije i Bogija koji ponekad znas bas ono potonuti.
                          Gulbis igra sa Darsisom , ima strasno dobar zreb i ako to ne iskoristi sada ne znam kada ce. Darsis dobio Troickog , nikakvo iznenadjenje kako Fiktor igra...
                          Po meni najzanimljiviji duel 2 kola je Kolsrajber i Dodig , Kolsrajber igra sasvim dobro , Dodig se namucio protiv Bahingera kojeg sam imao priliku gledati 3 puta prosle godine i stvarno mi nije jasno kako je Dodig izgubio set. Ako se ne potrudi Kolsrajber ce ga u 2 seta dotuci.
                          Za kraj Sela protiv Nieminena , trebao bi to Nieminen u 2 seta dobiti , ako ne onda u 3 ali pobeda ne bi smela doci u pitanje
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Po meni iznenadjenje Rodik prosao 1 kolo sta ce to biti dugo nije igrao 2 kolo nekog turnira bravo Rodik

                            Comment


                            • Meni je najvaznije da je Gulbis pobijedio i to bas ubjedljivo,znacice mu ovo.Sad protiv Darcisa,mnogo je bolji igrac ali ce morati strpljivo.
                              Bernard ne bi smio ovo da propusti.
                              Sto se tice Roddicka i meni je prilicno iznenadjenje sto je pobijedio,vjerovatno je uspio da izvuce masu gresaka od Philippa,ne treba mu mnogo
                              sigpic

                              Comment


                              • Matosevic i Gulbis su prv par 1/4, prekinuvsi crne serije u kojima se nalaze

                                Australijanac nije dobio ATP mec od leta i turnira u Vasingtonu a u februaru je neocekivano osvojio Celindzer i usao u 1/4 ATP turnira, po prvi put u karijeri. Gulbis je poslednji mec na ATP turniru dobio u Tokiju, zaredjavsi 6 poraza u prvim mecevima nakon toga. Njegov pad krenuo je nakon osvojenog turnira u Los Andjelesu pocetkom avgusta, nakon cega je dobio 4 meca na ATP turnirima pre Delrej Bica

                                Plasman u 1/2 za obojicu bi bio veliki kao kuca
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X