Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Rosso majstore.

    Washington mora nekog da dobije, neko mora Memphis da dobije, a i Houston bi mogao da iznenadi.
    sigpic

    Comment


    • Memphis
      Utah
      Atlanta

      @ 2.30

      Nije jos uplaceno , razmisljam.

      Comment


      • Jbt, u 20h sam se probudio. Milvoki u hendikepu i Juta su mi bili ziceri.
        sigpic

        Comment


        • Praticu veceras utakmice, pa sam pored sigurnijih tiketa odigrao i GSW 2&+P i Washington 1&-P kvota ukupno 25 .
          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

          Comment


          • Valjda prodje.

            Untitled.jpg
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Pa sto Dalas keca, kakav kiks
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Kakav danak neiskustva
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Kakav danak neiskustva
                  Jesi ti ista igrao?

                  Ajmo tiket na pregled
                  Last edited by Rossonero; 19-11-12, 23:59.

                  Comment


                  • Cime da igram
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Cime da igram
                      Zajebajes

                      Comment


                      • Ozbiljan sam , nisam stigao danas otici uplatiti a tesko da cu i sutra
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Tako je Denver, tako je bre!!!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • 20.11.2012.

                            Philadelphia - Toronto 1.45/3.10 Hendikep -5.5 - 1.85/1.85 Broj poena 182.5 - 1.85/1.85
                            New Orleans - New York 3.60/1.35 Hendikep +6.5 - 1.85/1.85 Broj poena 186.5 - 1.85/1.85
                            LA Lakers - Brooklyn 1.35/3.60 Hendikep -6.5 - 1.85/1.85 Broj poena 208.5 - 1.85/1.85
                            sigpic

                            Comment


                            • Moj tiket za veceras je za vece pare Fila h1 i Niksi h2. Trebalo bi da dodje, mada se malo plasim File
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Singlirati sva 3 underdoga, mora 1 da dodje bar.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X