Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toronto je i meni favorit, odlicna su domacinska ekipa, nemaju jos pobjedu, a igrali su odlicno u prve dvije utakmice. LAL 1 isto, samo zbog toga sto im je vrijeme da pobjede.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Portland i GS potencijalna iznenadjenja.
      leb ti jebem koji si ti car, sto nisam ovo sinoc video bio bih stotku bogatiji...

      Comment


      • Cekam jos NYK i Toronto , sjebe li me Toronto Mac
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Toronto je i meni favorit, odlicna su domacinska ekipa, nemaju jos pobjedu, a igrali su odlicno u prve dvije utakmice. LAL 1 isto, samo zbog toga sto im je vrijeme da pobjede.
          Od 11 do 15 razlike,Kobe manje poena.
          sigpic

          Comment


          • zna li iko na kojim sve online kladzama mogu da se igracu igraci? ...ja znam za betsafe i betsson al mi treba nesta bolje...

            Comment


            • Ne igra Dzos Smit za Atlantu. Moze to sa hendikepom ko se kladi online.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dejanmm View Post
                zna li iko na kojim sve online kladzama mogu da se igracu igraci? ...ja znam za betsafe i betsson al mi treba nesta bolje...
                Pinnacle i bet365
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • znam i za bet365, losi su za igrace, al ne mogu da skontam gde na pinaklu, kod njih mogu samo singlovi i to im je slaba ponuda...

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Znam i ja nesto u pm.



                    Danas Toronto za sve pare!
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • 4.11.2012.

                      Philadelphia - New York 1.50/2.85 Hendikep -4.5 - 1.85/1.85 Broj poena 185.5 - 1.85/1.85
                      Brooklyn - Minnesota 1.30/3.30 Hendikep -6.5 - 1.85/1.85 Broj poena 191.5 - 1.85/1.85
                      Miami - Phoenix 1.05/10.00 Hendikep -13.5 - 1.85/1.85 Broj poena 199.5 - 1.85/1.85
                      Memphis - Utah 1.45/3.10 Hendikep -5.5 - 1.85/1.85 Broj poena 196.5 - 1.85/1.85
                      Dallas - Portland 1.50/2.85 Hendikep -4.5 - 1.85/1.85 Broj poena 198.5 - 1.85/1.85
                      San Antonio - Indiana 1.30/3.85 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 196.5 - 1.85/1.85
                      Sacramento - Golden State 1.70/2.30 Hendikep -2.5 - 1.85/1.85 Broj poena 200.5 - 1.85/1.85
                      LA Clippers - Cleveland 1.20/5.50 Hendikep -10.5 - 1.85/1.85 Broj poena 199.5 - 1.85/1.85
                      sigpic

                      Comment


                      • Bruklin,
                        San Antonio,
                        Sakramento,
                        Memfis.

                        Mozda probati singl na Nikse ili Blejzerse?
                        Sada vidim da je na Pekovica granica 13, po meni opusteno bi mogao to da predje, kao i Lebron 26...
                        Last edited by Gologuzan; 05-11-12, 14:49.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Dobra kvota na Portland. Prva petorka izgleda dosta bolje od Dalasovih pet, ali klupa Dalasa izgleda odlicno u odnosu na Portlandovu, tako da se ne bih zaletio tu.
                          Mejo i Kolison su imali strasnu utakmicu protiv Bobketsa, ali sad ce imati tezi zadatak, posebno Mejo koji igra protiv Metjuza koji je igrao strasnu odbranu u prve tri utakmice. Kolison je dobar defanzivac, ali Lilard ofanzivno moze mnogo da uradi. Lilard je malo losiji defanzivac, pa bi Kolison mogao i ponoviti utakmicu protiv Bobketsa. Na trojci je vjerovatno duel koji odlucuje utakmicu, Merion protiv Batum. Batum je odigrao protiv Lejkersa savrsenu utakmicu, protiv OKC-a nije bio svoj i zato je onolika razlika bila. Protiv Hjustona u prvo poluvrijeme potpuno izgubljen i nije mogao naci ritam, a drugo poluvrijeme ih je ostakatio na obije strane terena. Ako Merion limitira Batuma na mali broj poena, tu Dalas moze imati sansu. Portland nema na klupu nijednog igraca koji ofanzivno moze da pomogne i ako stane neki od Portlandovih prvotimaca, Dalas ce imati sansu.
                          Na 4 i 5 je Portland u velikoj prednosti jer Dalas nema neke skakace, ako Portland ne dozvoli veliki broj ofanzivnih skokova, Dalas ce imati male sanse za pobjedu i trebalo bi dosta toga da im se poklopi da dobiju ovo.
                          Klupa je stvarno raspad Portlandu i prvih pet ce kao i prve tri utakmice da igraju mnogo minuta i proliju dosta znoja kako bi Portland nastavio sa pobjedama.
                          Dirk je veliki minus, ali svi Dalasovi igraci znaju to i sigurno ce igrati iznad svojih mogucnosti.
                          Ali isto mislim da Portland ima prednost zbog skoka i odbrane i da ce dobiti ovo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odigrao sam na Toronto,kvota je bila 6 kada sam odigrao,a sada su smanjili na 3.85

                            Comment


                            • Ne verujem da ce OKC izgubiti veceras.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Nesto ne stima kod njih,ako RW bude igrao kao sto se ocekuje onda Toronto ima sanse...

                                Comment

                                Working...
                                X