Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Reise

    Pa koga cu drugog ?

    Nazad na temu. Meni Portland H2 deluje primamljivo. OKC izgubio sinoc u gostima, nisu bili sjajni i sto je najvaznije igrali su na malo poena. Portland dobio Lakers-e u prosloj, veliki boost na mentalnom planu. Jedino se bojim za domacu publiku, da se nisu previse uzeleli kosarke pa da uplase Blazers-e.
    Dalje. Minny - Sacramento. Minnesota rovita, igraju bez Love-a i Rubio-a. Kings-i se dobro drzali protiv Chicago-a, tako da bi mogao eventualno neki alternativni H2 od +7/8.
    sigpic

    Comment


    • pozdrav ljudi
      evo kao prvo posto vidim da je neko trazio, evo sajt za pracenje povreda, azurira se redovno tako da je izuzetno precizan http://www.cbssports.com/nba/injuries

      sada, parovi za veceras, bice zanimljivih utakmica ali dosta je nezahvalno za kladjenje u ovim uvodnim kolima dok se timovi ne uigraju, mada treba koristiti ovo dok su kvote pristojne... po meni pravi ziceri jedino Boston, Miami i OKC sve ostalo je za razmisljanje...
      Pacersi bi trebalo i bez Grangera da dobiju Sarlot
      Denver, ukoliko Galinari zaigra ne bi smeo da ima problema sa slabim Orlandom
      Atlanta-Houston ... hmmm bas za razmisljanje, Harden odlican na debiju, da li ce tako nastaviti... moze svasta da bude
      Boston zicer kao sto rekoh
      Chicago neubedljiv bez Rose-a, mogao bi Cleveland mozda da ih iznenadi, najpre bi igrao under
      Minesota bez Rubia i Love-a, roviti Pekovic, Roy i Ridnour... mogao bi Sacramento da ih iznenadi, H2 mozda najbolji izbor
      NO-Utah, slicno kao Hawks-Rockets, sve je moguce, NO bez Gordona
      Knicks bez Amarea, Shumperta, Davisa, roviti Brewer, Camby, Chandler, J.R.... mislim da ce ih Miami zgaziti cak i bez LBJ ako odluci da ga odmori jer je lakse povredjen
      OKC lagana pobeda
      Phoenix-Detroit, 1 ili under mada najbolje nista
      GS-Memphis ? totalna misterija
      Lakers-Clippers, mozda 2 probati, Nash verovatno ne igra
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Za mene Charlotte kec ko kuca.
        na osnovu cega
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Jebem ti NBA kad navijam da Galinari ne ubaci bacanje da izadjem na under
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            na osnovu cega
            Nadam se da je sad malo jasnije.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • 3.11.2012.

              Indiana - Sacramento 1.25/3.95 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 191.5 - 1.85/1.85
              Washington - Boston 3.10/1.45 Hendikep +5.5 - 1.85/1.85 Broj poena 190.5 - 1.85/1.85
              Brooklyn - Toronto 1.45/3.10 Hendikep -5.5 - 1.85/1.85 Broj poena 193.5 - 1.85/1.85
              Miami - Denver 1.25/3.95 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 202.5 - 1.85/1.85
              Chicago - New Orleans 1.25/3.95 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 184.5 - 1.85/1.85
              Houston - Portland 1.45/3.10 Hendikep -5.5 - 1.85/1.85 Broj poena 203.5 - 1.85/1.85
              Dallas - Charlotte 1.25/4.40 Hendikep -9.5 - 1.85/1.85 Broj poena 187.5 - 1.85/1.85
              Milwaukee - Cleveland 1.40/3.30 Hendikep -6.5 - 1.85/1.85 Broj poena 197.5 - 1.85/1.85
              San Antonio - Utah 1.35/3.60 Hendikep -7.5 - 1.85/1.85 Broj poena 197.5 - 1.85/1.85
              LA Clippers - Golden State 1.25/3.95 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 197.5 - 1.85/1.85

              Ne znam za vas, ali meni bi prijalo da malo pauziram sa kladjenjem na NBA.
              sigpic

              Comment


              • singl boston u gostima. ;)

                Comment


                • BGM nije losa kvota , ako mi prodje koji tiket danas mogao bi igrati Boston,Indianu,Bruklin,Majami H1,Dalas,LAC
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Portland i GS potencijalna iznenadjenja.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Miami - Denver under ? Cini mi se da je granica od 202.5 prevelika.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moze lagano under , Denver nece 85 prebaciti
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by RRondo9 View Post
                          Miami - Denver under ? Cini mi se da je granica od 202.5 prevelika.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sinoc nafatam Mambu da mi nadje parove za NBA, posto vidim ostaje budan po vascijelu noc xD
                            I posla Wada manje,Al Jefers. manje,Milvoki,Boston,Portland H2,La Klipers-Golden manje koseva,Chikago-Nju Orlans manje i prodje sve naravno,samo sto sitno ulozi, jer sam ga testirao prvi dan.
                            Znaci neka Mamba odvori kolumnu ovdje ili na FB i naplacuje, napravicu finansisku konstrukciju tog posla uz mali procenat naravno xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Portland i GS potencijalna iznenadjenja.
                              Znam i ja nesto u pm.



                              Danas Toronto za sve pare!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Znam i ja nesto u pm.



                                Danas Toronto za sve pare!
                                Za razliku od prosle sezone.

                                4.11.2012.

                                New York - Philadelphia 1.50/2.85 Hendikep -4.5 - 1.85/1.85 Broj poena 187.5 - 1.85/1.85
                                Orlando - Phoenix 1.70/2.30 Hendikep -2.5 - 1.85/1.85 Broj poena 192.5 - 1.85/1.85
                                Toronto - Minnesota 1.60/2.50 Hendikep -3.5 - 1.85/1.85 Broj poena 187.5 - 1.85/1.85
                                Oklahoma - Atlanta 1.25/4.40 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 198.5 - 1.85/1.85
                                LA Lakers - Detroit 1.25/4.40 Hendikep -8.5 - 1.85/1.85 Broj poena 190.5 - 1.85/1.85

                                Ne predvidjam nista.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X