Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj plan bese Boston, mi u doh-u i LA H1.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Za mene je LaL bas nesiguran over.

      Comment


      • Boston under 84.5.
        Iako ce madafaka imati (skoro) triple-double, u napadu smo bez Ronda dosta losi, plus ni u prvoj tekmi nismo dali toliko poena, tako da ne verujem da cemo dati veceras.
        sigpic

        Comment


        • drugarovi el ima neko otvoren nalog u atlatniku za online kladjenje, missim da sam cuo da i tamo ima to od nedavno valjda..
          pa ako neko ima da je to odradio, da podeli iskustva sa nama

          Comment


          • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-3762630-977

            Uleti

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              jebote koja je to stoka u mozzartu.. ti uplatio u 19h pa ti kvotu na psg ostavili od 1,7... ja na online-u jos oko 10h odigram na psg, pise 1,7 i onda kad treba potvrda uplate, kao promena kvote na 1,55, a na sajtu i dalje ceo dan stoji 1,7

              Comment


              • kaj velite za phily-bulls? i el mogu fejkersi do pobede, nesto mi fina kvota

                Comment


                • Chicago bh2

                  Comment


                  • ocekivo sam vecu kvotu na bullse, ovako ne znam dal da ih igram...
                    a fakersi?

                    Comment


                    • Ja stavio doh1

                      Comment


                      • Dzonson (4,5 asistencije)
                        Rondo (11,5 asistencija)
                        Dzonson (19,5 poena)
                        Tig (13,5 poena)
                        Garnet (16,5 poena)
                        Pirs (20,5 poena)
                        Rondo (13,5 poena)
                        Tig (5,5 skokova)
                        Garnet (10,5 skokova)
                        Boston-Atlanta (+8,5)

                        Sta je od ovoga najsigurnije odigrati (min 4 para) ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • rikno mi sinoc net oko 18h, tek mi malopre proradio, tako da sam ustedeo hiljadu novaca, posto bi sigurno igrao na fejkerse

                          Comment


                          • Ja prosao Ronda vise , Garneta vise skokova , Tiga i Dzonsona vise poena , a na drugom me skine samo Noa , trebao vise od 12 on ostao na granici
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Odigram ATL under 83.5, dodje 84
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by RRondo9 View Post
                                Odigram ATL under 83.5, dodje 84
                                pa bilo je 80 nakon regularnog dela... djes to igro, kad gledaju i nakon produzetka?

                                Comment

                                Working...
                                X