Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocete to u ćorku?

    Dule je najvecem belaju.
    Last edited by Black Mamba 24; 11-02-12, 21:48.
    sigpic

    Comment


    • Otkad je ovo Karteru?

      Comment


      • Indiana - Denver 1 & manje
        Dalas - Portland H1
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Otkad je ovo Karteru?
          pa pise jbm li ga pre 3 meseca je donesana odluka a sad u najskorije vreme ce poceti i da se sprovoi, tako da povlacite pare na vreme

          Comment


          • Haha, gledaj stvarno pise 10.02.2012. Oni na spisak stavili sve zive online kladionice.

            Comment


            • jujuju kakav bedak. ja sam cuo to jos pre da su pominjali, jer ne mogu da oporezuju pa im krivo. Ali s obzirom da ne mogu da zabrane MONEYBOOKERS, a ja vecinu uplata radim preko njih, nije toliko strasno..msm tako ne mogu da prate tok novca...jedino ako zabrane pristup sajtovima uopste, e onda smo ga ugasili !!!

              Comment


              • Originally posted by dejanmm View Post
                jujuju kakav bedak. ja sam cuo to jos pre da su pominjali,1. jer ne mogu da oporezuju pa im krivo. Ali s obzirom da ne mogu da zabrane MONEYBOOKERS, a ja vecinu uplata radim preko njih, nije toliko strasno..msm tako ne mogu da prate tok novca...2.jedino ako zabrane pristup sajtovima uopste, e onda smo ga ugasili !!!
                1. yap, taj rad...
                2. pa to i oce, da provejderi onemoguce nama pristup tim sajtovima...

                Comment


                • A onda cemo zamoliti nase drugare anonimuse da vide sta tu moze da se obavi

                  Comment


                  • povlacite pare iz stranih kladza ako imate!
                    vec koliko od sutra moglo bi da dodje do blokada
                    http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/3...t-kladionicama

                    Comment


                    • Procitaj tekst, vidis da nema teorije da sve kontrolisu, mogu da nam ga duvaju sve u 16!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Procitaj tekst, vidis da nema teorije da sve kontrolisu, mogu da nam ga duvaju sve u 16!
                        ja samo citam naslove
                        misim ja to zbog vas, posto ja i onako nemam nalog na tim stranjskim kladzama;)

                        Comment


                        • kakvo bre povlacenje...ja cu da se pozurim da uplatim dok mogu, za isplatu je lako, tu mi ne mogu nista. jedini problem moze nastati ako bas kladionice zabrane pristup korisnicima iz Srbije, sto moze da se desi jer oni postuju te zabrane, ne moze recimo ni iz hrvatske...a ni USA..ako se to desi, onda se selim!!!!

                          Comment


                          • ja razmisljam da sacekam ovog vulovica na ulici jebem li mu mamicu, ovo mi je gore nego kad mi tiket padne.
                            http://www.kuvajsam.com

                            Comment


                            • Kakvi retardi, ne mogu da verujem.

                              Comment


                              • http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/3...lanja-samo-sud

                                Comment

                                Working...
                                X