Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodace nas Oklahoma, malo i oni posustaju u zadnje vreme. Sinoc jedva Memphis kuci, sad gube 10 od Manu-less Spurs-a...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-6819952-952


      Ajde KD ajde zapni!

      Comment


      • Jebem ti Dalase mater u picku.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Mene prvi par sjebao,Indijana-Orlando h1 dosla 2

          Comment


          • Ja pogodio Minesotu i Klivlend i obori me Vasington H1 , nije mi jasno sto sam to stavio
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Je li ima neko predloge za veceras , sve gore od goreg mecevi
              Kolike su sanse da Orlando dobije Clipperse ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ja sam Kliperse stavio na svaki moguci i nemoguci tiket.
                sigpic

                Comment


                • A Blazersi?Mogu li da tuku OKC?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Ja sam sad nesto gledao i nekako mi nije lose da recimo odigram Memfis,NYK,Denver manje od 106 poena,LAL
                    Kvota izadje oko 10 , na nekih 5-6 evrica nije ni los tiket ,vise mi se isplati nego da bubacim da zicere veci ulog pa padnem
                    Nego sta mislis moze li Toronto dobiti Washington u gostima , postavlja se pitanje , koga ce dobiti Wizardsi ako nece Raptorse ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      A Blazersi?Mogu li da tuku OKC?
                      Uh brate, ni sam ne znas kako je ovaj mec tezak za kladionicare.
                      Blejzersi imaju 11-1 rekord kod kuce i zadnjih 5 meceva su dobili sa dvocifrenom razlikom. Batum se vratio od povrede, ali ne znam oce li sigurno igrati ovaj mec jer nije 100% spreman, jebe ga koljeno, ne moze da prodire i losije igra odbranu, a vazan je sraf za Blejzerse.
                      Takodje je i Lamarkus imao udes prije meca sa Denverom, ali nije nista ozbiljno s obzirom da ih ubio. I Felton je upitan.
                      OKC sigurno ima bolji tim, ali su oni vec jednom izgubili od Portlanda i to kod kuce kad su igrali. Mislim da im Portland ne lezi kao tim zato imaju komletan sastav kao i oni, ali ove povrede mogu da dokusure Portland.
                      Nepredvidiv mec brate.

                      @Miko Ja mislim da tu Toronto moze do pobjede, i dalje mislim da je Vosington najlosiji tim. Popravili su se malo u posljednje vrijeme, al losi su mnogo.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja nekako kontam da Vasington nema sanse da ovo dobije tj ima sanse naravno ali mnogo manje , nekako mi Toronto deluje kao jaci tim , samo igrali Bargnani i koliko je dugo povredjen msm koliko ce jos biti odsutan :?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          I ja nekako kontam da Vasington nema sanse da ovo dobije tj ima sanse naravno ali mnogo manje , nekako mi Toronto deluje kao jaci tim , samo igrali Bargnani i koliko je dugo povredjen msm koliko ce jos biti odsutan :?
                          Pojma nemam, ali mislim da nece igrat.
                          I bez njega su ih dobili prije neki dan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dobili ih ali kuci , Vasington ih je odro tamo ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Evo jedan podatak za Portland-OKC.
                              Portland is averaging 105.8 points at the Rose Garden this season while winning the last five by an average of 25.4 points.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Evo jedan podatak za Portland-OKC.
                                Portland is averaging 105.8 points at the Rose Garden this season while winning the last five by an average of 25.4 points.
                                Nemoj zaboraviti da je NBA cesto igra nizova (kladionicarski gledano), mora Portland kad-tad pasti... ;)
                                Iskreno, mislim da ce Oklahoma dobiti. Razguzeni su od strane Spurs-a i jedva dobili Memphis u zadnje dve utakmice, red je da jednu odigraju kako treba.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X