Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    dal probati lac? hteo sam na jutu, al s obizorm da je i u mozzartu kvota na njih pala sa 2 na 1,6, tacno mi dodje da odigram na lac po 2,5...

    Padnem samo glupe Bulse manje poena, bez Rouza najefikasnija utakmica sezone, ma ajde koje su to gluposti.

    Comment


    • Moze li Phila H1, Wariors 2 i Minesota 1?
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ja cu da probam singl sa Denverom, Fila jos kod kuce nije izgubila, a cini mi se da ih Denver moze zaustavit.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Ja cu da probam singl sa Denverom, Fila jos kod kuce nije izgubila, a cini mi se da ih Denver moze zaustavit.
          Fila je najsigurnija ekipa lige, ne bih se ja zajebav'o.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Padnem samo glupe Bulse manje poena, bez Rouza najefikasnija utakmica sezone, ma ajde koje su to gluposti.
            ja uvatio fine kvote na gs2 i denver2, al i ako sam znao da je utah kec iz principa zbog onog smanjivanja kvote sam stavio na lac

            i jes fila najsigurnija, al ono, ako ce neko da ih dekne, to bi lako mogao biti denver...

            nego jos se ne zna dal ce igrati cp3 i mo today, jel? ako nece ondak je ovo cist poklon na dallas(2,5)...

            Comment


            • Ja cu singlirati was, sac, i SA

              Comment


              • bome i ja bi pola stvari danas odigrao "kontra": denver(3,1); sa (3,1); pnx(3,6); no(2,8); sac(3,1); dallas(2,5)... al jbg nema se za egzibicije

                @drogba
                missim ti kako hoces, al ja na taj was se ne bi kladio i da igraju protiv smedereva

                Comment


                • Ocekujem trpanje na mecu izmedju Njujorka i Finiksa,nema sanse da se tano igraju odbrane...

                  Comment


                  • Dalas je manje poena po meni. Orlando u doh cini mi se lagano, Minesota bh. To je otprilike sto bi trebalo da dodje po meni.

                    Comment


                    • Ja ovako gledano na prvi mah - Fila H1 ( sacekati da se vidi da li igra Hawes ), Antic do 9 poena, Island rukomet
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-7770246-947

                        Comment


                        • Uboscu jednom ceo NBA da j'be orla. http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...21-3496630-947

                          Comment


                          • jebem im majku kako spustaju kvote, spuste na dallas sa 2,5 na 1,9 a na lac ostave 1,6 koja stoka jebote!

                            Comment


                            • Da ja pitam nekoga dali sam ja toliki bednik i pacenik ili sta vec?sinoc masim 76erse za naplatu u glavu igrao 1 ono produzetci,veceras cekao Heat za naplatu da mi daju 99 poena oni dali 98,pa sada mogu da ubijem coveka od besa,dodje neki rapalj nezna gde se nalazi uzme pare,ja ceo zivot pratim ove kurce i nista,pa dokle bre???

                              Comment


                              • Originally posted by papekings View Post
                                Da ja pitam nekoga dali sam ja toliki bednik i pacenik ili sta vec?sinoc masim 76erse za naplatu u glavu igrao 1 ono produzetci,veceras cekao Heat za naplatu da mi daju 99 poena oni dali 98,pa sada mogu da ubijem coveka od besa,dodje neki rapalj nezna gde se nalazi uzme pare,ja ceo zivot pratim ove kurce i nista,pa dokle bre???
                                tako ti je to sa nama muzicarima, sto vise znas to gore po nas...

                                Comment

                                Working...
                                X